Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 48 гостей на сайті

 Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський вітає

 Свінціцького Віталія Йосиповича

 керівника  ТОВ «Полонський фарфоровий завод», який святкує свій ювілейний день народження 14 лютого 2019 року.

Ми щиро поважаємо Вас за професіоналізм, самовідданість у праці, вболівання за доручену справу. Багаторічний досвід роботи, людяність і чуйність, вміння працювати з людьми, ініціативність та енергійність сприяють утвердженню Вашого авторитету серед колег по роботі, жителів міста, друзів, родини.

У цей святковий для Вас день, хочеться побажати міцного здоров’я,привітної долі, урочистого піднесення душі, благородства помислів і вчинків та мирного неба над головою.

Нехай надалі Ваше життя плекається добром та благополуччям, буде сповнене повагою, шаною і любов’ю людей, що Вас оточують. Щасливого Вам довголіття, родинного затишку, бадьорості та тепла.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.