Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

2 лютого 2018 року в Черніївському сільському клубі Котюржинецького старостинського округу Полонської ОТГ, відбувся вечір пам'яті, присвячений легендарному українському музиканту, співаку та композитору, лідеру гурту "Скрябін" Андрію Вікторовичу Кузьменку.

Він зачаровував своєю життєлюбністю, простотою, щирістю та почуттям гумору. Його пісні не залишають байдужими, змушують задуматися, зворушують до сліз, викликають щирий сміх.

На вечорі пам'яті усі присутні мали змогу ознайомитися з презентацію про життя та творчість Андрія Кузьменка, переглянути останнє інтерв'ю, яке співак дав за життя. Під час заходу лунали пісні гурту «Скрябін», які співали не лише молоді виконавці, але й усі присутні під караоке. Кожен міг вшанувати пам'ять Андрія Кузьменка запаливши свічку.

Андрій загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі поблизу села Лозуватка, Криворізького району, Дніпропетровської області. Указом Президента України від 29 жовтня 2015 року Андрій Кузьменко нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно).

Запам'ятаємо Андрія таким - талановитим, чесним та надзвичайно дотепним!

 

Гірко ридає Україна, до кінця днів земних не висохнуть сльози на очах матері, родини, близьких та побратимів 28-річного Мирослава Сливки. Навіть природа плакала холодними дощовими сльозами, навіки прощаючись із найкращим серед своїх синів.

Живим коридором шани, вічної пам’яті та вдячності проводили Героя в останню путь.

 

Міським головою Ф. Скримським видано розпорядження про оголошення у місті Полонному Днів жалоби у зв’язку із загибеллю у зоні антитерористичної операції на сході України бійця 1-го батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького - Мирослава Сливки.

Згідно з документом, у понеділок та вівторок, 29-30 січня 2018 року, на адміністративних будівлях, будівлях комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій м.Полонного буде приспущено Державний прапор. Крім того, закладам культури рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.

 

 

03 січня 2018 року старостою села Котюржинці Полонської ОТГ разом з начальником відділу соціальної роботи з населенням, з представниками служби у справах дітей, з правоохоронними органами було виявлено факт залишення матір’ю протягом п’яти днів без нагляду трьох малолітніх дітей в будинку з аварійним пічним опаленням. За виявленим фактом, дітей терміново було розмішено до Полонської ЦРЛ, а матір малолітніх дітей притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тому, 15 січня 2018 року було проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації з питань влаштування трьох малолітніх дітей до Центру соціально-психологічної реабілітації «Щасливе дитинство» та доцільності відібрання дітей без позбавлення батьківських прав трьох дітей у матері, яка ухиляється від виконання батьківських обов’язків.

Маму трьох малолітніх дітей було викликано при розгляді вищезазначених питань. Запропоновано пройти лікування від алкогольної залежності, а також влаштуватися на роботу та привести помешкання в нормальний стан для проживання в ньому малолітніх дітей.

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

Засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску

Рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 27.12.2017 року №237 створено комісію з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску.

24 січня 2018 року перший заступник міського голови виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Кулінський О.Ю. провів засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

- створення робочої групи, з метою проведення моніторингу діяльності суб’єктів господарювання та проведення роз’яснювальної роботи;

- розгляд питань щодо стану погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин.

Про результати проведеного моніторингу діяльності суб’єктів господарювання та проведення роз’яснювальної роботи в 2017 році доповіла головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади Сергійко Т.М.

Вона також розповіла про Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, а також про практичне застосування Постанови для проведення інспекційних відвідувань підприємств з метою виявлення фактів незадекларованої праці та про відповідальність за порушення законодавства про працю,  наголосили на підвищенні соціальних стандартів з 1 січня 2018 року. Ознайомила присутніх з розпорядженням Хмельницької ОДА «Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в області» №1446/2017-р від 28.12.2017.

Повідомила, що для суб’єктів господарювання та мешканців міста постійно, зі сторони органу місцевого самоврядування, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно, здійснюють діяльність без державної реєстрації.

Перший заступник міського голови вкотре наголосив, що питання детінізації заробітної плати, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати у розмірі, меншому за передбачений законодавством рівень, перебувають на постійному контролі виконавчого комітету міської ради.

Підсумовуючи засідання, Кулінський О.Ю. дав відповідні доручення та зауважив, що діяльність комісії у поточному році продовжується у межах повноважень. На протязі 2018 року комісією будуть вживатися наступні заходи: моніторинг діяльності суб’єктів господарювання, проведення роз’яснювальної роботи, проведення співбесід з суб’єктами господарської діяльності на засіданнях комісій.

Головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю
Сергійко Т.М.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


21 червня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 72-а чергова сесія

12 липня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 73-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання