Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу

на зайняття посади головного лікаря

комунального некомерційного підприємства

«Центру  первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади»

 

На виконання рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» від 30 січня 2019 року №17, відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017 року №1094, виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ, як орган управління оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центру  первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» (далі конкурсна комісія) у кількості 6осіб.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління (виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  • представники органу управління (виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ);
  • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління, - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості та вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.
  •  
  • Для розгляду пропозиції до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ необхідно подати:

- заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської ради/організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;

- рішення повноважного органу щодо делегування представника;

- документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

- копію чинного Статуту (Положення), завіреного в установленому порядку.

08 лютого 2019 року

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

 

Офіційно оприлюднене 08.02.2019 року.

 

 


                                                                  

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛОНСЬКИЙ РАЙОН

ПОЛОНСЬКА МІСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

виконавчий комітет

рішення

  30 січня 2019 року

 Полонне

№17

 

Про проведення конкурсу на

зайняття посади головного лікаря

комунального некомерційного підприємства

 «Центр  первинної медико-санітарної допомоги

Полонської міської ради Полонської міської

об’єднаної територіальної громади»

 

         На підставі пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 27.12.2017 №1094, виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади,

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади».


2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради, одночасно з оприлюдненням даного рішення про проведення конкурсу, оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади»  (далі - конкурсна комісія). Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення такого оголошення.

 

3. Конкурсній комісії, після завершення її формування, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» у встановленому законодавством порядку.


4.   Керуючому справами (секретарю) виконкому Коблаю О.М.забезпечити діяльність конкурсної комісії.

 
5.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                                                Ф. Скримський

 

 

 

Офіційно оприлюднено 08.02.2019 року.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.