Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті
Опубліковано розпорядження Кабінету міністрів України «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році» (завантажити розпорядження). Прийняття цього нормативно-правового акту спричинене дефіцитом освітньої субвенції та критичним станом виплат заробітних плат педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти в окремих містах та об’єднаних територіальних громадах Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.
Загальний обсяг коштів освітньої субвенції, які перерозподіляються між деякими містами та ОТГ, збільшено на 170,2 млн грн. Джерелами покриття таких видатків стали бюджети відповідних областей та окремих районів.
 
Нагадуємо, АМУ неодноразово зверталася до Прем’єр-міністра України щодо виникнення в багатьох громадах критичної ситуації з виплатою заробітної плати вчителям внаслідок дефіциту освітньої субвенції, та, у зв’язку з цим, необхідності перегляду обсягів освітньої субвенції на 2018 рік та внесення змін до формули її розрахунку.
Також АМУ надсилала до Кабінету Міністрів України інформацію про наявність нерозподілених коштів додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я до бюджетів міст та ОТГ. Ці кошти також можна спрямувати на збільшення обсягів освітньої субвенції для тих громад, які зіткнулися з її дефіцитом.
Коментуючи рішення Уряду, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан відзначив:
Асоціація міст України наполягає на розподілі залишків освітньої субвенції обласних бюджетів і категорично не підтримує перерозподіл за рахунок громад, які оптимізували мережу закладів освіти.АМУ і надалі лобіюватиме вирішення проблеми дефіциту освітньої субвенції у громадах, забезпечення оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та удосконалення формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами.
 
Асоціація міст України вітає рішення Уряду та сподівається, що до кінця року відбудеться перерозподіл необхідних видатків громадам міст, селищ та сіл на освітню галузь.
 
 
За матеріалами  Асоціації міст України
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.