Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 23 гостей на сайті

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури виявлено порушення вимог законодавства в бюджетній сфері.

Встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.         "

Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн. гривень та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року.

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.

Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис. гривень.

На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис. грн. а інші вимоги залишено без реагування.

«Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій», - повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Наразі позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

 

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади

 директора комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади»

 

Оголошується конкурс на зайняття посади директоракомунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади».

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 №2801-XII(зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення виконавчого комітету Полонської міської ради від 25.04.2019 №63 «Про проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади».

Найменування закладу: комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади».

Скорочена найменування українською мовою: КНП ЦПМСД  Полонської міської ради.

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 30500, Хмельницька область, місто Полонне, вулиця Лесі Українки, будинок 177.

Основні напрями його діяльності: код КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів, 86.21 Загальна медична практика (основний). Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади»  (далі – Підприємство) є закладом охорони здоров’я – комунальним некомерційним підприємством, що надає медичні послуги населенню.

Основною метою Підприємства є надання первинної медико-санітарної допомоги, у тому числі невідкладної, у визначеному законодавством порядку; здійснення управління медичним обслуговуванням населення незалежно від місця реєстрації і проживання, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади»  затверджено рішенням сесії міської ради від 19 квітня 2019 року№12, структура та штатна чисельність затверджена рішенням 46-ї сесії Полонської міської ради №11 від 28.02.2018 року «Про затвердження структури та штатної чисельності Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської ОТГ» із внесеними змінами згідно рішення 70-ї сесії №11 від 19.04.2019 року ( ознайомитися із Статутом, в т. ч. структурою даного закладу можна за посиланням):

http://polonne.km.ua/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=55

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» на 2019 рік складають: кошти місцевого бюджету –  1425350 грн.

 

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

Зокрема,  власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним виплату всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації.

Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений строк виплатити не оспорювану ним суму.

У разі звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу він зобов'язаний також у день звільнення видати йому копію наказу про звільнення з роботи. В інших випадках звільнення копія наказу видається на вимогу працівника.

 

Головний спеціаліст з питань праці                                                           Сергійко Т.М.

 

Цікаво та захоплююче пройшов День вишиванки в закладах освіти Полонської громади. Діти мали змогу продемонструвати свої вишиванки, познайомитися з традиціями вишивки різних регіонів України та історією створення вишиванки.

 

"...Третій Ангел просурмив і впала з неба велика звізда,

 що горіла, немов світильник.

 І впала на третину рік і на джерела вод.

Ім'я цієї звізди — полинь.

 І третина вод стала полином.

 І багато людей вмерли від вод, тому,

 що вони гіркими стали..."
/Біблія. Новий завіт.

 Откровення святого Івана Богослова/.


        У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, над 4-м реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Почався новий відлік українського часу. Болісний, гіркий. Печальний...

        Тоді ще мало хто знав, що собою представляє аварія на ЧАЕС. Це буде пініше. А тоді, у травні І98б року поміж тих, хто брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС були  Залужний Віктор Олександрович, Проботюк Віктор Степанович, Сіончук  Олена Олександрівна, Ярошук Віктор Миколайович, Сіончук  Олена Олександрівна, Сікорський Іван Мартинович, що проживають в с. Прислуч, Власюк Світлана Іванівна, с.Любомирка. Ризикуючи власним здоров’ям і навіть життям ці, в основному молоді люди, в ті дні не спасували перед труднощами. Ще не до кінця оцінений  їх подвиг.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання