Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

 План

заходів, приурочених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та 30 – річчя виведення радянських військ з території Афганістану  15 лютого 2019 року :

  • 10.00 -  відвідування могил загиблих воїнів  у Афганській та інших локальних війнах;
  • 14.00 -  панахида за загиблими та померлими воїнами –інтернаціоналістами  (Площа Слави);
  • 14.30 -  покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам – інтернаціоналістам  (Площа Слави);
  • 15.00 -  урочисті заходи, приурочені 30 – ій річниці виведення Радянських військ з території Афганістану (Будинок Культури).

Запрошуємо жителів міста та громади взяти участь у заходах, приурочених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30 – річчя виведення радянських військ з території Афганістану

Оргкомітет.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.