Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 29 гостей на сайті

Міжміський шаховий турнір пам’яті провідного шахіста Вишневського М.Й. відбувся 17 грудня в читальному залі Полонської міської бібліотеки. Організаторами турніру виступили Полонська міська рада ОТГ і районний осередок ветеранів фізичної культури і спорту.

В турнірі взяли участь дві команди шахістів м.Шепетівки і дві команди полончан. Учасників змагань привітали радник міського голови на громадських засадах Павлюк М.І. та голова Хмельницької обласної федерації шахів Береза П.С.

 

Шановні  полончани та гості міста!

У  суботу, 24  грудня,  о 12.00 годині, на площі перед міським будинком культури відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста, що ознаменує початок новорічно-різдвяних свят. Завітаймо дружньо на святковий майданчик, прихопивши з собою рідних і друзів!

До зустрічі біля нашої лісової красуні!

 

Вже третій рік поспіль за ініціативи міського голови Франца Скримського в Полонській ОТГ оголошується конкурс "Найкраща іграшка на новорічну ялинку", це вдала ідея залучити дітей до творчої праці та втілення креативних ідей у створенні ялинкових іграшок. Кожна новорічна прикраса, яку діти зробили своїми руками, буде висіти на головній ялинці міста біля міського будинку культури.

Як і в минулому році, бажаючих долучитися до створення прикрас на головну ялинку було багато. В своїх роботах дітки використовували різні техніки: вишивання, плетіння, робота з деревом, папером, тканиною.

Комісією міської ради було обрано  переможців. Ними стали:

Коркішко Дмитро - гуртківець будинку творчості школяра, за іграшку "Ліхтарик побажань" - І-ше місце;
Градомська Марійка - учениця 3-В класу ЗОШ №3, за іграшку "Серце любові" - ІІ-ге місце;
Редько Іван - учень 2-В класу ЗОШ №3, за іграшку «Сніговик» - ІІІ місце.

 

Вчора, 19 грудня, до дня святого Миколая в міському будинку культури відбулося театралізоване дійство у виконанні творчих колективів міського будинку культури.

Благодійна вистава відбулася під патронатом народного депутата України Романа Мацоли. Також її відвідав міський голова Франц Скримський, який  традиційно вручив подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

 

 

20 грудня кожного року в Україні правоохоронні органи відмічають своє професійне свято. В 1990 році в цей же день Верховною Радою України був прийнятий закон «Про міліцію».

Офіційно це свято було встановлено 17 листопада 1992 року за Указом Президента України №567/92.

Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. Вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

 

Міський голова                                                                   Ф.Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання