Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

02.12.2018 р. - 07.12.2018 р. Командою CANations в рамках освітнньої програми "Інтегроване Просторове Планування для об'єднаних територіальних громад", відбулася міжнародна навчальна поїздкав Скандинавію (країни Швеції та Данія). Представником групи від Полонської ОТГ Хмельницької областіпроходила навчання спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Полонської ОТГ Дежефі Мирина.

 

Презентація освітньої програми "Інтегроване Просторове Планування для об'єднаних територіальних громад"
Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.