Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 26 гостей на сайті

Зимівля – важкий для риби час. Як вберегти рибні запаси

Для нормальної життєдіяльності майже всіх риб, що є в наших водоймах, повинні бути сприятливі природні умови. Але зараз настала найважча пора року для риб – зима. Шукаючи найбільш сприятливі місця для зимівлі риба мігрує до зимувальних ям.

Дуже важливі в житті риб температурний режим та хімічний склад води. Найбільше значення має газовий режим водойм, тобто вміст різних розчинених у воді газів, в першу чергу кисню. Життя у воді було б неможливе, як би в ній не було розчинного кисню. Кисень необхідний для дихання риб та інших водних організмів. Кисень у водойми надходить, як правило, з повітря, частину його вода отримує від водних рослин, котрі збагачують воду киснем за рахунок фотосинтезу. Найбільш збагачений киснем, звичайно, поверхневий шар води — він взаємодіє з повітрям та сонячним світлом, необхідним для процесу фотосинтезу.

Однак у зимовий період із-за наявності товстого шару льоду, вкритого снігом, немає доступу повітря з атмосфери до води, світовий потік не проходить через сніговий покрив. Природа пристосувалась до того, що рибі досить того кисню, який встиг розчинитись у воді до утворення льодоставу. Більшість видів риб впадає в сплячку, вони не їдять і навіть дихання в них уповільнюється, як наслідок, на життєдіяльність риб в зимовий період витрачається мало кисню. Але в зимовий період в водоймах посилюються процеси розкладу відмерлих рослин та організмів, на які витрачається кисень. Таким чином, зимівля риби у водоймі в більшості залежить від якості цієї водойми – чи дуже вона замулена, заросла, чи забруднена стічними водами підприємств.

Особливо зростає небезпека наприкінці зими, після тривалого льодоставу. Наявність кисню в цей період значно зменшується і в деяких частинах водойм утворюються, так звані, мертві зони. В цей момент риба масово виходить із зимувальних ям в пошуках багатих на кисень джерел. Якщо до того часу не настане відлига і в сковані кригою водойми не надійде вода, насичена киснем, врятувати рибу зможе тільки людина.

Як же зберегти рибні запаси? Необхідно насамперед очистити з поверхні льоду сніг, прорубувати ополонки розміром 1м х 1м, вкривати їх гілками, снопами, соломою для попередження від замерзання.

При виникненні явищ задухи першими в ополонках з’являються водні комахи, а за ними підпливають найбільш вимогливі до вмісту розчиненого у воді кисню риби: судаки, окуні, йоржі, далі – плітка, лящ, короп, останніми – карасі та лини. В цей час потрібно негайно проводити аерацію води. Для цього використовують підвісні мотори. Перемішування води з повітрям збагачує її киснем. Аерацію води проводять також при допомозі мотопомп, відкачуючи її на лід з метою подальшого стоку в ополонку.

Хороші результати дає встановлення повітряних компресорів, які накачують повітря через сифони, що встановлюють на дно водойм.

Шановні рибалки-любителі в цей час багато залежить від Вас!При виявленні вище вказаних явищ просимоінформувати на телефонну «гарячу лінію» за номерами: (0382) 97-20-88 та (0673849810), а також листом на адресу: 29021 м. Хмельницький вул. Кам’янецька 257/1, щоб вчасно вжити необхідні заходи. Не забувайте, що сприятливі умови зимівлі водних біоресурсів – це один із факторів, який в майбутньому гарантує гарні улови для Вас.

Щоб не допустити втрати рибних запасів через замори, закликаємо керівництво та членів товариства мисливців і рибалок, користувачів водних об’єктів, любителів-рибалок до самостійного проведення робіт з попередження загибелі риб.

Зимівля дуже важливий в житті риби час і нам необхідно приходити їй на допомогу в потрібний момент. Тільки загальними зусиллями ми зуміємо зберегти рибні запаси наших водойм.

 

 

Відділ благоустрою та екології виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

02.12.2018 р. - 07.12.2018 р. Командою CANations в рамках освітнньої програми "Інтегроване Просторове Планування для об'єднаних територіальних громад", відбулася міжнародна навчальна поїздкав Скандинавію (країни Швеції та Данія). Представником групи від Полонської ОТГ Хмельницької областіпроходила навчання спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Полонської ОТГ Дежефі Мирина.

 

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості нерухомого майна  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Пішохідний місток через річку Хомора з вул. П. Маркіша на місцевий пляж

м.Полонне
Полонський р-н.,
Хмельницької обл.

Взяття на балансовий облік

 Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

 • Копія Статуту або іншого установчого документу (за відсутності Статуту).
 • Копія довідки про взяття на облік платника податку (форма №4-ОПП).
 • Копія ліцензії (сертифікату) Учасника на виконання робіт, завірена печаткою.
 • Довідка, складена в довільній формі, яка містить відомості про підприємство:
 •   реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);
 •   керівництво (посада, ім’я по батькові, телефон для контактів) – для юридичних осіб;
 •   форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб).
 • Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).
 • Копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб (юридичних осіб).
 • Копія паспорта (для фізичних осіб).
 • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичних осіб).
 • Документи, що підтверджують правомочність на укладання договору:
 •   для учасника – юридичної особи: копія документа про призначення на посаду, перебування на якій здійснюється відповідно до установчих документів, надає право на    укладання договору, копія паспорта такої особи;
 •   довіреність керівника Учасника на особу, яка уповноважена представляти інтереси Учасника, копія паспорта такої особи
 • Цінова пропозиція вартості послуг на проведення експертно-грошової оцінки об’єктів нерухомого майна зазначена цифрами та прописом з окремим виділенням ПДВ та термін виконання послуг.Цінова пропозиція вартості послуг на проведення експертно-грошової оцінки об’єктів нерухомого майна зазначена цифрами та прописом з окремим виділенням ПДВ та термін виконання послуг.

Конкурс проводиться в п’ятнадцятиденний термін з дня публікації оголошення в газеті «Сьогодення громади», та офіційному веб - сайті Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.    

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 30 січня  2019 року о 14:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №4), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-05-31

 

За прогнозом Хмельницького обласного центру з гідрометеорології,внаслідок впливу активного циклону 4-8 січня поточного року очікується ускладнення погодних умов: пониження температури до 10-15°морозу, сильні пориву вітру, заметілі, ожеледиця, збільшення висоти снігового покриву

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху автомобільного транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг, порушення  роботи електричних мереж  та  порушення забезпечення сталої роботи об’єктів життєзабезпечення населення.

Просимо  мешканців  Полонської  міської об’єднаної  територіальної громади  бути  пильними  та  обережними  на  дорогах. Плануйте  Ваші поїздки заздалегідь. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, а саме: швидкісного режиму, безпечного інтервалу та дистанції. При можливості залиште свої автомобілі вдома.

Відділ благоустрою та екології виконавчого  комітету Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання