Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Минулого року з ініціативи Президента України Петра Порошенка в державі розпочала діяти програма “Доступна медицина”, що покликана забезпечити належний рівень надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету по всій країні розпочалося будівництво понад півтисячі сучасних амбулаторій ЗПСМ. 27 з них будуються на Хмельниччини. Перші з них планують закінчити уже в І кварталі поточного року.

Незабаром така амбулаторія, що буде обладнана усім необхідним для того, аби сімейний лікар міг надавати своєчасну та якісну медичну допомогу пацієнтам  з’явиться у с. В.Березна.

Розпочате будівництво в кінці 2018 року. Для Полонської ОТГна будівництво амбулаторії  загальної практики сімейної медицини  в с. В.Березна передбачено 6880,0 тис.грн. Ще 10 відсотків від загальної вартості об’єкта  в сумі 688,0 тис грн. на умовах співфінансування виділяє бюджет громади, з них використано 1939,9 тис. грн.  На сьогодні завершено роботи над фундаментом, зведено стіни будівлі.

Питання якості виконання будівельних робіт перебуває на постійному контролі. Технічний нагляд здійснюється працівниками відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. Важливо вжити усіх необхідних заходів, аби будівництво було завершено у встановлені терміни.

Заплановано здати об’єкт в експлуатацію у І-ІІ кварталі поточного року. Амбулаторія буде оснащена необхідним сучасним діагностичним обладнання, а також забезпечена службовим автомобілем, щоб сімейний лікар мав можливість надавати допомогу мешканцям громади, які живуть у віддалених селах чи не в змозі самостійно добратися до амбулаторії.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.