Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 51 гостей на сайті

Педагог – професія унікальна, яка немає аналогів у світі. Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

05 жовтня 2018 року, напередодні професійного свята – Дня працівників освіти, у Будинку культури на урочистості завітали педагоги Полонщини. На свято зібралися як молоді вчителі, так і сивочолі ветерани педагогічної ниви. Освітянська родина об’єднала всіх тих, хто з любов’ю засіває щедрі врожаї в країні знань.

Багато теплих слів і щирих побажань в цей день звучало від Віталія Сітарського, начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Олега Кулінського, першого заступника голови Полонської міської ради, Олени Бєльської, голови районного комітету профспілки працівників освіти. До вітань також долучилися Наталія Ксьонзик, помічник народного депутата Верховної Ради України Романа Мацоли, та Юлія Шемелюк, помічник депутата Хмельницької обласної ради Руслана Скримського.

У вітальних словах представниківвлади, очільника освітянської галузі громади прозвучала переконаність в тому, що вчитель – це людина, яка не лише передає акумульовані знання, вона створює віхи розвитку людства, своєю щоденною працею визначає долю багатьох поколінь. Під щирі аплодисменти залу кращих працівників освітньої галузі Полонщини було відзначено грамотами, преміями, цінними подарунками.

На початку святкового заходу вітання для всіх педагогів громади підготували учнівський та педагогічний колективиПолонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - ДНЗ». Незабутнім музичним подарунком став святковий концерт за участю оркестру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області (художній керівник Віктор Шайда), організованого за сприяння Руслана Скримського, депутата Хмельницької обласної ради, голови фермерського господарства «Колос».

Впродовж всього заходу гарний настрій дарували чарівні ведучі:Денис Ляшук, Наталія Ковальчук, Ілля Янюк та Руслана Ковальчук. Також, на згадку про цей день, всі бажаючі мали можливість зробити професійні світлини у тематичній фотозоні, яка зачаровувала усіх своїми осінніми барвами.

Святкова атмосфера дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Полонщини – талановиті, творчі та справжні професіонали.

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету

Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.