Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 5 гостей на сайті

В квітні у м.Вижниця (Чернівецька область) відбувся Всеукраїнський конкурс з образотворчого мистецтва "Вижницька палітра 2018".

Перемогу здобули дві учениці Полонської Дитячої художньої школи викладача Слуцької О.Є.

Дипломом за І місце в номінації "Моя рідна Батьківщина, моя мирна Україна" нагороджена учениця 4 класу Салюк Валерія за роботу "Свято Маковея", дипломом за ІІІ місце в номінації "Як у нас на Україні" - учениця 3 класу Дісик Олександра за роботу "Лісова пісня".

Вітаємо переможців!

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.