Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 17 гостей на сайті

Нещодавно Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив кожній обласній державній адміністрації сформувати спроможну мережу надання публічних сервісів і послуг в графічній та текстовій формі. Термін виконання – 1 грудня 2019 року. Необхідність створення такої карти назріла у зв’язку з реформою місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Основна мета – сформувати бачення, що і де необхідно зробити, щоб люди скрізь мали однаковий доступ до всіх необхідних якісних послуг, аби люди і в селі, і в місті проживали у комфортних умовах.

Сьогодні Міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак провела всеукраїнську онлайн-нараду з представниками областей, аби обговорити перші результати роботи із створення карти публічних сервісів, з’ясувати, яку частину завдань вдалося виконати, а також розібратися із проблемними питаннями, що виникли у процесі. До участі в нараді долучилися представники профільних Міністерств.

 

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування Вашого професійного свята.

Культура і мистецтво — найбільші скарби для кожної держави. Культура робить людину особистістю, робить нас неповторними, несхожими на інших. Це саме те, що вирізняє наш народ серед інших та робить його єдиним і неповторним. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями.

Завдяки Вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у Ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Нехай втілюються у життя Ваші мрії і сподівання, тішить людей Ваше мистецтво, а гармонія і краса, яку Ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові.

Міський голова                    Франц Скримський

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Каплуна Михайла Степановича з Днем народження!!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

 

У засобах масової інформації різних регіонів України значно зросла кількість повідомлень про пожежі на лісових землях, торфовищах та сільськогосподарських угіддях, що говорить про незадовільне поводження з вогнем фізичних і юридичних осіб. Цьому також сприяє довготривала посушлива осіння погода, яка призвела до збільшення природного відпаду сухої рослинності, що служить матеріалами для швидкого розповсюдження вогню та знищення всього живого в його осередки.

У зв’язку із значним погіршенням екологічного стану довкілля та зростання імовірності виникнення масових пожеж, особливо лісових, з метою запобігання пожежам та оперативного на них реагування просимо:

  • - вжити скоординованих заходів щодо припинення та запобігання в подальшому лісових і торф’яних пожеж, випалювання рослинності та її залишків, корчування та спалювання деревини, насамперед у лісових масивах та поблизу них, тощо;
  • - залучити в установленому порядку до їх виконання населення, транспортні та інші технічні засоби і обладнання;
  • - посилити взаємодію із відповідними системами цивільного захисту, аварійно-рятувальних підрозділів та наглядових органів для оперативної ліквідації виявлених пожеж;
  • - тимчасово обмежити або заборонити відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки;
  • - провести спільно із засобами масової інформації роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановлення заборони за самовільне випалювання рослинності згідно із законами України «Про тваринний світ», «Про рослинний світ», статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, правилами поведінки у пожежонебезпечний період.
 

Скільки районів має залишитися в області після проведення адміністративно-територіальної реформи, які проєкти вже представлені, які проблемні питання цієї реформи, які критерії потрібно врахувати при розробці нової моделі субрегіонального поділу області – ці та багато інших питань обговорили сьогодні у ході “круглого” столу “Формування нового районного (повітового) поділу у Хмельницькій області”, що відбувся сьогодні в обласному центрі.

Зазначений проєкт реалізовується Центром політико-правових реформ за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. До участі в дискусії долучилися експерти, представники обласної влади, керівники районів, міст обласного значення та ОТГ, представники Центру розвитку місцевого самоврядування, коаліції громадських організацій “Рада реформ Хмельниччини”.

Як зазначають організатори, необхідність розробки нового субрегіонального рівня адміністративно-територіального поділу в країні уже назріла, адже у ході реформи децентралізації більше 20 районів були повністю вкриті ОТГ, понад 150 районів – на 50-75%. Саме тому відбувається дублювання функцій, бо значною мірою функції районних рад та адміністрацій перейшли на рівень ОТГ, райони стикаються із проблемами нестачі фінансів, відтоку кадрового потенціалу.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


29.11.2019 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 80-а сесія міської ради Полонської ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання