Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 55 гостей на сайті

Доводимо до відома, що на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів (www.apr.adm-km.gov.ua) у розділі «Підтримка аграріїв» підрозділі «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» розміщено проект Порядку використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» розробленого на виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки.

Начальник відділу
агропромислового розвитку
екології та природніх ресурсів

Комісарук С.В.

 

З 1 січня 2018 року набув чинності пункт І ст. 32 Закону України "Про відходи", що передбачає заборону захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

На виконання даної статті Закону в Полонській міській ОТГ розроблена та затверджена Програма запровадження в Полонській міській ОТГ роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ) на 2017-2019 р.р. (далі Програма) - рішення №14 31-ї чергової сесії Полонської міської ради ОТГ І скликання від 16.06.2017р.

Відповідно до Програми розпочалося роздільне збирання твердих побутових відходів на території м. Полонного.

Станом на 15 травня 2018 року на території Полонської міської ОТГ, завдяки спільному проекту ГО "Інститут солідарності громад Романа Мацоли" та Полонської міської ОТГ, встановлено:

- 17 контейнерів (Євро пластик) для роздільного збору відходів - пластику та паперу на території всіх шкіл м. Полонного та с. Новоселиця (по 1 контейнеру для пластику та 1 контейнеру для паперу в кожній школі);

- 1 контейнер для паперу по вул. Привокзальна, 9 в м. Полонне;

- 20 антивандальних контейнерів (металева сітка) для збору пластику, які розташовані в м. Полонне по вул. Привокзальна, 9, Привокзальна, 30, Привокзальна, 115, Привокзальна, 129, Толстого, 117А, Н.С. Говорун, 11, Н.С.Говорун, 24-26, Л.Українки, 100, Л.Українки, 106, Київська, 22, Київська, 37, Київська, 37А, Київська, 39А, А.Герасимчука, 138А, А.Герасимчука, 237, А.Герасимчука, 245, Героїв Майдану, 1А, сквер в Парку Слави, площа 1000-ліття міста, міський пляж.

Крім того по місту встановлено більше 50 контейнерів для збору органічних відходів.

В 2018 році додатково було закуплено 5 євро контейнерів для ТПВ, об’ємом 1,1 м3 оцинкованих, які встановлені по вул. Привокзальна, 9, та обладнання для сміттєвоза (захоплення для піддонів, гідравлічний розподільник з системою гідравліки сміттєвоза бокового завантаження, бункер сміттєвоза бокового завантаження, об’ємом 9 м3 з маніпулятором бокового завантаження з надрамником), завдяки якому ТПВ з контейнерів автоматизованим способом навантажуються в бункер сміттєвоза.

Відповідно до Програми на 2018 рік заплановано виділення коштів для придбання 15 антивандальних контейнерів (металева сітка), які також будуть встановлені на території міста. Старостами на своїх округах проводиться робота по заключенню договорів із мешканцями старостинських округів для вивозу твердих побутових відходів із комунальним підприємством Полонської міської ради «Благоустрій».

Просимо мешканців громади, де встановлені контейнери для роздільного збору ТПВ, розміщувати відходи у контейнери, відповідно до надписів на них.

(«Пластик», «Скло», «Папір», «Органічні відходи»)

Начальник відділу благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

В. Пасіщук

   

 

 

Згідно Конституції України земля є національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Чинним законодавством передбачено право кожного громадянина на безоплатну приватизацію земельних ділянок державної та комунальної власності, у тому числі для ведення особистого селянського господарства. Частиною 4 ст. 116 Земельного кодексу України встановлено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання.

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства - не більше 2 гектар.

Водночас, Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури, в ході вивчення законності приватизації земельних ділянок державної власності на території Полонського району, виявлено факти отримання земельних ділянок громадянами понад норму, встановлену чинним земельним законодавством.

Зокрема, відділом місцевої прокуратури встановлено, що двоє жителів міста Хмельницький, у червні 2016 року, отримали у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Хмельницької області площею по 2 га кожен. Разом з тим, згадані громадяни, повторно звернулись до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявами про приватизацію земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, при цьому вказавши, що ще не використали право на безоплатну приватизацію земельної ділянки згаданої категорії. В подальшому, у серпні 2016 року, вищевказані громадяни незаконно повторно приватизували земельні ділянки на території Полонського району по 2 га кожен, внаслідок чого із земель державної власності вибуло 4 га землі.

У зв’язку із цим, діючи на захист інтересів держави, Полонський відділ місцевої прокуратури звернувся до суду з позовними заявами про визнання недійсними наказів ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області та зобов’язання повернути незаконно приватизовані земельні ділянки.

30.03.2018 Полонським районним судом позицію місцевої прокуратури підтримано та позов задоволено повністю. Зокрема, судом визнано недійсними накази ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 4 га та земельні ділянки вартістю 138 тис. грн. повернуто у власність держави. На сьогодні рішення суду набрали законної сили.

Прокурор Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури
О. Мацюк

 

Уже у квітні розпочалась національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Для чого підписувати декларацію з лікарем

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: ви зможете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Ви вільні у своєму виборі – не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюють у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем. Без медичної допомоги не залишиться ніхто. Це питання контролюватиме Національна служба здоров’я України.

Як підписати декларацію з лікарем: покрокова інструкція

Для підписання декларації з лікарем:

1. Зверніться у медзаклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Важливо: заклад, у якому працює обраний вами лікар, має бути підключеним до системи «Електронне здоров’я». Чи підключений заклад до електронної системи охорони здоров'я - уточніть у реєстратурі або у лікаря, або перевірте самостійно на сайті: https://portal.ehealth-ukraine.org/divisions.html#/

2. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров‘я». Це зробить уповноважена особа закладу ПМД: в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар тощо.

Важливо: дані вносяться в електронну систему – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Після введення даних пацієнт отримує СМС з кодом на вказаний номер телефону, який уповноважена особа медзакладу вводить у систему «Електронне здоров‘я» для підтвердження.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» примірник декларації для перевірки.

Важливо: Уважно перевірте усі свої дані. Якщо помітили помилку – скажіть про це уповноваженій особі медзакладу. Декларацію роздруковуватимуть до тих пір, поки все не буде правильно.

4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» ще один примірник декларації

Важливо: Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

5. Пацієнт підписує 2 примірники декларації

Важливо: Уповноважена особа проставляє відмітку з датою на обох примірниках декларації. Один із примірників залишається у вас, інший – у медзакладу.

6. Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я»

Важливо: Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар. Цей процес розпочнеться одразу, коли медзаклад увійде у реформу: автономізується та укладе договір з НСЗУ.

Публікація МОЗ України від 16.03.2018.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


22 червня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 50-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання