Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 10 гостей на сайті

Під голосуванням міського голови Франца Скримського 19 квітня 2019 року відбулася 70-а чергова сесія Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

Дорогі земляки!

     Щиро вітаю Вас із величним святом - Воскресінням Христовим! У ці світлі пасхальні дні особливо відчувається торжество життя, перемога добра над злом та віра у кращий завтрашній день. 


    Хай Великдень принесе у Ваші родини добробут і благополуччя, щастя й здоров’я, благодатні початки нових перемог і звершень у житті кожного, налаштує на добрі справи на благо нашого рідного міста. 
    Зичу усім гарного настрою, сімейного затишку, чистих помислів та щирих почуттів. 
    Нехай світло пасхальної свічки зігріє Ваші серця, а Боже благословення буде запорукою миру на рідній землі й духовного відродження нашої України.
Христос Воскрес!

 

За участі міського голови Франца Скримського, секретаря міської ради Лариси Сосун відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради. Депутати розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової 70-ої сесії міської ради. На запитання членів постійних комісій відповідали автори проектів рішень сесій міської ради. Кожна комісія приділила особливу увагу розгляду профільних питань. За результатами роботи депутати надали свої висновки та рекомендації.

З проектами рішень можна ознайомитись за посиланням

 

Жителя м.Полонне засуджено до позбавлення волі за вчинення корисливих злочинів

Прокурорами Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину раніше судимого місцевого жителя, який у 2018 році вчинив 6 епізодів крадіжок майна громадян на загальну суму близько 14 тисяч гривень. Предметами наживи були грошові кошти, мобільні телефони та спиртні напої.

Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.185 КК України (крадіжка), ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка вчинена повторно) та ч.2 ст.15-ч.3 ст.185 (замах на крадіжку вчинену повторно поєднану з проникненням в сховище).

Судом підтримано позицію державного обвинувача щодо призначення реальної міри покарання та вказаній особі призначено покарання у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі.

 

З початку року Шепетівською місцевою прокуратурою в суді доведено вину 28 посадовців у порушенні вимог фінансового контролю

Правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних у порушенні вимог антикорупційного законодавства осіб до визначеної Законом відповідальності.

Законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, однак інколи ці вимоги ігноруються.

За результатами вжитих заходів і співпраці Шепетівської місцевої прокуратури та співробітників Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України цьогоріч визнано винними у порушенні вимог фінансового контролю уже 28 посадових осіб.

До прикладу, одним із притягнутих до відповідальності є колишній начальник структурного підрозділу виконавчого комітету Славутської міської ради. Обов’язкову електронну декларацію після звільнення із займаної посади він подав несвоєчасно, а тому працівниками поліції відносно нього було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Постановою місцевого суду, залишеною в силі рішенням суду апеляційної інстанції, на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу.

Окрім того, за результатами розгляду подань місцевої прокуратури, внесених до органів влади та місцевого самоврядування в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», за порушення антикорупційного законодавства  двох посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

Начальник Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури                                                         Р. Семенюк

 

12 квітня 2019 р. в Онацьківецькому старостинському окрузі біля братських могил та пам'ятника визволителям Великої Вітчизняної війни силами жителів громади було висаджено: берези в кількості 100 шт. та 16 квітня - 20 туй.

Староста старостинського округу                                                              Бернацька Н.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання