Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Надія Михайлівна тримає щойно вийняті з вузлика, у якому зберігає найдорожче, грамоту, медаль. Грамоті півстоліття, це вже музейний експонат, але для жінки — історія її життя, нагадування про неймовірно важкий шлях, яким пройшла ця проста жінка.

—    І косила, і молотила, і полола, і біля машин була, вантажила, і на залізничних коліях, ох , як важко робила, — наповнюються вологою очі бабусі. — І нащо досі живу?

Як це нащо? Надія Михайлівна Степанкова — ювілярка, перетнула 90-річний поріг життєвої путі.

—    Після війни агітували їхати на Донбас, на шахти. Прийшли до матері, вона погодилась, щоб я їхала, мовляв, немає що їсти давати нам, трьом дітям. Тоді з сільради представник каже, що випише нам щось з продуктів, тільки щоб я вдома залишилась. Отак я на Донбас не поїхала.

Н. М. Степанкова оглядається, дивиться на стіни зі світлинами рідних, на ікони в кутках. І знову у спогади… Будиночок опоряджений зовні, збудувала разом з чоловіком, який вже помер, вже 13 років вона вдова, тому ані ногою з нього, як би діти і онуки не припрошували поїхати жити до них. Надія Михайлівна підняла трьох дітей, є 6 онуків, ось-ось буде десятий правнук. Їй цікаве життя усіх нащадків. Вони теж люблять свою бабцю. Як гарно відповів один з них на чергове запитання Надії Михайлівни, нащо ж вона так довго живе. Що вона — центр, навколо якого збираються, своєрідний центр сімейного всесвіту, який так міцно усіх тримає. Не стане її, і він послабшає, віддалятимуться ті, хто обертається навколо нього…

Надію Михайлівну привітали з 90-річним ювілеєм Л. Борозенна, помічник народного депутата Р. Мацоли, радник міського голови Н. Гуменюк, староста сіл В. Березна, Варварівка і Адамова Н. А. Дончук, рідні. Вони вручили ювілярці квіти, цінні дарунки, та, найголовніше,  побажали здоров’я і наступного ювілею.

 

4 серпня, в актовому залі Полонського відділення поліції відбулася урочиста нарада з нагоди святкування Дня Національної поліції  України.Цьогоріч  всі полісмени країни відзначають другу річницю створення Національної поліції України.

Привітати правоохоронців  прийшли  міський голова Ф. Скримський, радник міського голови Н. Гуменюк, голова РДА В. Солодкий, тво першого заступника голови РДА Т. Шамрай. Представники органів місцевого самоврядування привітали поліцейських теплими словами, найсумліннішим вручили грамоти та цінні подарунки. 

 

4 серпня 2017 року в приміщенні великого залу Будинку культури  відбулося засідання тридцять четвертої чергової сесії першого скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.  На сесії розглядалися 28 питань  це:  «Про запровадження програмно-апаратного комплексу електронної системи поіменного голосування «Рада Голос» та внесення змін до регламенту Полонської міської ради ОТГ». , «Про результати діяльності місцевої прокуратури на ториторії м.Полонне протягом І півріччя 2017 року» , «Звіт про виконання бюджету Полонської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року», «Про внесення змін до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню, що проживає на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2017 роки», «Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО », «Про створення комунального медичного закладу Полонської міської ради «Консультативно- діагностичний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», «Про сквер на Площі Слави»,  «Про надання згоди на безоплатну передачу майна комунальної власності та затвердження актів приймання -передачі», «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний  фонд)» та інших.

 

Шановні залізничники! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадського обов'язку. І сьогодні ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.

З нагоди професійного свята бажаємо вам, працівники і ветерани Південно-Західної залізниці, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, оптимізму, душевної теплоти, здійснення всіх мрій і сподівань та подальшої плідної праці на благо людей і підприємства.

Міський голова
Ф. Скримський

 

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Від імені Полонської об'єднаної територіальної громади та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом!

На вас покладено дуже важливе завдання - охорону громадського порядку, захист, підтримку і допомогу людям. Даючи клятву, ви взяли на себе велике зобов'язання - охороняти громадський порядок у населених пунктах, надавати допомогу нашим громадянам. Маючи велику надію на вас, бажаю міцного здоров'я, родинного благополуччя, довіри людей.

Міський голова
Ф. Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


10 травня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 71-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання