Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 20 гостей на сайті

Результат пошуку зображень за запитом "ремонт колії"

На напрямку Козятин-Шепетівка з 08 лютого 2019 року на переїзді 115 км. (вул. Тернова - Заліізнична) станція Полонне будуть виконуватись роботи з ремонту переїздного настилу. Рух автотранспорту буде припинено з 09.00 год. до  17.00 години.

Проїзд транспорту буде здійснюватись через переїзди 114 км. (вул. Академіка Герасимчука) та 118 км. (вул. Данила Галицького - Залізнична).

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.