Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

У мальовничому селі Самчики Старокостянтинівського району завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатор гри – Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та активній підтримці управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, які подбали про високий рівень підготовки заходу.

Учасниками гри «Сокіл» («Джура») були 27 роїв із 12 районів, 9 громад та 6 міст Хмельницької області, які таборувались з 12 по 16 червня 2017 року поблизу історико-культурного заповідника «Самчики».

На обласному етапі гри честь Полонської громади гідно захищала команда станції юних туристів «Обрій» -  рій «Полонська сотня», який продемонстрував гарні результати у конкурсних змаганнях.

Програма гри була різноманітна і насичена, складалася з різних видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування: "Впоряд" (стройова підготовка), "Стрільба" (з пневматичної гвинтівки), "Неповне розбирання та збирання автомату АК-74", "Смуга перешкод" – подолання перешкод на пересіченій місцевості, "Теренова гра" – тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування, «Рятівник» – змагання з надання першої долікарської допомоги, «Квест: випробування джури» – комплексна командна інтелектуально-екстремальна гра, призначена для активізації знань, умінь та набуття комунікативних звичок в екстремальних умовах. А ще конкурси  "Відун" (на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України), "Бівак" з оцінюванням таборування, "Ватра" (творчо-мистецьке представлення рою), конкурс презентацій звітів про виконання завдання відповідно ідейних принципів лицарства "Служити Богові, Батьківщині, ближнім" під гаслом "Добре діло". 

У перервах між змаганнями та конкурсами проводились тематичні виховні бесіди, майстер-класи, вишкіл роїв. Майстер-класи проводились за темами: "Матеріальна частина автомата Калашникова та пістолета Макарова", "Тактична медицина", "Прийоми самооборони", "Топографія", "Дії тактичних груп".

На другий день гри на Козацькому колі вперше було організоване дитяче самоврядування в таборі. Обрані похідний отаман Ребрик Дмитро (рій "Полонська сотня") і писар Кондратюк Микита (рій "Нетішинські джури"). На кожну добу обиралися чергові рої і хорунжі. 
Всі види та конкурси були командні. Але у конкурсах "Стрільба" та "Неповне розбирання та збирання автомату АК-74" визначалися особисті результати.

Цікаво пройшла "Теренова гра", яка традиційно є одним з найулюбленішим видом змагань. За жеребкуванням рої ділилися на 2 сотні – "синіх" і "малинових". Основними завданнями для кожної сотні були: облаштувати табір в лісі, встановити прапор відповідного кольору (синій або малиновий), визначити серед гравців своєї сотні розвідників, захисників та тих, хто буде у засідці, знайти по карті табір "противника" і спробувати захопити їх прапор.

Цікаво пройшов вид гри "Квест: випробування джури", який складався із 8 заданих пунктів-об’єктів, що розташовані на території музею-маєтку «Самчики». Перед квестом для учасників були проведенні докладні екскурсії, на основі яких і були складені завдання "Квесту". Всі об’єкти були зашифровані у віршах. Найкраще і найшвидше впоралися із завданнями – "Подільські джури" (м. Кам’янець-Подільський), "Сокіл" (Ярмолинецький район) та "Полонська сотня" (Полонська громада). 

Смугу перешкод на пересіченій місцевості швидко і з найменшими штрафами подолав і виборов перше місце рій "Полонська сотня" (Полонська громада). Друге і третє місця посіли рої "Подільські орли" з Хмельницького району і "Нетішинські джури" (м. Нетішин). 

Швидко промайнули 5 днів джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися Кубки, дипломи та грамоти. Завершилася гра видовищним флеш-мобом – учасники вишикувалися, склавши слово "ДЖУРА".

За матеріалами ХОЦТКУМ

 

17 липня 2017 року в приміщенні малого залу Будинку культури відповідно до вимог «Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля», затвердженого постановою КМУ від 29 червня 2011 р. №771 пройшло громадське слухання територіальної громади міста Полонне. На порядку денному був ряд питань - це:

1. Обрання робочих органів Громадських слухань: Голови та Секретаря слухань.

2. Затвердження порядку денного та регламенту Громадських слухань.

3. Громадське обговорення проекту будівництва цеху з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вул. Привокзальна 50, м.Полонне, Хмельницької області. Розгляд пропозицій (зауважень) і їх обговорення. Доповідь погоджувальної комісії.

На слухання запрошувались голова РДА, голова районної ради, депутати, підприємці, представники громадськості представники масової інформації, старости, мешканці громади.

Заслухавши доповіді представників ТОВ «Полонський фарфоровий завод», представників ПАТ «Харківський плитковий завод», жителів громади, депутатів, обговоривши всі пропозиції та зауваження, головою громадських слухань Скримським Ф. Ф. було запропоновано підтримати проект з будівництва цеху з виробництва глазурованої керамогранітної плитки (ОВНС) по вул.Привокзальна,50 м.Полонного Хмельницької області.

 

14 липня 2017 року в Малому залі Будинку культури відбулося засідання тридцять третьої (позачергової) сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 4 питання: "Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства  «Полоннетепловодопостачання» на 2016-2017 роки", "Про внесення змін до Програми підтримки КП «Полонська міська лазня» на 2017-2018 роки", "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради  на 2017 рік" та ряд інших.

 

Шановні бухгалтери!

Прийміть найщиріші вітання від імені колективу Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ з нагоди вашого професійного свята – Дня бухгалтера!

Бажаємо вам, шановні бухгалтери, успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці. Здоров’я вам, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму, мирного неба, енергії та наснаги у досягненні намічених планів та задумів.

 

Міський голова                                                                    Франц Скримський

 

Важко переоцінити подію в житті людей, коли в  віддалене село приходить справжнє благо – природний газ, коли оживає реальна надія на краще та достойніше життя, відродження та становлення наших населених пунктів, а отже для покращення соціально побутових умов проживання населення в першу чергу сільського, розвитку його інфраструктури, необхідно надати людям кращі умови – однією з яких є газифікація населеного пункту.

12 липня в с.Онацківці Полонської об’єднаної територіальної громади пройшла урочиста церемонія відкриття газопроводу. На зібрання з нагоди даної події завітали: міський голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Скримський Франц Францович, заступник міського голови Яськов Віктор Михайлович, голова районної ради Янчук О.М., заступник голови районної державної адміністрації Вощатинський О.О. та представники організацій, які безпосередньо взяли участь у газифікації села.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова, який привітав жителів села з святковою подією - запаленням „голубого вогника” та побажав усім радості, добра, благополуччя. Староста с.Онацьківці Бернацька Н.М. також подякувала всім спонсорам та меценатам за підтримку та надану допомогу.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання