Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 58 гостей на сайті

27 листопада 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського за участю військового комісара Полонського районного військового комісаріату Анатолія Купчишина, першого заступника міського голови Полонської міської ради ОТГ Олега Кулінського проведено робочу нараду в ході якої обговорено ситуацію, яка склалася на теперішній час та діяльність структур в умовах воєнного стану в Україні. Військовий комісар Полонського районного військового комісаріату Анатолій Купчишин особливо акцентував увагу присутніх на координації дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ району в умовах введення воєнного стану. Зокрема він наголосив, що необхідно якомога швидше провести роботу з уточнення списків військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги та приведення стану військового обліку до вимог нормативних документів. А також звернувсядо присутніх з проханням зберігати спокій, виваженість та чітко виконувати свої обов’язки.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.