Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 21 гостей на сайті
За втручання прокуратури в державну власність реально повернуто земельну ділянку на території Полонського району
 
Шепетівською місцевою прокуратурою в межах реалізації представницьких повноважень забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення земельної ділянки у власність держави.
Так, місцевою прокуратурою встановлено, що у 2016 році наказом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області фізичній особі передано у власність земельну ділянку площею 2 га. для ведення особистого селянського господарства на території Полонського району. В подальшому вказана особа передала земельну ділянку в оренду одному із сільськогосподарських підприємств.
При цьому, встановлено, що вказана земельна ділянка відноситься до малопродуктивних та деградованих земель, а тому підлягала консервації шляхом заліснення.
Тому місцева прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогами скасувати наказ Головного управлінняДержгеокадастру у Хмельницькій області та визнати недійсним договір оренди земельної ділянки.
Апеляційним судом Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.
Вказане рішення суду набрало законної сили та звернуто до виконання, таким чином в державну власність повернуто земельну ділянку площею 2 га, вартістю 60 тис. гривень.
 
Начальник Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                                             Р. Семенюк
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.