Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 5 гостей на сайті

Традиційно у першу неділю листопада урочисто відзначається День працівника соціальної сфери України – свято, яке є свідченням високої оцінки державою ролі професіоналів, котрі щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. 2 листопада  в міському будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери . Зі словами привітання та вдячності за самовіддану працю до людей, яким щоденно доводиться вирішувати проблеми соціальної сфери, звернулися перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та перший заступники голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай. У своєму виступі  вони подякували всім працівникам соціальної сфери за ту роботу, яку вони роблять і турботу, яку відчувають наші земляки. Побажали міцного здоров’я і мирного неба. За багаторічну, сумлінну працю, успішну професійну діяльність, особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення  та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери нагородили  Почесними грамотами та цінними подарунками, відзначили кращих з кращих працівників соціальної сфери району.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.