Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 26 гостей на сайті

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. «Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С.Черешня.

Тому, якщо Вас цікавлять питання щодо працевлаштування звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.

 

 

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості
пров. Шевченка,10
м.Хмельницький, Україна, 29000
тел: +38(0382) 65-74-18
+38(0382)76-46-42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Згідно рішення Полонської міської ради №20 від 21.06.2019 р. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  Полонської міської ОТГ» та рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради №103 від 27.06.2019 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Полонської міської ОТГ».

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує про початок прийому документів для участі в конкурсі на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  Полонської міської ОТГ.

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне вул. Лесі Українки, 113, 35000.

З кваліфікаційними вимогами до учасників конкурсу та усією конкурсною документацією можна ознайомитись в додатках до рішення (на офіційному веб-сайті міської ради).

Відповідальна особа: Гогоц Наталія Миколаївна – заступник міського голови.

Контактний телефон: (03843) 3-10-03.

Пропозиції подаються за адресою м. Полонне вул. Лесі Українки 113, до 12.08.2019 р. 12:00 год.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями буде здійснено 14.08.2019 року о 13:00 год. за місцезнаходженням організатора конкурсу.

 

Конкурсна комісія

 

За участі прокурорів Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у червні 2019 року Полонським районним судом розглянуто 2 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Зокрема, правоохоронними органами встановлено, що у поточному році двоє осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», допустили порушення його вимог, яке виявилось в несвоєчасному, без поважних причин, поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік на офіційному веб–сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Щодо зазначених осіб складено протоколи про вчинення  адміністративного правопорушення передбаченого ст. 172-6 КУпАП та скеровано на розгляд суду.

За принципової позиції прокурора відділу судом вказаних осіб визнано винними у вчиненні правопорушення пов’язаного із корупцією – порушення вимог фінансового контролю,  та накладено адміністративне стягнення у виді 850 грн. штрафу кожному.

О. Сеньков,
прокурор Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури                                                       

 

5 липня 2019 року відбулась зустріч представника моніторингової групи шведської консультаційної компанії FCG Swedish Development AB Рудді Ваеса з головою Полонської громади Францом Скримським. Мета  зустрічі - обговорення співпраці Полонської громади та напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми “U-LEAD з Європою”,  результатом якої стало запровадження Центру надання адміністративних послуг у громаді. В ході зустрічі Рудді Ваес відвідав ЦНАП Полонської ОТГ ознайомився з механізмом роботи центру поспілкувався  із  керівником  та  спеціалістами. Рудді Ваес висловив сподівання, що керівництво Полонської громади і в подальшому буде підтримувати роботу центру надання адміністративних послуг адаптуючи його роботу організаційно та технічно до потенційно нових потреб громадян щодо адміністративних послуг.

 

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Не раз вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому місті та країні.

Тож прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб ми жили за законами цивілізованого світу.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

 

Міський голова                                                                           Ф.Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання