Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 80 гостей на сайті

12 липня 2017року вирушило 25 ювілейне францисканське паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів, щоб вклонитись Матері Божій Бердичівській, та жертвувати свою дорогу в намірах миру і спокою в Україні. Охочих випробувати себе нелегкою дорогою з кожним роком стає все більше. Цьогорічне паломництво налічувало 654  особи, наймолодшому паломнику   1,9 – місяців, а найстаршому учаснику — 75 років. Традиційно до Марії крокував архієпископ  Станіслав Широкорадюк та провінціал Провінції Св. Михаїла Архангела братів менших отець Даниїл Ботвіна.

З хлібом та сіллю в Полонному зустрічали паломників міський голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський з дружиною та прихожани парафії св. Анни на чолі з отцем Святославом.

 

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у Шепетівському міськрайонному суді відносно місцевого жителя К., який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.135, ч.3 ст.286 КК України.

Детальніше - Завантажити

 

Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду визнано правомірність дій Управління Держпраці у Хмельницькій області та залишено без змін постанову про накладання штрафу у розмірі 336 тисяч гривень на фізичну особу-підприємця. Відповідно ФОПу відмовлено у задоволені позову щодо порушення його прав та протиправних дій посадовими особами Управління.

Детальніше - Завантажити

 

Інформація для людей з інвалідністю - про можливість проходження безкоштовної професійної реабілітації у Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів "Поділля".

Детальніше - Завантажити

 

Вже стало доброю традицією у Полонному, з 6 на 7 липня, на острівці річки Хомори влаштовувати народні гуляння, які були організовані Виконавчим комітетом Полонської міськради ОТГ спільно з міським Будинком культури по сценарію Юлії Висоцької.

Захід розпочався з виконання духового оркестру музичних композицій. Згодом відбулося театралізоване дійство «У ніч на Івана Купала», підготовлене працівниками та вихованцями Будинку культури. У дійстві взяли участь: фольклорний колектив та дитячий вокальний ансамбль Котелянського сільського будинку культури; Ліза Чернецька – Титьківський сільський клуб; Олександра Андрушко - Черніївський СК; Хореографічний колектив з Новоселиці; Колективи Каленицького, Бражинецького, Любомирського, Новолабунського, Великоберезнянського СБК; Вокальний ансамбль «Заграва»; Народний аматорський хореографічний ансамбль «Едельвейс»; Народний аматорський ансамбль сучасно-бального танцю «ВІЗАВІ»;Народний аматорський вокальний ансамбль «Співограй».

Виконавчим комітетом Полонської міської ради було нагороджено цінними подарунками та грамотами кращих з кращих у конкурсах: українські народні страви, найкращий купальський вінок, найкраще «Купайло» - символ свята.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Ulti Clocks content
ОГОЛОШЕННЯ


04 серпня 2017 року о 10:00 год. в малому залі будинку культури відбудеться 34 сесія Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання