Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 9 гостей на сайті

Повідомлення про проведення сходу села Котюржинці, яке відбудеться в п’ятницю, 24.11.2017 року о 13:30 з наступних питань:

1. Обговорення питання благоустрою сільського кладовища.

2. Розяснення про надання та отримання повідомлень про призначення субсидій.

3. Надання інформації про реєстрацію місця проживання громадян.

4. Питання вивозу сміття та утворення стихійних сміттєзвалищ, обговорення заключення договорів на вивіз сміття.

5. Передплата періодичних видань.

6. Звіт старости про роботу старостинського округу сіл Котюржинці, Блидні, Черніївка за 2017 рік.

 

Шановні працівники сільського господарства, дорогі земляки!

Вітаю вас з вашим професійним святом. Ми пишаємося нашими працелюбними людьми, які трудяться на землі, які є гордістю і основою нашої держави.

Україна має споконвічні міцні сільськогосподарські традиції, які ви своїм трудом продовжуєте розвивати, і в значній мірі забезпечуєте економічне зростання та успішне майбутнє нашої країни.

Велика подяка і шана за вашу працю та самовіддану любов до рідної землі. Хай нелегка робота приносить добрий результат, задоволення і достаток.

Щедрих Вам врожаїв, міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя і добробуту в кожну домівку!

Міський голова Ф. Скримський

 

Обмін досвідом між громадами є невід’ємним процесом впровадження реформи децентралізації. У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) на базі інтернет центру Полонської центральної бібліотеки відбувся обмін досвідом між представниками від Полонської ОТГ - першим заступником міського голови Кулінським О.Ю., директором Полонської центральної бібліотеки Ржегак О. та командою представників від Берестівської ОТГ (Бердянський район, Запорізька обл.) у партнерстві з головою громадської організації «Пролісок-Бердянськ» Іваном Харченко. Діалог пройшов у режимі телемосту за допомогою програми Skype. Представники надали короткі характеристики громад, обмінювались питаннями, досвідом роботи. Особливу увагу приділили питанням створення та фінансування опорних шкіл та центрів ПМСД. На закінчення учасники діалогу домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом, задля перспективного розвитку громад в умовах реформи децентралізації.

 

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів: чергова 94-а сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 26 червня 2020 року о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання