Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 8 гостей на сайті

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ повідомляє, що з12 по 17 жовтня 2018 року в м. Тапольця (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя» . Метою семінару є розгляд сучасного стану проблеми профілактики дитячого і сімейного неблагополуччя; ознайомлення з ефективними міжнародними практиками профілактики соціально-психологічного неблагополуччя сім’ї; створення умов для обміну досвідом між спеціалістами соціально-медико-педагогічної сфери. До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, системи освіти і охорони здоров’я, які забезпечують профілактичну роботу з питань дитячого і сімейного неблагополуччя, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050- 334-40-92, 050-311-32-80, 093-273-11-26.

 
     
Держпраці спільно з Мінсоцполітики, за участі  Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, Національної поліції та інших зацікавлених органів  проведуть інформаційну кампанію та спільні заходи спрямовані на детінізацію зайнятості  та доходів населення.
 
Про це йшлося у четвер, 13 вересня,  під час спільної координаційної наради з питань детінізації ринку праці, яка відбулася у Державній службі України з питань праці. 
 
Захід відбувся за участі представників Міністерства соціальної політики України, Міністерства  аграрної політики та продовольства України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства фінансів України, Національної поліції України, Пенсійного фонду України, Державної регуляторної служби України, Державної фіскальної служби України, Державної служби  України з безпеки на транспорті, Державної фіскальної служби України, Асоціації міст України.
 
В рамках наради присутні обговорили проект плану заходів спрямованих на проведення превентивно-роз’яснювальної роботи для недопущення використання праці без належного оформлення трудових відносин та напрацювали алгоритм спільних дій. В межах інформаційної кампанії будуть проведені семінари щодо переваг легального працевлаштування для роботодавців, працівників, безробітних та студентів. Також заплановано проведення спільних заходів контролю спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення. Особливу увагу буде приділено роботодавцям найризикованіших сфер господарювання.
 
Нагадаємо, 5 вересня Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Цим рішенням  передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Водночас йдеться про посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.
 
 

ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ НАКЛАДЕННЯ  ФІНАНСОВИХ САНКЦІЙ  

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:

 

Моє рідне село,світла доля моя

В мальовничому селі Коханівка Великокаленицького старостинськогго округу  ,9 вересня  відбулося свято села.На святкове дійство до свого рідного села зійшлися –з'їхалися люди, які тут народилися, виросли.

 «Моє рідне село,світла доля моя»- такими словами розпочала концертну програму зав.бібліотекою с.В.Каленичі Головачук Ганна Євгеніївна.

Відкриваючи захід,з вітальним слов звернулася до односельчан і гостей  свята староста Хомюк Валентина Миколаївна:

-Дорогі односельчани! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю.Дякую всім,хто не тільки на словах,а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок,свій двір,вулицю все наше село.Я бажаю добра та щастя ,родинного затишку  у Ваших оселях, миру,благополуччя та  достатку.

 

22 вересня (субота)

10 год. – Міжміський шаховий турнір ветеранів на Приз міського голови Полонської ОТГ (приміщення читального залу дитячої бібліотеки).

10 год. – Патріотичний забіг «Рух заради здоров’я» (від площі Слави до центру міста).

10 год. 30 хв. – Міжміський тенісний турнір ветеранів на Приз міського голови Полонської ОТГ (спортзал ЗОШ І-ІІІ ст. №6).

10 год. 30 хв. – Міжміський турнір з міні-футболу на Кубок міського голови Полонської ОТГ (стадіон на  площі Слави).

10 год. 30 хв. – Показові виступи з пауерліфтингу (площа перед Будинком культури).

11 год. – Міжобласний  турнір з баскетболу на Кубок міського голови ( ЗОШ I –III ст. № 7).

11 год. – Відкриття тифлостудії  «Окуляр» у Центральній бібліотеці Полонської міської ради ОТГ.

11 год. – Спортивні змагання «Стритбол» (площа  біля Дошки соборності України).

11 год. – Спортивні змагання «Дартс» (площа біля Дошки соборності України).

11 год. 30 хв. – Відкриття оновлених експозицій історичного музею у Будинку культури .

12 год.  —  Відкриття класу кераміки  у Дитячій художній школі.

11 год. 30 хв.  – Орієнтування по місту (від площі 1000-ліття міста Полонного).

12 год. 30 хв. – Зустріч Почесних громадян та гостей міста (приміщення міської ради).

Площа 1000-ліття м. Полонного

15 год . – Концерт гуртківців Будинку творчості школярів .

16 год. 30 хв. – Караоке на майдані ( дитяче).

 

15 год. – Працюють виставки на площі перед адміністрацією:

  • наметове містечко майстрів старостинських округів;

бібліотек;

робіт з прикладного мистецтва учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців Будинку творчості школярів ;

досягнень МСЮТ «Обрій»;

спортивних досягнень ДЮСШ;

продукції бджолярів «Медова хата».

 

16 год. 30 хв. – Велопробіг (від с. Березна до площі1000-ліття м.Полонного).

16 год. 30 хв.– Святкова хода (від площі 1000-ліття міста Полонного).

17 год. 20 год. – Урочисті вітання, нагородження та святкова концертна програма, покладання квітів, лотерея, конкурс «Полонська краса – довга коса», підбиття підсумків щорічного огляду-конкурсу «Зробимо нашу громаду найкращою».

20 год. – Виступ  Арсена Мірзояна за сприяння ГО "Інститут солідарності громад" Романа Мацоли

21 год. 30 хв. – Дискотека за участю диск-жокея Київського клубу «Kyivkult».

 

              23 вересня (неділя)

8 год.  – Святкова літургія у храмах міста.

10 год. – Завершення міжміського турніру з міні-футболу та привітання міським головою переможців міжміського  турніру з міні-футболу (стадіон на площі Слави).

16 год. – Вистава за мотивами п’єси М. Кропивницького  «По  ревізії».

 

На час проведення свята встановлено батути (на площі перед будівлею райадміністрації).

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання