Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 44 гостей на сайті

Повідомлення
про проведення сходу села Черніївка, який відбудеться в четвер
11 січня 2018 року о 14 : 00 годині
в приміщенні Черніївського сільського клубу за адресою:
с. Черніївка вул. Олександра Іщука, 14 а.

Порядок денний:

1. Про створення вуличних комітетів.

2. Роз’яснення про надання та отримання повідомлень про призначення субсидій.

3. Надання інформації про реєстрацію місця проживання громадян.

4. Питання вивозу сміття та утворення стихійних сміттєзвалищ, обговорення заключення договорів на вивіз сміття.

5. Обговорення медичної реформи, оформлення договорів.

6. Звіт старости про роботу старостинського округу сіл Котюржинці, Блидні, Черніївка за 2017 рік.

Староста старостинського
округу сіл Котюржинці,
Блидні, Черніївка Салацька А. П.

 

Згідно ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме з 01.01.2018 у місячному розмірі – 3723 грн. та у погодинному розмірі – 22,41 грн.

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

 

Шановна громадо!

Минає 2017 рік. Ми з вами, спільно з депутатським корпусом, за цей рік зробили багато добрих справ. Освітлено частину вулиць міста Полонного та сіл нашої громади, зроблено ремонти частини доріг, проводиться капітальний ремонт загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків та багато іншого.

Ми на порозі 2018 року.

Тому щиро вітаю всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Від усієї душі бажаю вам великого щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів, гарних родинних стосунків, мирного неба. Нехай прийдешній рік додасть вам бажання і можливостей робити наше життя більш достойним і комфортним, наповненим духовно. Єдності вам і любові, гарних всім новорічних та різдвяних свят!

З повагою, міський голова Франц Скримський

 

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, вихованці Будинку творчості школяра відділу культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ прийшли привітати міського голову та працівників виконавчого комітету з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. В свою чергу, міський голова Скримський Ф.Ф., подякував гуртківцям даного позашкільного закладу за вітання та побажав, щоб для кожного цей рік став кращим із кращих, приніс добре здоров’я, достаток та багато радісних днів.

 

ТОВ «Агентство з питань банкрутства та власності» проводить конкурс з реалізації майна Полонської житлово-експлуатаційної контори (м. Полонне, вул. Рибалка, 3 код ЄДРПОУ 03356230).

Лот №1 частина вбудованих приміщень першого поверху нежитлової будівлі пл. 447,6  кв.м. за адресою м. Полонне, вул. Привокзальна, 48. початкова вартість – 320000,00 грн. без ПДВ;

Строк прийняття конкурсних пропозицій до 05.01.2018р. включно. Реєстраційний внесок 150,00 грн. Гарантійний внесок 10 % від початкової вартості майна (вноситься на р/р 26002052415231 в ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 315405, отримувач ТОВ «Агентство з питань банкрутства та власності», ЄДРПОУ 33590933).  Конкурсні пропозиції приймаються за адресою: м. Полонне, вул.. Л. Українки, 93.

Основними умовами конкурсу є:

-          Дотримання прав орендаря до закінчення договору оренди приміщення;

-          Дотримання санітарних норм під час експлуатації об’єкта;

-          Проведення державної реєстрації за власний рахунок;

-          Упорядкування прилеглої території до об’єкта;

-          Узгодження землекористування земельною ділянкою під об’єктом;

-          Забезпечення утримання в належному стані комунікаційних систем всього будинку в якому знаходиться об’єкт нерухомості.  

Конкурс відбудеться   23.01.2018р. о 11:00 год. за адресою: м. Полонне, вул. Л. України, 93.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

16 січня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 44-а позачергова сесія Полонської міської ради ОТГ

9 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 45-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання