Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 16 гостей на сайті

На території м.Полонного в 2019 році планується проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів км 28+900 – км 32+390 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), а саме від перехрестя вулиць  Юзькова-Л.Українки до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

Замовником виконання робіт являється Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області. Виконавцем робіт, після проведеного 18.10.2018 року тендеру, стало товариство з обмеженою відповідальністю «Новшляхбуд» з м.Полонного (інформація про проведення тендеру на https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-11-001356-c). Вартість проведення робіт становить 34 мільйони 270 тисяч гривень. Кошти будуть виділені з Державного бюджету. Під час проведення ремонту даної ділянки дороги також планується ремонт тротуарів, влаштування з’їздів, влаштування пристроїв для примусового зниження швидкості, тощо.

Для безперебійної роботи ТОВ «Новшляхбуд» працівниками виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, комунальних підприємств міста, Полонського РЕМу,ТОВ «Альфа-Газ»в лютому-березні 2019 року на ділянці вул.Л.Українки від перехрестя вулиць Юзькова-Л.Українки до ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 буде проведено комплекс заходів, який включатиме видалення дерев на тротуарах, перенесення опор повітряних ліній електропередачі та зв’язку, продовження проведення земляних робіт по реконструкції водопровідних мереж міста.

В зв’язку з вищевикладеним виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ просить мешканців громади та гостей міста ставитися з розумінням до дій працівників зазначених підприємств і установ, та вибачення за можливі тимчасові незручності та обмеження руху транспорту на даній ділянці вулиці Л.Українки в м.Полонне.

Про проведення вищезазначених заходів мешканців громади та гостей міста буде проінформовано додатково на сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ http://polonne.km.ua/та у соціальній мережі «Фейсбук».

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.