Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 6 гостей на сайті

За інформацією УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА м. Хмельницького доводимо до відома, що у період з 5-6 лютого 2020 року очікується погіршення погодних умов з опадами у вигляді дощу та мокрого снігу, а 7-9 лютого різке зниження температури повітря до 8-130С. 

 

Сьогодні, 4 лютого 2020 року, в приміщені виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ представниками Укргазбанку та Приватбанку проводилась роз’яснювальна компанія для суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб і ФОП), щодо надання пільгових кредитів по Державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”.

Ця Програма передбачена для створення і розширення власного мікро та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

У 2020 році Уряд вже виділив на Програму 2 млрд грн. Діятимуть три можливі ставки кредитування – 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн грн річної виручки або від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців).

Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних. За умовами Програми можна отримати до 1,5 млн грн кредиту строком до 5 років, кредитне фінансування має бути спрямоване підприємцями-учасниками виключно на купівлю або модернізацію основних засобів, а також на ремонт або реконструкцію виробничих приміщень,  компенсація частини відсоткової ставки здійснюватиметься таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади опубліковує інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації

Інформаційне повідомлення

про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об'єкту малої приватизації – комплекс будівель цілісного майнового комплексу, за адресою: Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Шевченка,10

1.      Інформація про об’єкт приватизації:

-         Назва об'єкта: комплекс будівель цілісного майнового комплексу, загальною площею 510,2 кв. м.  (далі об’єкт)

Адреса: Хмельницька область, м. Полонне,  вул. Шевченка,10

Балансоутримувач: комунальне підприємство «Полонне тепловодопостачання», код ЄДРПОУ 40946445, контактні дані тел..(03843)3-28-29.

Адреса балансоутримувача:30500, Хмельницька обл., м. Полонне, вул.Л.Українки,93

 

Соціальне інспектування

Найуразливіші верстви населення - категорії людей, які потребують посиленої уваги влади та повного забезпечення соціальними послугами. 

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності відділу соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

Основне завдання надання соціальних послуг – це профілактика складних життєвих обставин, подолання або мінімізація негативних наслідків особами або сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Тому, 31.01.2020 року відділом соціальної роботи з населенням спільно зі службою у справах дітей було здійснено виїзд до сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Відділ соціальної роботи з населенням

 ВК Полонської міської ради ОТГ

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного
        Салюка Володимира Петровича  з Днем народження.
 
Бажаємо, щоб життя грало всіма барвами, щоб настрій був завжди веселим! 

Нехай заслужений відпочинок приносить задоволення і умиротворення.

Міцного здоров’я, багато уваги, підтримки, розуміння.

З Днем Народження!

Нехай горизонти наповнюються новими мріями і здійсненими бажаннями!

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
позачергова 99-а сесія відбудеться 16.10.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання