Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 40 гостей на сайті

Вже не вперше «ТВОРИ ДОБРО-ДАРУЙ НАДІЮ» гуртує місто порядними, благородними вчинками, акціями, які закликають допомагати та підтримувати людей чиї долі зустрілись з бідою.

Лишитись з бідою один на один і вистояти - під силу не кожному. Тому, ми просимо людей об'єднуватись і перемагати біду разом.

Трагедія всієї України - війна. 
З болем, який вона принесла у долі українців, ми переходимо у 2019рік. З болем, але і з, невтраченими, надією, вірою, любов'ю і силою єдності.

Напередодні Нового року наш волонтерський рух знову зробив спільну справу, яка несе меседж добра у всесвіт.

Отож...
Воїнам, які повстали проти несправедливості. Воїнам, які постраждали в жорстокій війні. Воїнам, які твердо стоять за правду і віру свого народу.
Присвячується...

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.