Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 48 гостей на сайті

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Ходякова,27Л Полонського р-ну,
Хмельницької обл.

1517м2

продаж земельної ділянки

2.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Горького,36 Полонського р-ну,
Хмельницької обл.

100м2

продаж земельної ділянки

3.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Привокзальна,115А Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

300м2

продаж земельної ділянки

4.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Ходякова,27Я Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

500м2

продаж земельної ділянки

5.

Земельна ділянка

с.Велика Березна вул.Л.Українки,б/н Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

1500м2

продаж земельної ділянки

6.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Вітковського,31А Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

2747м2

продаж земельної ділянки

7.

Земельна ділянка

с.Велика Березна вул.Дмитрівська,47а Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

1045м2

продаж земельної ділянки

8.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Л.Українки,1Г Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

3634м2

продаж земельної ділянки

9.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Л.Українки,111
Полонського р-ну,
Хмельницької обл..

763м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

 

Конституція України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. 28 червня, з нагоди державного свята– Дня Конституції, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятників Тарасові Шевченку, Лесі Українці, Героям Небесної Сотні ,меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу та  на меморіальному комплексі "Алея Слави". На заході були присутні голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук, перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, радник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Неля Гуменюк, громадськість.

 

8 липня — День родини

«1+1=70»!

Такі цікаві цифри були викладені на неймовірному святковому торті, який подарували батькам діти. Поряд поставили на стіл інший витвір кондитерського мистецтва — теж торт, але уже з цифрою «90». Отак збіглися дві дати — 70(!) років подружнього життя Петра Степановича і Галини Казимирівни Білоусів і 90 років від дня народження Галини Казимирівни.

…Їх спільне життя почалося у післявоєнні часи. Голодні, важкі були роки , але хіба для любові існують перешкоди? Одна розумна людина сказала, що будь-який шлюб, щасливий чи нещасливий, нескінченно цікавіший і значиміший за будь-який роман, навіть найпристрасніший. І це правда: Петро Стапанович уцілів на війні, куди потрапив 19-річним після звільнення рідного села від фашистів. У 1945 році був поранений під Варшавою; через контузію постраждали слух і мова. Повернувся додому, у Тиранівку, тепер Прислуч. Познайомився з дівчиною із сусідньої Войцехівки, нині Колосівка. Зрозуміли, що прийшло до них кохання — і побралися. Народилася донечка. Молодий батько працював у місцевому колгоспі «Перемога». Мабуть, бачив дійсність інакше, ніж інші, війна загострила почуття справедливості. От і висловився на адресу голови колгоспу прямо ,без натяків. За що і поплатився: присудили вісім років ув’язнення, запроторили під Якутію, золото добувати. Не змирилися з обвинуваченнями у сім’ї, достукалися до партизанського генерала С. Ковпака, посприяв він звільненню Білоуса. Мав летіти додому літаком, та за кілька хвилин до злету попросили кількох пасажирів, у їх числі був і Петро Степанович,вийти, мовляв, машина перевантажена. Згодом Білоус взнав, що той літак, з якого його зняли, розбився, а з пасажирів ніхто не вижив.Доля вберегла!

Повернувшись до села, влаштувався у колгоспі комбайнером-трактористом. За гарну працю не раз був відзначений, чим пишається до сьогодні. Галина Казимирівна теж вдома не сиділа. З 1944 року по 1980 працювала в колгоспі їздовою, дояркою. А могла займатися тільки сім’єю. У родині Білоусів після старшої донечки народилося ще шестеро дівчаток і троє хлопчиків! За тих нелегких побутових умов усіх дітей виростило, вивело в люди подружжя. За материнський подвиг, народження десятьох дітей, Галині Казимирівні у 1967 році був вручений орден «Мати-героїня», пізніше орден «Материнська слава» ІІІ-І ст., медалі. А ще Білоуси пишаються тим, що ім’я їх мами занесено до«Біографічного енциклопедичного словника «Жінки України». Портрет Галини Казимирівни з інформацією про неї розміщено поряд з іншими відомими жінками країни — ученими, актрисами, письменницями.

Усі діти Білоусів виросли гідними людьми, бо у сім’ї завжди було тепло, затишно, дружно. Чи не в один голос Галина Казимирівна і Петро Степанович заявили,що практично  не було між ними непорозумінь,сварок,бо усі ці роки їх єднає любов, повага один до одного.

Дочки і сини Білоусів живуть у Білорусії, Росії, різних містах України. Проте тато і мама не виглядають дочок і синів, почуваючись покинутими й одинокими. Діти по черзі живуть у батьків, доглядаючи їх. А вони –молодці, тримаються бадьоро, не скаржаться! А які обоє гарні, доброзичливі, ніби за плечима не дев’ять десятків, а набагато менше!

Родина Білоусів з кожним роком розростається, додається нових членів: 14 онуків, 16 правнуків і вже є одна праправнучка — от хто тішить стареньких.

70 років разом — таке весілля називають «благодатним». Чи є сенс роз’яснювати це слово? Здоров’я, Божої благодаті усій родині!

О. Безносюк

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського УЕГГ ПАТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що в зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами по розподільчому газопроводі низького тиску буде припинено газопостачання до села Котелянка Полонського району на десять (10) діб з 10:00 години 03.07.2017 р. до 17:00 години 12.07.2017 р. Пуск газу буде проводитися поступово після закінчення запланованих робіт, при наявності споживачів вдома.

 

Шановні полончани та гості міста!

Запрошуємо Вас прийняти участь у найколоритнішому народному святі з нагоди  дня Івана Купала, яке відбудеться 6 липня 2017 року о 19:00 на території міського пляжу.

У програмі свята:

18:00-19:00 – Грає духовий оркестр

19:00-20:00 – Театралізоване дійство «В ніч на Івана Купала», підготовлене працівниками та вихованцями Будинку культури.

20:00-23:00 – Святкова концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності громади та гурту «Концерт».

На Вас чекає безкоштовне катання на катамаранах, виїздна торгівля, атракціони, ігри, конкурси, нагородження учасників призами та відпочинок у колі друзів.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 64-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання