Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 52 гостей на сайті

18 травня 2017 року о 14 годині відбудеться святкова хода, присвячена Дню вишиванки.

Збір на площі, облаштованій до тисячолітнього ювілею міста (біля пам’ятника Т. Г. Шевченку).

Гостинно запрошуємо всіх Полончан та гостей міста взяти участь у святковій ході.

 

Дорогі полончани!

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  щиро вітає вас з Днем вишиванки та пропонує цього дня вдягти неперевершену окрасу гардеробу кожного українця.

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, університет, школу чи садочок.

Споконвіку для українців власна вишиванка була наче оберегом, тому й стала справді дорогоцінною. Кожен птах, кожна квітка, що прикрашає вишиванку, має своє символічне значення, спрямоване на добре та щасливе життя. Важливими є також правильно підібрані кольори: червоний, зелений, чорний. Створена руками, така вишиванка всотує не тільки частинку душі того, хто її зробив, а ще є ланкою між минулим, його традиціями і цінностями та сучасністю.

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення ПАТ "Хмельницькгаз" повідомляє, що в зв'язку з ремонтно-профілактичними роботами на розподільчому газопроводі низького тиску буде припинено газопостачання до села Колосівка Полонського району на три (3) доби з 10.00 години 22.05.2017 р. до 17.00 години 24.05.2017 р. Пуск газу буде проводитися поступово після закінчення запланованих робіт, при наявності споживачів вдома.

 

І сняться часто зорі голубі.

І мати на порозі біля хати.

За все,що маю, мамо, дякую тобі!

За все, що маю і що буду мати!

Найщиріші слова подяки адресували Неля Гуменюк радник міського голови, Любов Борозенна помічник-консультант народного депутата      України Романа Мацоли багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей, які залишилися без батьківської опіки.

З нагоди свята вручено подарунки,квіти,солодощі родинам, де виховується дев»ять,десять та навіть тринадцять дітей.

 

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня 2017 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність із 1247 грн. до 1312 грн. (на 65 грн., або 5,2 %).

У зв'язку з цим  перераховані мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Мінімальний розмір  пенсії за віком, яка призначена до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу, та мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 35, а у жінок - 30 років страхового стажу, встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожний рік понад 25 років (призначених до 01.10.2011 року) або 35 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для чоловіків та 20 (призначених до 01.10.2011) або 30 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для жінок розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, яка обчислена відповідно до статті 27, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

За наявності страхового стажу меншої тривалості пенсія за віком встановлюється в розмірі, пропорційному наявному страховому стажу, виходячи з мінімального розміру пенсії за віком.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання