Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 32 гостей на сайті

Польська мова є однією із найбільш популярних іноземних мов, які вивчаються на території  України. Вивчення польської мови відбувається на різних рівнях та в різних формах.  Вонаяк іноземна вивчається в школах,  університетах.На території Полонської громади, створено культурно- освітний центр національної меншини де,  представники польської національної меншини, а також  діти різних національностей, що зацікавлені польською мовою можуть її вивчати.

На запрошення фундації «Допомога полякам на сході» з 13 по 26 серпня  18 кращих слухачів  даного  закладу були запрошені в табір для більш досконалого вивчення  мови та культури Польщі,  який розташований в місті .Вісла Цешинського повіту Сілезького воєвудства .Вони мали можливість  приймати участь у театралізованих заняттях, майстер-класах, а також різних видах тренінгу, які підготувала польська сторона. По закінченню слухачі отримали дипломи про закінчення курсу.

 

З  піднесенням та гордістю в серцях

Історично склалося , що на передодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України у селі Котюржинці цього річ підняття Державного Прапора розпочалося під Державний Гімн України. Мить коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, це момент піднесення , що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити і працювати на її благо. Подальші урочистості продовжились виступом старости старостинського округу сіл Котюржинці , Блидні , Черніївка Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Алли Салацької котра зокрема сказала , що цього дня відбувається вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України. Благородній синій та жовті кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. Сьогодні державний  стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серця почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордості за свій народ.

 

Дорогі Полончани!

Щиро вітаю Вас із нагоди 26-ї річниці Незалежності України!

Цей знаменний день утвердження демократії нашого народу став поворотною подією історії. Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагли свободи та незалежності, стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту.

Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця, а з тим –  мільйонів громадян вільної і незалежної країни.  Сподіваємось, що сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу Вітчизни.

Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії, снаги і впевненості у завтрашньому дні.

Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

З повагою,
міський голова
Ф.Скримський

 

Шановні жителі Полонщини!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято всіх поколінь україців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом Вас дорогі мешканці Полонщини!

З повагою,
міський голова
Ф. Скримський

 

У кожної людини на землі є свій маленький куточок, до якого вона прикипіла всім серцем і душею – вулиця, де кожен з нас народився і виріс. Що може тісніше об’єднати громаду? Звісно, Свято вулиці, яке готують самі жителі за організаційної підтримки працівників культури, місцевого керівництва. Кожна вулиця, яка відзначає своє свято, хоче бути найкращою! Село ніби оживає, вулиці стають багатолюдними, всі відкривають серця назустріч одне одному і стають єдиною родиною. Кожна вулиця має власну біографію, але головною сторінкою її літопису є люди. Вони скромні і працьовиті, незвиклі до слави. Їхня щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості й самовідданості. Тому на святі вулиці теплі слова знаходяться для кожного – для наймудрішого і наймолодшого, багатодітних матерів і подружніх пар, ювілярів, молодят, іменинників, ветеранів праці і колишніх воїнів- афганців. І для кожного є заняття до душі – хтось дізнається щось нове про історію своєї вулиці, хтось із задоволенням слухає українську пісню чи вірші. Тут молодь вчиться танцям і пісням наших бабусь, дізнається про давно забуті обряди і звичаї. Це не можна передати жодною світлиною чи відеокамерою – у повітрі панує атмосфера її величності української пісні та щирої задушевної розмови, що буває лише в селі. Але найголовніше те, що люди чекають, коли на їхній вулиці чи кутку буде свято. Кожен з великою повагою і любов’ю говорить, що саме їхня вулиця – серце села.  Так і ми в селі Червоне провели  родинне свято, свято  вулиці.

Захоплюючі враження від побаченого і почутого! Ми з вами -  Український народ, який складається з родин малих і великих, дружніх і працьовитих. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, а зруйнуй їх – і ріка засохне, так і наша вулиця збагачується маленькими родинами – сім’ями.

Ми вдячні за те, що відгукнулися всі жителі нашої вулиці, прийшли на зустріч, щоб поділитися своїми думками, своїми родинними звичаями, традиціями і передати цей неоцінений скарб своїм дітям, онукам. Свято закінчилось веселим гулянням, яке організували самі жителі вулиці. Народні пісні в цей день ще довго лунали на всю околицю.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання