Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину депутата місцевої ради увчиненні корупційногоправопорушення.

За принципової позиції прокуратури в суді доведено вину депутата Понінківської селищної ради у вчиненні адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією.

В судовому засіданні встановлено, що депутат, всупереч вимог Закону України «Про запобігання корупції» вчасно не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. Відтак, судом ухвалено рішення, яким особу визнано винною у вчиненії правопорушення, передбаченого ч.І ст. 172-6 КУпАП.

Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                                                             Р. Семенюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.