Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 19 гостей на сайті

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Свято загальнодержавне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить чи не усе населення країни. 28 вересня, напередодні свята, до вічного храму книги – Полонської центральної бібліотеки – завітали гості: працівники бібліотечної справи району, ветерани праці, небайдужі  читачі та керівники району – тво першого заступника голови районної державної адміністрації Т. Шамрай, голова районної ради О. Янчук, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Л. Сосун та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Н.Ксьонзик. Кращих  бібліотекарів  району, ветеранів бібліотечної справи нагороджено  грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад, а також  вручено  цінні подарунки керівниками району та міста. Серед них– О.Тарасова з села Онацьківці, І.Сарнацька з центральної бібліотеки , директор центральної бібліотеки О.Ржегак, завідуюча дитячою бібліотекою Н.Солодка, В.Мельник з с.Бражинці .Міська рада вручила сертифікат на придбання фотоапарата, помічник-консультант народного депутата Р.Мацоли Н.Ксьонзик вручила книги від ГО «Інститут солідарності громад Р.Мацоли».

 

Україна поступово перетворюється у величезний смітник. Гектари і гектари землі ,засміченої непотребом, який, поступово розкладаючись, отруює довкілля, ґрунтові води. Велику частину того, що вивозиться на сміттєзвалища, можна було б використовувати як вторинну сировину. Але, на жаль, цього практично не робиться…

Учні Полонської гімназії долучилися до акції «Сортуй заради майбутнього». 25 вересня до навчального закладу завітали народний депутат України Р. Мацола та голова Полонської міської ради ОТГ Ф. Скримський. Вони  на імпровізованому уроці розповіли про сортування відходів та їх вторинну переробку, навчили відділяти окремо папір, скло, металеві вироби, батарейки. Унаочнення — сміттєві баки для роздільного збирання відходів — встановили на подвір’ї школи.

Громадський проект «Україна без сміття», у рамках його і проводиться акція «Сортуй заради майбутнього», — сказав Ф. Скримський, — має за мету поліпшити стан довкілля, зменшити навантаження на сміттєві полігони. Сортування сміття сприятиме розвитку ринку переробки вторинної сировини в Україні.

У школі діти проводять більшу частину дня. І дуже важливо, формуючи їх особистість, прищеплювати основи екологічної поведінки. «Сортуй заради майбутнього» — перший крок у цьому напрямку. З цією метою сміттєві баки для роздільного збирання відходів встановлені у всіх школах Полонного і в Новоселицькій ЗОШ.

 

Всесвітній день туризму це чудовесвята, котре стосується чи не кожної людини на землі. Адже, кожен хоч раз в житті кудись їздив з екскурсійною чи відпочинковою метою. Вперше Всесвітній день туризму  святкували 27 вересня 1979 року, коли в Іспанії Генеральна Асамблея Всесвітньої туристської організації затвердила нове свято. Головна ціль – привернути увагу до туризму і подорожей.В Україні ж день туризму відзначають із 1998 року.

У полонських туристів склалася гарна традиція відзначати  Всесвітній день туризму проводячи туристичну естафету серед шкіл громади.Розпочалось свято з привітання начальника відділу освіти Сітарського В.В. та  вручення  грамот  з нагоди свята самим активним гуртківцям. А далі короткий інструктаж головного судді змагань Цішевського О.Б.., про те як саме будуть проходити змагання і після показу дистанцій одинадцять команд ( в складі 10 учнів)   зі шкіл Полонської громади розпочали боротьбу за перемогу. Учасників чекало 6 етапів а саме «Смуга перешкод», «Стрільба», «Спортивне орієнтування», «Розпалювання вогнища», «Фігурне водіння велосипеда» та « Долікарська допомога». В загальному заліку перше місце посіла Новоселицька ЗОШ І – ІІІ ст., друге - Полонська ЗОШ № 3, третє - Полонський НВК №2.ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.. Коли взяти результати по окремих конкурсах то кращими у конкурсі  Долікарська допомога» , яку нам професійно провели представники Полонська районна організація Товариства Червоного Хреста Іщенко Вадим Анатолійович та Наталія Андрії  були представники Полонської гімназії, на «Смузі  перешкод» - Новоселицька ЗОШ, у «Стрільбі» самими влучними були представники Новолабунська ЗОШ, у «Спортивному орієнтуванні» - Новоселицька ЗОШ у «Розпалювані вогнища» команда СЮТ «Обрій», у «Фігурному водінні велосипеда» - Полонська НВК № 2.

Змагання з туристичної естафети  стали не тільки випробуванням для молоді громади у спритності та фізичній витривалості.

 

В зв’язку з проведенням реконструкції електромереж в м.Полонне по інвестиційній програмі, протягом жовтня-листопада будуть планові відключення від електропостачання.

Заплановано виконати реконструкцію електромереж по вулицях: Л.Українки, Комарова, Гоголя, Боженка та Низькій.

Графік проведення реконструкції електромереж 10/0,4кВ по Полонському РЕМ – Завантажити.

 

27 та 28 вересня на базі центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ відбувся семінар-тренінг на тему «Створення центру надання адміністративних послуг в Полонській міській об’єднаній територіальній громаді» в рамках «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)», компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

Команду тренерів зустрічали перший заступник міського голови Олег Кулінський та завідувач сектору реєстрації місця проживання Тетяна Карнафель.

Мета проведення полягала у ознайомленні з концептуальними підходами, тенденціями державної політики та базовим законодавством у сфері надання адміністративних послуг, зокрема у частині створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах та вироблення навичок формування інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання