Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 57 гостей на сайті
 
6 листопада 2017 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання тридцять дев'ятої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 
До порядку денного пленарного засідання було включено 6 питань: "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про внесення змін до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню,що проживає на території Полонської міської обєднаної територіальної громадина 2016-2020 роки", "Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки ПГП «Співчуття» на 2016-17р.р.", "Про розгляд заяви Кирилішиної Н.М.", "Про розгляд заяви Сірик О.М." та "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради на 2017 рік" та ряд інших.
 
 
 
 
Сердечно вітаю всіх працівників соціальної сфери з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
 
Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
 
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
 
Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
 
Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.
 
Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!
 
З повагою, міський голова Ф. Скримський
 
 
 
28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Цей день було засновано згідно з указом президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні". Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої Держави. 
 
В цей день громадськість, представники ветеранської районної організації, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Полонської міської ради ОТГ Н. Гуменюк та т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Т. Шамрай вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, пригадали імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.
 
 

Міський голова Ф. Скримський, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Борозенна, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк, староста старостинського округу сіл Котюрженці, Блидні, Черніївка А. Салацька привітали ювілярку: 25 жовтня Філіппіна Мартинівна Півінська святкувала своє 90-річчя.

Господиня зустрічала гостей у своїй хаті. Охайна хатина, на вікнах – випрасувані накрохмалені фіраночки, на столах білі скатертини, вишиті подушки на ліжках, побілена і напалена піч, у дворі порядок. На запитання, хто в обійсті хазяйнує, старенька відповіла: - Трохи я, а інколи онука і правнуки допомагають. Син живе у Славуті, рідко приїжджає, бо хоч і на пенсії, але ще працює. Раніше тримала корову, свиней, курей, коли ще чоловік, Микола Антонович, був живий. Та вже 35 років як удова. Зараз ні за чим не доглядаю, здоров’я не те. Живу на пенсію. Ходжу до костьолу. Дякую за привітання і за подарунки. Для мене це приємна несподіванка.

 

Рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ № 190 від 27 жовтня 2017 року "Про організацію снігоприбирання в населених пунктах Полонської міської ОТГ у зимовий період 2017-2018 років" - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання