Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 15 гостей на сайті

28 грудня  в приміщенні міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 13 питань: «Про виконання плану роботи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за IV квартал 2016 року», «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання», «Про надання дозволу на виготовлення та встановлення меморіальної дошки», «Про надання квартири гр. Голодюку Д.О.», «Про погодження місця розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності», «Про присвоєння порядкових номерів будівлям», «Про погодження кандидатури на призначення опікуном».

 

Шановні мешканці та гості міста!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Новорічному ранці для дітей, який відбудеться 30 грудня 2016 року о 12:00 годині в приміщенні міського Будинку культури.

Оргкомітет

 

Шановні мешканці міста Полонного

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє, що в зв’язку з наданням адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом для пільгової категорії населення з 01 січня 2017 року пільгова категорія населення здійснює оплату за проїзд в повному обсязі.

Діти та школярі загальноосвітніх  навчальних закладів здійснюють проїзд 50% від вартості проїзду.

 

В.о. міського голови,

секретар ради                                                                                             Л.А.Сосун

 

26 грудня 2016 року, під головуванням секретаря ради – Лариси Сосун, відбулося засідання двадцятої почергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. До порядку денного пленарного засідання було включено 10 питань: «Про внесення змін до цільової комплексної програми розвитку футболу в Полонській міській об’єднаній територіальній громаді на 2015-2016 роки», «Про затвердження  Програми соціально-економічного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та м. Полонного на 2017 рік», «Про розгляд заяви щодо надання допомоги на поховання», «Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги  учасникам АТО та членам  їх сімей», «Про розгляд заяв громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування»,  «Про розгляд заяв громадян про надання допомоги за наслідками надзвичайних ситуацій (пожежі, стихійне лихо, що викликало псування майна», «Про програму соціально-економічного та соціального розвитку громади та міста Полонного», « Про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Полонської міської об’єднаної територіальної громади» та інші.

 

Привітав колектив Полонського РЕМ керівник Гладун Олег Йосипович: «Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян».

Від виконавчого комітету  Полонської міської ради ОТГ з привітальним словом до колективу звернувся перший заступник міського голови ОТГ Кулінський Олег Юрійович: «Ваша праця, ваші руки – це сила вашої компанії». Побажав тепла, життєвої сили, миру і світла в душі.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання