Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 40 гостей на сайті

Цієї весни в Хмельницькій області розпочався ремонт доріг місцевого значення, а саме - сільські дороги. За багато років вони були залишені без уваги, настільки, що прийшли у непридатність.

Погодьтесь, стан наших сільських доріг з вибоїнами, ямами є, так би мовити, уже звичним «декором» непростого українського сьогодення. А тому досить несподівано, проте приємно отримати враження, коли ступаєш на оновлений шлях. І зовсім не на магістраль чи якусь міську вулицю, а ту, яка веде до сільської глибинки, до наших населених пунктів.

Так і в нас, по Роговичівскому старостинському округу, проводяться значні роботи з ремонту та реконструкції сільських доріг. Перші результати цієї роботи відчули мешканці сіл Роговичі та Червоне. І це лише початок. Було також заасфальтовано за рахунок коштів місцевого бюджету дорогу до адмінбудівлі старости, де також знаходиться сільська бібліотека, поштове відділення зв’язку та цех електрозв’язку.

Староста Роговичівського старостинського округу 
Голота Т.О.

     

 

 

В п'ятницю, 5 липня 2018 року, на території міського пляжу відбулося святкування Дня Івана Купала.

Це свято з давніх давен святкували наші прадіди… та й ми продовжуємо традиції нашої Батьківщини.

Вже давно цей день набув багатозначності, що дає нам змогу щороку поринути у світ духовності, минулого та згуртуватись усією громадою. Адже сьогодні бути дієвим елементом великого механізму – Полонської громади – важливе завдання кожного з нас! Маємо надію, що зусилля усіх людей, причетних до свята, яке проводилось, надихнули вас на нові звершення, думки та самі позитивні емоції!

Отже, розвиваймо у собі людяність, не цураймося минулого та будуймо наше щасливе майбутнє разом уже сьогодні!

За матеріалами Відділу культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

        

 

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсаціюматеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

Родинам загиблихвійськовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини;

- Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;

Військовополоненимта цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні,– очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро;

Вимушеним переселенцямз окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35тисяч євро+ компенсація матеріальної шкоди;

- Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 24 приймальні у 22 регіонах України.

У разі наявності трьох і більше бажаючих звернутись до Приймальні, є можливість виїзду представників Організації до територіального центру ОТГ.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org

Адреса приймальні у м. Хмельницький: вул. Соборна, 75,

тел.: 0382-65-75-20

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

З повагою, Виконавчий директор
ГО ВГР «Сила права» 

Севериненко В.А.

 

З 01.07.2018 р. прожитковий мінімум на одну особу збільшиться і становитиме 1 777 грн.

Для основних соціальних і демографічних груп населення прожитковий мінімум буде таким:

для дітей віком до 6 років — 1 559 грн;
дітей віком від 6 до 18 років — 1 944 грн;
працездатних осіб — 1 841 грн;
осіб, які втратили працездатність — 1 435 грн.

Проте мінімальна заробітна плата станом на 01.07.2018 р. не змінюється і становить:

у місячному розмірі — 3 723 грн;
у погодинному розмірі — 22,41 грн.

Зазначимо, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Індексація зарплати
Індексації підлягає зарплата працівників у межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.
Отже, з 01.07.2018 р. індексації підлягає зарплата працівників у розмірі 1 841 грн.

Головний спеціаліст з питань додержання законодавства про працю
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ
Сергійко Т.М.

 

Шановні мешканці громади!

Доводимо до Вашого відома графік розчистки повітряних ліній електропередач напругою 10-04 кВ працівниками  Полонського РЕМ  АТ «Хмельницькобленерго». Просимо власників (користувачів) земельних ділянок, які знаходяться в охоронній зоні ліній електропередач долучитися до зрізання дерев або формування крон дерев з метою недопущення пошкодження гілками дерев лінії електропередачі.

Роботи будуть проводитися з повним відключення електромереж  орієнтовно  з  900год.  до  1700год.

Графік розчистки ПЛ 10-0,4 кВ на липень 2018 року

м. Полонне, вул. Шевченка та Н.С.Говорун

16.07.2018 р.

м. Полонне, вул. Лесі Українки, Толстого, Тухачевського

18.07.2018 р.

с. Велика Березна

з 17.07.2018 р. по 18.07.2018 р.

с. Кустівці

з 19.07.2018 р. по 20.07.2018 р.

с. Новоселиця

20.07.2018 р.


Відділ благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання