Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 25 гостей на сайті

Талановиту молодь та відомих артистів утретє об'єднає фестиваль "Пісенний Спас" ім. В. Шинкарука. Втретє з 17 по 20 серпня у Житомирі відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука.

Організатори запрошують талановитих молодих людей взяти участь у конкурсній програмі в 3-х номінаціях: "виконавець естрадної пісні", "виконавець авторської пісні", "конферансьє (ведучий)": "Якщо ти співаєш, пишеш пісні, хочеш бути ведучим! Якщо ти прагнеш підкорити сцену і телепростір, і тобі від 14 до 35 років, тоді фестиваль «Пісенний Спас» саме для тебе! Заповнюй заявку та бери участь у конкурсі!"

Заявки приймаються до 1 липня.

На фестиваль цьогоріч знову в якості гостей приїдуть найвідоміші артисти. А конкурсанти зможуть продемонструвати власні таланти та перейняти досвід зірок української та зарубіжної естради.

Детальна інформація на сайті www.pisennyispas.com та у соцмережах.

Додатки - завантажити.

 

Молодiсть — це свiтанок життя, це романтика, радiсть, свiтлi мрiї про майбутнє, молодечий запал. Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якiй потрiбно зробити свiй єдиний вибiр. Впевнений, що вiн буде вдалим. Ваша дiяльнiсть продовжить шлях України до прогресу, до впровадження в життя цiнностей, набутих iншими державами, до формування сильної, духовно багатої особистостi, здатної орiєнтуватися в сучасному суспiльствi.

Вiтаю усiх вас з Днем молоді, зичу невичерпної eнepriї, творчого натхнення, молодечого неспокою, щирого кохання.

Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

 

 

16 червня,  напередодні Дня медичного працівника, у міському будинку культури відбувся святковий концерт та урочисте відзначення медпрацівників за участю  першого заступника міського голови Кулінського Олега Юрійовича. Також, в урочистостях взяв участь голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук .

Із святковими привітаннями до медиків перший заступник міського голови, подякував за роботу, привітав присутніх  від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Полонської  міської ради об’єднаної територіальної громади, побажав усім здоров'я та добра, а також злагоди, миру і благополуччя в родинах.

Після теплих слів вдячності, з нагоди відзначення професійного свята,  за високий професіоналізм та сумлінну працю  відзначили почесними грамотами виконавчого комітету  Полонської  міської ради ОТГ кращих представників медичних установ  і  вручили їм подарунки.

Свято для медиків прикрасили виступи колективів міського будинку культури, які подарували лікарям чудову атмосферу музики і слова.

Також із привітанням виступила головний лікар Центральної районної лікарні ім..Н.С.Говорун  Іван Савіцький та головний лікар ПСМД Тамара  Вичікова, яка висловила слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров'я за їх сумлінну та віддану працю.

Від виконавчого комітету було покладено квіти до пам’ятника бувшому головому лікарю центральної районної лікарні Н.С.Говорун в честь якої і названо дану лікарню.

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими.

 

16 червня 2017 року в Малому залі Будинку культури відбулося засідання тридцять першої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 17 питань: "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради  на 2017 рік", "Звіт про виконання цільової комплексної програми розвитку футболу у Полонській міській об’єднаній територіальній громаді на 2016-2018 роки»", "Звіт про виконання цільової комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами на території Полонської міської ради на 2016-2020 роки", "Про затвердження базової мережі закладів культури", "Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення ставки туристичного збору на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку на території Полонської міської ради ОТГ на 2018 рік", "Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного, що вилучається до міського бюджету у 2017 бюджетному році", "Про встановлення ставок єдиного податку на території Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про затвердження старостинських округів Полонської міської ради", "Про затвердження  програми  запровадження в місті Полонному роздільного збору твердих побутових відходів на 2017-2019 р.р.", "Про затвердження структури виконавчих органів ради", "Про затвердження  переліку адміністративних послуг, що будуть надаватись через центр надання адміністративних послуг Полонської міської ради ОТГ", "Про внесення змін в рішення Полонської міської ради № 6 від 22.11.2016 року" та ряд інших.

 

День дільничних офіцерів поліції в Україні відзначають 18 червня. Вже 94 роки, як було створено цю службу. Дільничний інспектор перший, до кого звертається населення з проблемами, скаргами, звинуваченнями. Саме на цей офіцерський корпус покладається велика відповідальність за сотні людських доль, за збереження та попередження порядку на вулицях міста та в оселях громадян. Їх професіоналізм та відданість справі — це запорука нашого з вами спокою.

З нагоди професійного свята 19 червня в приміщенні районного відділення поліції відбулись урочисті заходи. Після вступного слова начальника Полонського відділення поліції О. Кучерука з привітаннями до дільничних звернулися голова Полонської РДА В. Солодкий, голова районної ради О. Янчук. Вони вручили цінні подарунки.  Грамотами за високі показники в роботі та з нагоди професійного свята найкращих працівників нагородила радник міського голови ОТГ Н. Гуменюк. Вона побажала усім присутнім здоров’я, миру, людської шани та подяки.

Н. Гуменюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання