Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 8 гостей на сайті

Під час засідання виконавчого комітету Полонської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Франца Скримського у зв’язку із зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, та з метою забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, своєчасного надання послуг споживачам, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили звернення КП»Полоннетепловодопостачання» про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії(для котелень,які працюють на твердому паливі), та звернення ТОВ «БІОХІТ» на встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії. Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” тарифи будуть введені в дію через 15 днів.

Рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ № 186 від 05.10.2018 року "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії, які надає КП «Полонне тепловодопостачання»  (для котельнь, які працюють на твердому паливі)" - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.