Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 13 гостей на сайті

1 червня голова районної державної адміністрації Віктор Солодкий, голова районної ради Олег Янчук та перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський завітали до вихованців Хмельницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство», щоб привітати з Міжнародним днем захисту дітей. Керівники району та міста привітали дітей зі святом та зауважили, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але, на превеликий жаль, не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Відтак, керівництво району наголосило, що саме дорослі повинні зігрівати теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, необхідно допомагати їм відчути радість спілкування. Під час візиту малечі подарували солодощі.

 

У День захисту дітей в Полонській художній школі відбулася благодійна акція-виставка художніх робіт учнів загальноосвітніх шкіл Полонського району та вихованців художньої школи.

Виставка триває до 9 червня. Охочі можуть придбати картини чи художні вироби за символічну ціну. Усі гроші виручені за картини передадуть на лікування хворій дівчинці Мілані Ренчківській.

Вчора чотири роботи учнів ЗОШ біло придбано Л. Борозенною, В. Солодким та Ф. Скримським. Картини були передані на Полонське дитяче відділення районної лікарні, а гроші передані батькам Міланки на лікування. Підтримаємо онкохвору дитину!

Виконавців кращих робіт (за голосуванням жюрі) було нагороджено грамотами та цінними подарунками від ГО "Інститут солідарності громад Романа Мацоли". Варто зазначити, що наші діти небайдужі до чужої біди, хочуть і можуть допомагати. Тож підтримаємо їх.

 

У кілька рядків можна вмістити бойовий шлях цієї людини: звільнення України, Польщі, бої на Віслі та Одері, дорога на Чехословаччину.

Там і застала перемога над фашистською Німеччиною… Але за цим переліком — сотні кілометрів зруйнованими, спаленими містами Європи, сльози і біль людей, жага радянських військових закінчити війну і узяти під ноги гітлерівських недобитків.

… Євмена Тимофійовича Крошка призвали служити перед самим початком війни, йому ледь виповнилося 19 років. Він почав бойову путь на 1-му Українському фронті, у 336 дивізії, 909 артполкку. Основне завдання артилериста — зайняти потрібну позицію і прокласти шлях піхотним полкам. У бою поряд падали і вже не піднімалися однополчани, а його беріг ангел-охоронець. За чотири роки війни отримав лише одне поранення — і то наприкінці. Зачепило голову, плече. Лікувався у госпіталі в Понінці. Під час операції вправний хірург вийняв з голови кілька оскілків.

По закінченні війни старших демобілізували, а молодших залишили служити далі. Півтора року перебував Євмен Тимофійович у Вірменії. Сподобався йому народ цієї країни: надзвичайно гостинний, дружній. Та хотілося якнайшвидше потрапити додому, бо там чекала дружина, з якою побрався ще у війну. Познайомилися, коли лікувався після поранення. Тиждень були знайомі, коли зареєстрували шлюб. Утім, прожили разом 65 років!

Родом Є. Т. Крошко з Великої Березни. І тому, як більшість сільських хлопців, пішов працювати в МТС трактористом. Трудився у колгоспі «Маяк» до пенсії, та вдома сидіти не став. Ще десять років, як-то кажуть, не сходив з трактора. Любив техніку, вчасно і добре ремонтував, до цього привчав і молодих.

Сьогодні, коли зайдеш на територію колишньої сільгосптехніки, можна побачити трактор на постаменті. А це перша машина, на якій колись працював Євмен Тимофійович. Отак склалося: залізний друг став пам’ятником.

 

30 травня 2017 року в приміщенні Полонської ОДА відбулося засідання тридцятої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 31 питання: "Про розгляд депутатських запитів", "Звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року", "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про внесення змін до Про програмиорганізаційної та фінансової підтримки телеорганізації «Полонський ТВ - канал» на 2016-2020 роки", "Про внесення змін до програми підтримки «Полонне тепловодопостачання»", "Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО", "Про розгляд заяв громадян про надання допомоги  на поховання", "Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги на лікування", "Про розгляд заяви громадянина, щодо надання допомоги в наслідок стихійного  лиха", "Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік", "Про впорядкування умов оплати праці міському голові Скримському Ф.Ф.", "Про впорядкування  умов оплати праці секретарю ради Сосун Л.А.", "Про впорядкування  умов оплати праці першому заступнику міського голови Кулінському О.Ю.", "Про впорядкування  умов оплати праці заступнику міського голови Яськову В.М.", "Про впорядкування  умов оплати праці заступнику міського голови Гогоц Н.М.", "Про впорядкування  умов оплати праці керуючому справами (секретарю) виконкому Коблаю О.М.", "Про реєстрацію  статутів", "Звіт про виконання Програми організаційної та фінансової підтримки телеорганізації «Полонський ТВ - канал» на 2016-2020 роки", "Звіт про виконання Програми розвитку та підтримки Полонської ЖЕК на 2016 рік", "Звіт про виконання  програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Полонської об'єднаної територіальної громади на 2016 – 2020 роки", "Про припинення діяльності  комунального підприємства Полонської житлово-експлуатаційної контори  шляхом ліквідації", "Про внесення змін в рішення Полонської міської ради № 6 від 22.11.2016 року", "Про затвердження чисельності та структури виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів", "Про затвердження  Програми (Концепції) розвитку надання адміністративних послу в Полонській міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки", "Про затвердження меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг", "Про створення Центру надання адміністративних послуг у Полонській міській ОТГ", "Про затвердження графіку роботи у сері надання адміністративних послуг", "Про припинення прийняття рішень «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту під тимчасову споруду для проведення підприємницької діяльності ", "Про надання згоди про прийняття майна до комунальної власності", "Про надання згоди на  безоплатну передачу майна комунальної власності", "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки" та ряд інших.

 

29 травня 2017 року в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 20 питань: "Про перелік розпоряджень прийнятих міським головою з 26 квітня 2017 року по 29 травня 2017 року", "Про стан боротьби із наркоманією, самогоноварінням, незаконною реалізацією алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів", "Звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року", "Про затвердження тарифів за 1 годину роботи технічних засобів, механізмів КП ПМР «Благоустрій» на території Полонської міської ОТГ", "Про затвердження тарифів за 1 годину роботи технічних засобів, механізмів, аварійної бригади КП «Полонне тепловодопостачання» на території Полонської міської ОТГ", "Про затвердження проектно-кошторисної документації", "Про рекомендацію щодо надання містобудівних умов та обмежень", "Про присвоєння порядкових номерів будівлям", "Про надання дозволу на зміну статусу приміщення", "Про надання дозволу на проведення земляних робіт", "Про надання дозволу на проведення благоустрою комунальної території", "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень", "Про реєстрацію колективних договорів", "Про квартирний облік", "Про погодження кандидатури на призначення опікуном", "Про затвердження переліку посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення", "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ» від 29.03.2016 року №54", "Про затвердження акту прийому-передачі комунального майна", "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ «Про затвердження  складу постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення та встановлення індивідуальних джерел опалення»від 31.08.2016 року №157", "Про внесення змін дорішення виконкому «Про затвердження графіку проведення літнього оздоровчого періоду 2017 року у дошкільних навчальних закладах Полонської міської ОТГ» від 27.01.2017 року №7" та ряд інших.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання