Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 4 гостей на сайті

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, і тоді теплий весняний вітер приносить Свято матері! Свята є сімейні, релігійні, національні, державні. Але свято матері стосується і родини, і церковної громади, і кожної нації, і великої держави, бо вшановує людину, від якої залежить життя всього суспільства.

І свято, яке ми провели у нашій громаді в селі Сягрів – це свято Божої Матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі і до останніх днів життя. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища. Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. Пройдуть роки і діти розлетяться із рідного гнізда. Та, де б вони не були, завжди пам’ятатимуть про те місце, де народилися і виросли, про найдорожчу людину, яка чекає їх вдень і вночі – рідну матір свою!

Нехай світанок цим весняним днем
Над цілим світом зоряно цвіте,
Хай сяє сонцем в серці слово - мати,
Таке незгасне, вічне і святе.

Такими словами розпочалося свято до Дня матері в нашому Старостинському окрузі. В Сягрівському сільському клубі зібралися жінки – матері різного віку, різних професій. Діти дарували своїм матерям щирі вітання, квіти, святкові листівки, а також присвячували мамам пісні, танці та вірші. Гарне Свято підготували працівники культури за участю учасників художньої самодіяльності сільського клубу, також приїхали з гарними привітаннями гості з Шепетівського УТОСУ - учасники народного хору «Пролісок», які подарували гарний настрій всім присутнім своїм виступом.

Тож дорогі матері! Ваша присутність буде вічною в нашому житті, а добрий приклад впевнено вестиме невідомими стежинами нашого життя. Від усієї душі бажаю вам доброго здоров'я , великого людського щастя, злагоди, спокою, миру, терпіння і божого благословення.

Ніщо не вічне, вічні матері…
Уже й тоді, як нікому стрічати,
Допоки сонце сяє нам вгорі,
У кожного живе у серці мати.

Староста Роговичівського
Старостинського округу
Голота Т.О.

 

          

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.