Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 12 гостей на сайті

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади  “Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Полонне тепловодопостачання»

Відповідно до ст.9 Закону України ″Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", ч. 2 ст. 28, ч. 1 п. 7. ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7. Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. №869 із змінами та доповненнями, з метою отримання пропозицій та зауважень на офіційному веб-сайті Полонської міської ради ОТГ 07 червня 2018 року оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Полонне тепловодопостачання»на території м.Полонного» та аналіз його регуляторного впливу.

Метою даного проекту є забезпечення споживачів якісними послугами з водопостачання та водовідведення. Розробник проекту рішення – Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу на адресу розробника проекту регуляторного акта: 30500, вул. Л.Українки, 113, м. Полонне. тел. (03843) 3-10-03, 3-03-40.

 

Детальніше - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.