Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 77 гостей на сайті

Підсумки роботи Полонського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області за 2016 рік - завантажити.

 

Полонський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу, а також  офіцерського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення (солдат-сержант - 7-9 тисяч гривень; офіцери -  9-14 тисяч гривень), одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись у Полонський районний військовий комісаріат за адресою : м.Полонне, вул. Лесі Українки, 87, тел. 2-03-77, 0673831437.

 

З повагою,
Військовий комісар
Полонського районного військового комісаріату
майор                                                                                                   А.М.КУПЧИШИН

 

27 січня  2017 року в приміщенні міської ради  відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 24 питання: «Про стан боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в м.Полонному та інших населених пунктах Полонської міської ОТГ у 2016 році», «Звіт про роботу Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за 2016 рік», «Звіт голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ про проведену роботу у 2016 році», «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за 2016 рік», «Про організацію забезпечення доступу до публічної інформації у виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ», «Про затвердження форми запиту на інформацію та Порядку оформлення та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ», «Про затвердження графіку проведення літнього оздоровчого періоду 2017 року у дошкільних навчальних закладах Полонської міської ради ОТГ», «Про затвердження плану заходів щодо благоустрою та санітарного стану території Полонської міської ради ОТГ», «Про погодження місця розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності», «Про присвоєння порядкових номерів будівлям», «Про надання дозволу на реєстрацію в комунальній квартирі» та ряд інших.

 

24 січня 2017 року в місті Києві першим заступником міського голови Кулінським О.Ю було підписано угоду про партнерство що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією SKLInternational на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida) та виконавчим комітетом Полонської міської ради ОТГ.

Предметом цієї Угоди є встановлення партнерства з метою реалізації Проекту, головною метою якого є:

- фізичне та інституційне створення (модернізація) Центру надання адміністративних послуг в Громаді;

- проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу Центру надання адміністративних послуг та інших спеціалістів Громади;

- підвищення поінформованості громадян щодо адміністративних послуг і пов’язаних з ними прав, а також ефективна участь громадян в наданні та контролі за наданням послуг на місцевому рівні.

 

21 січня 2017 року згідно рішення виконкому від 28 грудня 2016 року на фасаді Котелянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за клопотанням до виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади районної та місцевої рад ветеранів, райкому профспілки працівників агропромислового комплексу, колег-аграріїв, за вагомий внесок в розвиток аграрного сектору економіки та розбудови соціальної сфери місцевої громади та з нагоди 80-річчя від дня народження, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки знатному керівнику - аграрію Сосновому Євгену Івановичу.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання