Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 20 гостей на сайті

Згідно Конституції України земля є національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Чинним законодавством передбачено право кожного громадянина на безоплатну приватизацію земельних ділянок державної та комунальної власності, у тому числі для ведення особистого селянського господарства. Частиною 4 ст. 116 Земельного кодексу України встановлено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання.

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства - не більше 2 гектар.

Водночас, Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури, в ході вивчення законності приватизації земельних ділянок державної власності на території Полонського району, виявлено факти отримання земельних ділянок громадянами понад норму, встановлену чинним земельним законодавством.

Зокрема, відділом місцевої прокуратури встановлено, що двоє жителів міста Хмельницький, у червні 2016 року, отримали у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Хмельницької області площею по 2 га кожен. Разом з тим, згадані громадяни, повторно звернулись до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявами про приватизацію земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, при цьому вказавши, що ще не використали право на безоплатну приватизацію земельної ділянки згаданої категорії. В подальшому, у серпні 2016 року, вищевказані громадяни незаконно повторно приватизували земельні ділянки на території Полонського району по 2 га кожен, внаслідок чого із земель державної власності вибуло 4 га землі.

У зв’язку із цим, діючи на захист інтересів держави, Полонський відділ місцевої прокуратури звернувся до суду з позовними заявами про визнання недійсними наказів ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області та зобов’язання повернути незаконно приватизовані земельні ділянки.

30.03.2018 Полонським районним судом позицію місцевої прокуратури підтримано та позов задоволено повністю. Зокрема, судом визнано недійсними накази ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 4 га та земельні ділянки вартістю 138 тис. грн. повернуто у власність держави. На сьогодні рішення суду набрали законної сили.

Прокурор Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури
О. Мацюк

 

Уже у квітні розпочалась національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Для чого підписувати декларацію з лікарем

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: ви зможете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Ви вільні у своєму виборі – не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюють у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем. Без медичної допомоги не залишиться ніхто. Це питання контролюватиме Національна служба здоров’я України.

Як підписати декларацію з лікарем: покрокова інструкція

Для підписання декларації з лікарем:

1. Зверніться у медзаклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Важливо: заклад, у якому працює обраний вами лікар, має бути підключеним до системи «Електронне здоров’я». Чи підключений заклад до електронної системи охорони здоров'я - уточніть у реєстратурі або у лікаря, або перевірте самостійно на сайті: https://portal.ehealth-ukraine.org/divisions.html#/

2. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров‘я». Це зробить уповноважена особа закладу ПМД: в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар тощо.

Важливо: дані вносяться в електронну систему – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Після введення даних пацієнт отримує СМС з кодом на вказаний номер телефону, який уповноважена особа медзакладу вводить у систему «Електронне здоров‘я» для підтвердження.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» примірник декларації для перевірки.

Важливо: Уважно перевірте усі свої дані. Якщо помітили помилку – скажіть про це уповноваженій особі медзакладу. Декларацію роздруковуватимуть до тих пір, поки все не буде правильно.

4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» ще один примірник декларації

Важливо: Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

5. Пацієнт підписує 2 примірники декларації

Важливо: Уповноважена особа проставляє відмітку з датою на обох примірниках декларації. Один із примірників залишається у вас, інший – у медзакладу.

6. Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я»

Важливо: Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар. Цей процес розпочнеться одразу, коли медзаклад увійде у реформу: автономізується та укладе договір з НСЗУ.

Публікація МОЗ України від 16.03.2018.

 

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, і тоді теплий весняний вітер приносить Свято матері! Свята є сімейні, релігійні, національні, державні. Але свято матері стосується і родини, і церковної громади, і кожної нації, і великої держави, бо вшановує людину, від якої залежить життя всього суспільства.

І свято, яке ми провели у нашій громаді в селі Сягрів – це свято Божої Матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі і до останніх днів життя. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища. Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. Пройдуть роки і діти розлетяться із рідного гнізда. Та, де б вони не були, завжди пам’ятатимуть про те місце, де народилися і виросли, про найдорожчу людину, яка чекає їх вдень і вночі – рідну матір свою!

Нехай світанок цим весняним днем
Над цілим світом зоряно цвіте,
Хай сяє сонцем в серці слово - мати,
Таке незгасне, вічне і святе.

Такими словами розпочалося свято до Дня матері в нашому Старостинському окрузі. В Сягрівському сільському клубі зібралися жінки – матері різного віку, різних професій. Діти дарували своїм матерям щирі вітання, квіти, святкові листівки, а також присвячували мамам пісні, танці та вірші. Гарне Свято підготували працівники культури за участю учасників художньої самодіяльності сільського клубу, також приїхали з гарними привітаннями гості з Шепетівського УТОСУ - учасники народного хору «Пролісок», які подарували гарний настрій всім присутнім своїм виступом.

Тож дорогі матері! Ваша присутність буде вічною в нашому житті, а добрий приклад впевнено вестиме невідомими стежинами нашого життя. Від усієї душі бажаю вам доброго здоров'я , великого людського щастя, злагоди, спокою, миру, терпіння і божого благословення.

Ніщо не вічне, вічні матері…
Уже й тоді, як нікому стрічати,
Допоки сонце сяє нам вгорі,
У кожного живе у серці мати.

Староста Роговичівського
Старостинського округу
Голота Т.О.

 

          

 

11 травня 2018 р. у Полонському районному центрі зайнятості відбувся тренінг для представників держструктур району та представників органів місцевого самоврядування в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області є Благодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 14-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Під час тренінгу представники державних структур та органів місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію з питань протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.

Відділ соціальної роботи з населенням 
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення ПАТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на газопроводі середнього тиску від ГРС «Нова Чорторія» тимчасово буде припинено газопостачання до таких населених пунктів, як с. Новоселиця, с. Любомирка, с. Котелянка, с. Прислуч та с. Колосівка 15 травня 2018 р. з 4.00 год. до 17 травня 2018 р. 18.00 год. Після завершення ремонтних робіт газопостачання до споживачів буде відновлюватись поступово згідно правил систем газопостачання за наявності абонентів у своїх домівках.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання