Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 21 гостей на сайті

У Міжнародний день захисту дітей для вихованців будинку-інтернату «Щасливе дитинство» влаштували справжнє свято з концертом від колективів міського Будинку культури та солодким столом.

До дітлахів у цей день завітали з подарунками поліцейські Хмельницького та Полонного, які постійно опікуються закладом та надають йому посильну допомогу. Цього разу офіцери привезли дітлахам у подарунок спортивний одяг та спорядження, поспілкувались з ними у невимушеній атмосфері, розпитали про турботи, мрії та бажання, пообіцяли виконувати їх по мірі можливості.

Також, цього дня, малеча отримала подарунки від виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, Миропільської військової частини, Полонського Центру зайнятості.

– Ці дітки потребують простої уваги, посмішок, обіймів, – зауважила Н. Гуменюк, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи міськради. – Життєва істинна – чужих дітей не буває, і ми маємо робити усе можливе, щоб дитячі мрії збувалися не тільки в свято, а й у звичайні дні.

За матеріалами «Сьогодення громади»

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.