Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 38 гостей на сайті

З метою розширення інфраструктури міста та покращення соціально- побутових умов жителів  проводяться роботи по завершенню  реалізації проекту «Будівництво системи водопостачання побутово-господарських стоків по вулицях міста до очисних споруд».

Роботи, що будуть виконані, забезпечать стабільне функціонування  системи каналізації для споживачів по вул. Молодіжна, Хойнацького, Р.Шухевича, Корольова. Кошти на виконання даних робіт залучені з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.