Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 25 гостей на сайті

Як і минулого року, суха, сонячна погода сприяла учасникам суботника. Полончани впорядковували місто на різних локаціях. Зокрема, працівники виконкому міської ради, відділу освіти, культури разом з колективом КП «Благоустрій» працювали в центрі міста на площі Шевченка, пл. Слави і парку Слави поруч стадіону.

Працівники КП «Благоустрій» впорядковували територію управління та прибудинкові території. Колективи КП «Тепловодопостачання», ЦРЛ ім. Н.С. Говорун, райдержадміністрації, районної ради, інших місцевих організацій і установ, шкіл також прибирали та прикрашали подвір’я своїх підприємств та прилеглих до них територій.

                 

 

У четвер, 12 квітня, в міському Будинку культури проводилася  виставка «Великоднє розмаїття», яку вже 22 роки поспіль організовує колектив Будинку творчості школярів. Свої великодні композиції демонстрували вчителі та учні освітніх закладів громади. Начальник відділу освіти молоді та спорту В. Сітарський зазначив, що щороку учнівські і педагогічні колективи дивують своїми витворами, бережуть та примножують звичаї та традиції українського народу. Кілька років тому запровадили нову виставку книг релігійного характеру, які знаходяться у сімейних бібліотеках. Цього року представлено друковані видання кінців 18-19 століть.

Учасників, гостей та організаторів виставки привітали та побажали їм подальших творчих успіхів начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ В. Сітарський, секретар міськради Л. Сосун, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту РДА Л. Муравська, помічник-консультант народного депутата України Р. Мацоли Л. Борозенна. Також до слова були запрошені – протоієрей Володимир Ткачук, протоієрей, благочинний церков УПЦ Андрій Моравський, протоієрей Володимир, настоятель церкви Успіння пресвятої Богородиці. Гуртківці Будинку творчості школярів підготували для гостей заходу святковий тематичний концерт.

    

 

На огляд відвідувачів представлені роботи декоративно-прикладного мистецтва: традиційне писанкарство, витинанка, нетканні гобелени, паперова аплікація, ляльки-мотанки. Як розповіла директор дитячої художньої школи О. Смілик: «На виставці зібрані фондові роботи найкращих учнівських робіт різних поколінь. Роботи були виконанні під керівництвом і попередніх викладачів А. Ткачука, З. Кіт, В. Олійник, і викладачів сьогодення, а саме: Н. Новак, Т. Берегової, І. Коман, О. Слуцької».

На відкриття виставки завітали начальник відділу культури та туризму Т. Ярославська, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Борозенна, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи міськради Н. Гуменюк. Гості виставки оцінили роботи і висловили своє захоплення творчістю учнів школи.

    

 

Діти - це квіти нашого життя. Проте, іноді, в клумбах, де ростуть ці «квіти», проростає бур’ян – лихослів’я, конфлікти між однолітками та непорозуміння… Тому завдання дорослих - прополювати в наших клумбах бур’ян і слідкувати за розвитком культури.

16 квітня 2018 року начальником відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ, за участі соціального педагога ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, був проведений семінар та тренінги на тему: «Вчимося жити в мирі та злагоді. Лихослів’я. Конфлікт та його наслідки». Учні загальноосвітньої школи брали активну участь в тренінгах – обговорювали теми завдань, вирішували завдання та активно висловлювали свою думку.

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ

 

 
11 квітня 2018 року працівники відділу культури ВК Полонської МР ОТГ, Будинку культури та Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ, відповідно до розпорядження міського голови Скримського Ф.Ф. від 03.04.2018 року, прийняли участь у щорічній акції «За чисте Довкілля» та дня благоустрою.
 
Територією, на якій проведено прибирання, став історично цінний об’єкт - пам’ятка археології «Залишки валу літописного м. Полонного».
 
З метою належного утримання санітарного стану цієї пам’ятки та інших територій міста, звертаємось до усіх полончан: ЯКЩО ВИ ПРАГНЕТЕ ЖИТИ У СПРАВДІ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТЕЧКУ, ЗВЕРНІТЬ, НАСАМПЕРЕД, УВАГУ НА ЙОГО ОХАЙНІСТЬ І ЗАЛИШАЙТЕ ПІСЛЯ СЕБЕ МІСЦЕ ВІДПОЧИНКУ ЧИ ПРОГУЛЯНКИ В ЧИСТОТІ!!!
Відділ культури та туризму 
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ
      
 
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


10 травня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 71-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання