Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

Продовжуючи тематику питань в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» щодо правових основ запобіганню та протидії домашньому насильству:

07 грудня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України  «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким, зокрема, були внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  в частині віднесення до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову  допомогу осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства з ознакою статті.

Згідно з ч.4 ст.18 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» особа разом із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги повинна подати документи, що підтверджують її належність до однієї із вразливих категорій – суб’єктів права на отримання такої допомоги.

До таких документів відносяться:

-          Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, у якому міститься інформація про вчинення злочину, пов’язаного з домашнім насильством;

-          Талон-повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, пов’язаного з домашнім насильством, виданий органами Національної поліції України;

-          Протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 1733 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце тимчасового перебування»;

-          Постанова про накладення адміністративного стягнення за вчинення правопорушення пов’язаного з домашнім насильством або насильством за ознакою статті (видається за заявою потерпілої особи);

-          Копія заяви до суду про видачу або продовження обмежувального припису стосовно кривдника;

-          Рішення суду про видачу або продовження обмежувального припису стосовно кривдника;

-          Копія винесеного працівником уповноваженого підрозділу органів Національної поліції України термінового заборонного припису стосовно кривдника;

-          Копія акта отримання усної заяви та повідомлення про вчинення насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення або копія акта з’ясування обставин вчинення насильства в сім’ї або реальної загрози його вчинення складеного на підставі Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї;

-          Витяг з Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі (після початку функціонування зазначеного Реєстру).

Наведений вище перелік документів не є вичерпним і особою, яка зазнала домашнього насильства або насильства за ознакою статі, можуть бути подані й інші документи, які містять інформацію про вчинення домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Більш детальну інформацію та правову допомогу можна отримати у відділі «Полонське бюро правової допомоги» за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки,101 (приміщення казначейства), телефон: 2-03-52.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання