Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 21 гостей на сайті

Сьогодні святкує свій День народження Валентин Шеветовський, директор ТОВ «Керамічна група «Голден Тайл» , Почесний громадянин міста Полонне, меценат та благодійник.

ШАНОВНИЙ ВАЛЕНТИНЕ ВАЛЕНТИНОВИЧУ!

Ви уособлення найкращих людських і професійних якостей. Працьовитість, надійність,щирість і вірність-за це Вас шанують і люблять!Багато досягнень вже маєте за плечима, але ми упевнені:головні звершення у Вас ще попереду! Нехай вони даються легко-з притаманним для Вас запалом!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо Вам, дорогий імениннику,руху тільки вперед:з любовю у серці, сміливими амбіціями, рідними людьми і надійними друзями поруч!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, достатку, миру і благополуччя!
Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати!

Нехай Ваша турбота, щирість і любов до людей повертаються до Вас сторицею!
Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!

 

З повагою та найкращими побажаннями  міський голова Франц Скримський та   виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.