Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

5 лютого 2019 року в Національному університеті «Острозька академія» було проведено науково-методичний салон «Студентське та учнівське самоврядування: проблеми та перспективи співпраці».

Роль організаторів взяли на себе факультет міжнародних відносин та його Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина. Гостями заходу були педагогічні працівники виховного циклу закладів загальної середньої освіти Полонської громади.

Учасників науково-методичного салону привітали Алла Атаманенко, декан факультету міжнародних відносин, доктор історичних наук, професор, та Назар Мартинюк, голова Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина.

Під час теоретичного модуля студенти Академії виступили з доповідями про особливості та перспективи взаємодії студентського та учнівського самоврядування, їхні спільні та відмінні риси. Цікавими були пропозиції доповідачів про удосконалення роботи учнівських об’єднань на прикладі організації різноманітних заходів, які вже давно є традиційними для Острозької Академії.
Заступник голови Братства спудеїв НаУ ОА, голова секції міжнародних відносин та світової політики Наукового товариства, секретар студентської ради факультету міжнародних відносин, організатор молодіжної Моделі ООН в університеті, студент IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Валерій Мирончук зробив наголос на учнівському самоврядуванні в школі як першій сходинці вдалої реалізації активної особистості в закладі вищої освіти. Перший заступник голови Наукового товариства імені О. Оглоблина, студент IV курсу спеціальності «Історія» Олександр Мартинюк розповів про свою участь у міжнародній студентській школі «Згадуючи конфлікти, думаючи про минуле: пишемо історію разом», наголосивши, що ідеї подібних проектів слід використовувати та втілювати в закладі освіти будь-якого рівня.

Про те, що успішний школяр, який проявляє себе в організації та роботі учнівського самоврядування, продовжує розвивати свої здібності в університетському житті та, як наслідок, зростає свідомим та успішним громадянином держави із лідерськими якостями розповів Дмитро Свердлюк, голова студентської ради факультету міжнародних відносин, студент ІІІ курсу спеціальності «Історія та археологія».

Корисним та цікавим був психологічний тренінг, який провела кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри громадського здоров’я  Наталія Кулеша.

В практичній частині учасники салону виконали низку інтерактивних вправ, опрацювали результати анкетувань. Опісля відбулися «дискусійні гойдалки». За круглим столом педагогічні працівники та студенти обговорили особливості організації самоврядування в школах та університетах, подискутували: чи шкільне та студентське самоврядування розвиває ключові життєві компетентності, формує налаштування на навчання впродовж життя.

Перерви між частинами методичного заходу також були цікавими та змістовними. Усі охочі мали змогу дізнатися, як їхнє ім’я звучить та пишеться японською мовою, завдяки студентці ІV курсу спеціальності «Історія» Інні Костюкевич, а також відвідати екскурсію по Острозькій академії.

Наприкінці було підведено підсумки роботи науково-методичного салону, обговорено його результати та ефективність, а учасникам видано сертифікати та книги-подарунки, які були надані НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» НаУ ОА. Зі словами подяки від делегації гостей звернулась головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Оксана Штаба.

Завершилося зібрання на дуже позитивній ноті – усі охочі мали змогу помилуватися гарними краєвидами та відвідати справжнє «лебедине озеро» на околиці Острога, яке стало туристичною принадою цього сезону.

Організатори висловлюють щиру подяку відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, його методичному кабінету та усім, хто долучився до проведення заходу та плекають надію на подальшу плідну співпрацю

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.