Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 19 гостей на сайті

Під час засідання виконавчого комітету Полонської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Франца Скримського у зв’язку із зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, та з метою забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, своєчасного надання послуг споживачам, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили звернення КП»Полоннетепловодопостачання» про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії(для котелень,які працюють на твердому паливі), та звернення ТОВ «БІОХІТ» на встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії. Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” тарифи будуть введені в дію через 15 днів.

Рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ № 186 від 05.10.2018 року "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії, які надає КП «Полонне тепловодопостачання»  (для котельнь, які працюють на твердому паливі)" - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.