Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 40 гостей на сайті

План заходів відділу культури та туризму на листопад:

02.11 - обласний огляд-конкурс відродження народних традицій, декоративно-прикладного мистецтва «Доторкнися до душі свого народу» (БК)

09.11 - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва (БК)

17.11 - День працівників сільського господарства України (БК)

24.11 - презентація книги Оксани Кісь «Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти» (БК)

25.11 - мітинг-реквієм з приводу 25-ї річниці голодомору в Україні (БК)

30.11 - діалог «Децентралізація. Зміни заради майбутнього» (ЦБ)

 

В останню неділю жовтня всі водії України відзначають День працівників автомобільного транспорту.

Його святкують не тільки професійні шофери, а й звичайні автолюбителі, чиє життя нерозривно пов’язане з автомобілями.

День автомобіліста був встановлений для того, аби підкреслити важливість, яку в сучасному суспільстві відіграє автомобільний транспорт. Він дозволяє нам швидко пересуватися, встигати вчасно в потрібні місця, доставляти будь-які вантажі та подорожувати по найцікавішим країнам світу.

Щиро дякуємо вам за те, що, незважаючи на складну фінансово-економічну ситуацію, ви докладаєте значних зусиль для забезпечення безпеки руху та безперебійної роботи автомобільного транспорту.

Бажаю міцного здоров’я, щастя і добробуту, сімейного затишку, трудового натхнення і творчої наснаги на благо процвітання нашої громади.

З повагою, 
міський голова
Ф. Скримський

 
Шановні ветерани, земляки!
 
Від щирого серця вітаю Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
 
У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Плата за волю і свободу жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах. Кожен учасник Другої світової війни наближав цей радісний день – у діючій армії, в партизанських загонах, у тилу. Ми з глибокою шаною пам’ятаємо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні. У цей святковий день слова щирої вдячності висловлюємо нашим ветеранам, які ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові. Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді. Минає час, але у пам'яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.
 
Шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця зичу вам довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров'я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.
 
Щастя вам, добра, здоров'я, оптимізму, бадьорості духу.
 
З повагою,
міський голова
Ф. Скримський
 
 
Коли розпочався процес об’єднання територіальних громад, модератори блогу постійно моніторили інтернет-ресурси щодо висвітлення інформації про діяльність бібліотек. Нам була важлива кожна деталь процесу реформування бібліотечної галузі: від передачі майна та штатів бібліотеки на баланс новоствореної громади, до нормативно-правових актів, які б регламентували діяльність цих установ, зміст роботи та розширення спектру послуг.
 
Саме тоді я вперше натрапила на сайт Центральної бібліотеки Полонської об’єднаної територіальної громади (Хмельницька обл.). Це сталося тому, що я зацікавилася прикладами статутів, положень бібліотек (ЦБС) з метою узагальнення інформації щодо організаційної структури бібліотек ОТГ.
 
Звичайна міська бібліотека, але наскільки вона вчасно зорієнтувалася у ситуації і спробувала визначити комунікативні шляхи за допомогою яких буде налагоджувати діалог населення у громаді! Форми та методи бібліотекарям знайомі – це інформування населення шляхом організації відкритого перегляду матеріалів про адміністративні послуги, структуру та повноваження органів ОТГ, загальноосвітні навчальні заклади й установи культури та дозвілля, про дороги (ремонт та будівництво) тощо; організація просвітницьких акцій та дискусійних майданчиків з питань децентралізації. Так, із серією книг «Децентралізація та врядування» відвідувачі сайту книгозбірні можуть ознайомитись у розділі «Децентралізація».
 
Саме тому в цій громаді влада сприймає бібліотеку не лише як культурний осередок, але й вважає її важливим соціальним центром суспільного життя. Одночасно бібліотека докладає зусиль аби стати простором для неформальної освіти, зустрічей та соціальної інтеграції. Установа турбується про мешканців своєї громади та намагається створити умови для покращення поінформованості населення щодо переваг та позитивних змін в житті громади після об’єднання.
 
У сюжеті «Реформа іде до людей» ви можете побачити вуличну акцію, що відбулась 12 жовтня у с. Воробіївка. Це — ініціатива бібліотеки у партнерстві з ГО Фонд сталого розвитку «Стара Волинь». На неї завітали жителі села, місцеві депутати, працівники сільської ради, закладів культури, всі, кого турбує майбутня доля села. Байдужості тут не було місця, була потреба дізнатись, розпитати, визначитись.
 

Виходячи із своєї зони комфорту – стаціонарного приміщення – міська бібліотека ОТГ прагне наблизитись своїми послугами до користувачів у сільській місцевості, бібліотекарі організовують інформаційну компанію з суспільно значимих питань, стають консультативними експертами. Гарний приклад для наслідування деякими районними книгозбірнями, адже бібліотеки ОТГ стають рівноправними партнерами на регіональному рівні.
 
Отже, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Центральною бібліотекою Полонської об’єднаної територіальної громади розпочато цикл інформаційно-просвітницьких заходів з питань децентралізації:
 
26 жовтня – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 1. (семінар-тренінг);
9 листопада – «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду». Модуль 2. (семінар-тренінг);
30 листопада – «Децентралізація: зміни заради майбутнього» (діалог).
 
Визначивши нові напрями діяльності та форми роботи, бібліотека впевнено крокує у майбутнє.
P.S. із Статутом можна ознайомитись на сайті бібліотеки.
 
 

26 жовтня 2017 року в рамках реалізації проекту «ПУЛЬС», який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), працівниками бібліотеки у співпраці з ГО "Стара Волинь" проведено тренінг – семінар «Реалізуємо проекти – гуртуємо громаду», для жителів Полонської громади. Модуль.1. На тренінгу були присутні жителі Полонської громади, депутати місцевої ради, вчителі, пенсіонери, працівники культури, всі, кому цікавий розвиток громади завдяки участі в проектах. Протягом тренінгу учасники отримали знання із стратегічного планування, навчились моделювати стратегічне бачення, створили модель громади, якою вони її бачать в 2022 році. Отримали знання із SWOT – аналізу та практично здійснили SWOT – аналіз своєї громади. Отримали домашні завдання для екстраполяції SWOT – аналізу на свою ідею. Наступна зустріч запланована на 16 листопада 2017 року.

За матеріалами
Центральної бібліотеки
Полонської міської ради ОТГ

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

16 січня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 44-а позачергова сесія Полонської міської ради ОТГ

9 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 45-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання