Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 10 гостей на сайті
Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину жителя Полонського району, який систематично здійснював збут психотропних речовин наркозалежним.
 
Так, упродовж поточного року працівниками поліції за процесуального керівництва прокурорів Полонського відділу місцевої прокуратури зафіксовано декілька фактів збуту вказаною особою психотропної речовини -амфетаміну.
 
Окрім того, під час проведення обшуку за місцем проживання останнього, виявлено значну кількість наркотичної речовини - канабісу, готової для подальшого споживання, яку він ретельно приховав у власному помешканні.
 
За результатами досудового розслідування, прокуратурою в червні 2018 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно жителя району за вчинення ним кримінальних правопорушень, пов’язаних із збутом та зберіганням наркотичних речовин.
 
В суді прокурорами доведено вину особи в інкримінованих злочинах та судом йому призначено покарання у вигляді двох років шести місяців позбавлення волі.
 
 
Полонський відділ  Шепетівської місцевої прокуратури
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.