Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 30 гостей на сайті

Шановні полончани та гості міста!

Запрошуємо Вас прийняти участь у найколоритнішому народному святі з нагоди  дня Івана Купала, яке відбудеться 6 липня 2017 року о 19:00 на території міського пляжу.

У програмі свята:

18:00-19:00 – Грає духовий оркестр

19:00-20:00 – Театралізоване дійство «В ніч на Івана Купала», підготовлене працівниками та вихованцями Будинку культури.

20:00-23:00 – Святкова концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності громади та гурту «Концерт».

На Вас чекає безкоштовне катання на катамаранах, виїздна торгівля, атракціони, ігри, конкурси, нагородження учасників призами та відпочинок у колі друзів.

 

Літа мудрості Валентини Терентіївни Матюх з с. Любомирка вимірюються 90 літтям.

Цього святкового дня ювілярку вітали перший заступник міського голови Олег Кулінський, радник міського голови Неля Гуменюк, помічник–консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, староста села Василь Левчук та аматори місцевого Будинку культури.

Саме жіноча мудрість полонила серце цієї жінки. Нелегкі роки війни, повоєнні роки, робота на полі та на огороді залишили слід на обличчі.

Зі сльозами згадує роки війни … Написала багато віршів про цей важкий період  і  будні сьогодення.

Переводимо мову про родину і очі знову наливаються радістю.

Троє дітей, онуки, правнуки - талановите і немалочисельне сімейство зібралося на ювілей в ошатну оселю.

Бажали здоров'я і світлої долі, затишку і душевного спокою.

Прожити до ста літ і не знати бід!

 

Багато на нашій землі обелісків.
Вкарбовані в них золоті імена.
Вклонися людино, низько-низько.
Це пам’ять, яку залишила війна.

Трагедія нашого народу - це Друга світова війна, яка забрала мільйони життів.

Щороку 22 червня вшановуємо пам’ять тих, хто ціною власного життя здобув перемогу.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування жертв війни радник міського голови Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна, в.о. першого заступника голови РДА Тетяна Шамрай, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Світак, голова ради ветеранів Венедикт Куценко спільно з ветеранами поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил загиблим в роки війни

Нам не забути дні війни.
Навіки в пам’яті вони.
І ті герої незабутні.
Що прокладали шлях нам у майбутнє!

 

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни - народовладдя, гуманізму та законності.

 

З повагою міський голова                                                                  Ф.Скримський

 

З 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х22 відсотки).

Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності зараховуються до страхового стажу пропорційно до сплачених внесків (відповідно до ч.1 ст.24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок ).

Отже, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. на місяць.

Відповідно, страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

Водночас, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок    в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Шепетівське об'єднане управління
Пенсійного фонду України
Хмельницької області

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання