Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 42 гостей на сайті

Фізична культура і спорт – є запорукою здорової нації.

 

В Полонській громаді значна увага приділяється розвитку спорту та пропаганді здорового способу життя серед населення. Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94, щороку, в другу суботу вересня, в Україні відзначається День фізичної культури та спору.

Напередодні свята, 7 вересня, відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту в Полонській громаді. Вітання та слова вдячності у цей день отримали керівники фізкультурно-спортивних організацій, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі з видів спорту, ветерани спорту, учнівська молодь.

До урочистостей долучилися Олег Кулінський, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Олег Янчук, голова Полонської районної ради, Оксана Штаба, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, Микола Павлюк, голова районної організації ветеранів фізичної культури та спорту, Наталія Ксьонзик, помічник народного депутата Верховної Ради України Романа Мацоли. Вітаючи присутніх з Днем фізичної культури та спорту посадовці зазначили, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я. Адже, спортсмени Полонщини є переможцями не лише районних, обласних та всеукраїнських змагань, а також гідно представляють Україну на міжнародному рівні. Кращим спортсменам, працівникам галузі фізичної культури та спорту, тренерам та їхнім вихованцям з нагоди свята були вручені грамоти та  пам’ятні подарунки. В рамках заходу також було відзначено та нагороджено призерів відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських команд Полонської об’єднаної територіальної громади.

Загальним подарунком для всіх присутніх на святі стали художні номери у виконанні учасників хореографічного колективу «Фарт Арт» (керівник    Висоцька Ю.Б.), Мілени Герасимчук та Тетяни Олійник, учасників вокального колективу «Співограйчик» (керівник Карнафель О.В.). Атмосферу гарного настрою створювала ведуча свята – Оксана Ковальчук.

По завершенню урочистої частини відбулися змагання «Перетягування каната», «Армлеслінг», гра «Мисливці та качки». За результатами змагань було визначено та нагороджено переможців грамотами відділу освіти, а також цінними подарунками.

Слід зазначити, що заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту також активно проводяться в закладах освіти Полонської громади. Різноманітні спортивні змагання, конкурси, Олімпійські уроки – все це чекає на учнів школи у перші тижні навчання, збагативши знання здобувачів освіти інформацією про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор, олімпійського руху в Україні.

Отож, нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури. Бажаємо спортивній спільноті Полонщини і надалі тримати чемпіонську марку, щоб Ваш бойовий дух не згасав, а перемоги як у спорті, так і в житті тільки примножувалися!

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.