Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

01 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай та військового комісара Полонського районного військового комісаріату Анатолія Купчишина за участю голови районної ради Олега Янчука, першого заступника голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олега Кулінського, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського проведено робочу нараду з головами об’єднаних територіальних громад, головами сільських рад, старостами старостинських округів по питанню активізації роботи з проведення призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань «Осінь-2018». Під час наради усіх присутніх проінформували про особливості проведення призову громадян на строкову військову службу. Були обговорені результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію, взаємодії і координації дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову. Військовий комісар Полонського районного військового комісаріату Анатолій Купчишин наголосив на тому, що в першу чергу особливу увагу приділити проведенню роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу. По завершенню наради підведено підсумки та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян в Полонському районі.

 

За матеріалами Полонської РДА

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.