Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 10 гостей на сайті

Під такою назвою пройшло свято у Полонському будинку творчості школярів.

Учні закладу, учителі, батьки та гості зібралися 1 червня на подвір’ї БТШ, щоб разом відзначити Міжнародний День захисту дітей. Вихованці представили гостям свята концертні номери, разом із батьками прийняли участь у конкурсі «Малюнок на асфальті», а між учнями гуртка «Шахи» відбулися змагання під керівництвом Л. Ліпінського.

Свої роботи і майстер класи з плетіння бісером, гачком, соломи показували вихованки гуртка «Умілі ручки».

З вітальним словом виступили О. Коблай, керуючий справами міськради, В. Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської ОТГ. Віталій Володимирович нагородив талановитих учнів грамотами за здобутки, які вони вибороли у міських, міжрайонних, обласних змаганнях і конкурсах, і запевнив присутніх, що з такими талановитими дітьми майбутнє України в надійних руках.

За матеріалами «Сьогодення громади»

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.