Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 69 гостей на сайті

Зараз в Україні перейменовується велика кількість населених пунктів і вулиць. Відповідно, у багатьох громадян змінюються адреси. Згідно законодавства зміна інформації шляхом проставлення в паспортах нових штампів тільки за бажанням.

Якщо громадянин хоче, або йому це для чогось потрібно, він може звернутися до сектору реєстрації місця проживання Полонської міської ради ОТГ та змінити інформацію в паспорті. Процедура зміни інформації у паспортному документі проводиться безкоштовно.

 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ застерігає рибалок та дітей про те, що вихід на тонку кригу водойм може бути дуже небезпечним.

Визначити реальну товщину льоду можна лише пробуривши лунку:
для переправи одного пішохода безпечною вважається лід товщиною не менше 5-7 см;
для влаштування ковзанки на кілька осіб – 10-12 см.

Пам’ятайте: вирушати на водойми поодинці та у нічний час небезпечно. Перетинаючи замерзлу водойму, будьте обережними, уважно слідкуйте за крижаною поверхнею, обходьте ділянки, вкриті товстим прошарком снігу (під снігом лід завжди тонший). Небезпечними також є місця із швидкою течією або де є виток води, джерела, струмки й теплі стічні води підприємств.

 

Шановні земляки, шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади просить підтримати звернення голови обласної ради Михайла Загородного у зв’язку з погіршенням ситуації на сході України.

Сьогодні Авдіївка та її мешканці потребують нашої підтримки та допомоги. За останні дні на сході України активізувались російсько-терористичні сили. Через масовані обстріли житлових районів страждає цивільне населення. Місто залишилося повністю знеструмленим. Без води, електрики та теплопостачання перебувають тисячімирних мешканців. Тому просимо усіх небайдужих подолян відгукнутися і надати посильну допомогу, яка буде відвезена за призначенням.

Серед необхідних речей для надання допомоги мешканцям Авдіївки:
Ліжка, розкладушки, матраци, ковдри, подушки, постільна білизна;
Медикаменти для надання першої необхідної допомоги;
Харчові набори (для швидкого приготування їжі, консервована їжа, чай, кава, цукор та інше) та дитяче харчування;
Одноразовий посуд та свічки;
Теплий одяг (дорослий та дитячий усіх розмірів);
Теплові пушки;
Дизельне паливо;
Тверде паливо;
Бензин;
Моторні мастила для техніки;
Польові кухні (пересувні).

Не будьмо байдужими! Підтримаймо Авдіївку!

З даного питання звертайтесь до Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, кабінет №11, (038 43) 2 05 46

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення оприлюднення проекту регуляторного акту:

- про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Полонської об’єднаної територіальної громади.

Проект даного регуляторного акту та зміст аналізу впливу розміщений на офіційному сайті Полонської міської ради ОТГ за адресою www.polonne.km.ua з метою обговорення та отримання зауважень та пропозицій.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту до якого надсилаються зауваження та пропозиції:
Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади м.Полонне вул.Л.Українки,113 тел.2-04-29 каб №9.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на зазначену адресу розробника регуляторного акту.

 

в.о.міського голови,
секретар ради                                                                    Л.Сосун

 

30 січня 2017 року святкував своє 90-річчя Ветеран праці, інвалід І групи ВВВ житель с.Онацьківці Тарасов Іван Макарович. Все своє трудове життя працював в сільськогосподарстві. Прожив з дружиною в мирі та злагоді 63 роки. У Івана Макаровича є 4 дітей, 9 внуків, 11 правнуків. Діти розлетілися, немов би ті пташенята, створили сімейні гніздечка, онуки повиростали і допомагають діткам влаштовувати своє життя. А Іван Макарович, похоронивши дружину, залишився проживати з найменшим сином Василем та невісткою Олею. Привітати ювіляра приїхала радник міського голови Неля Гуменюк, староста Надія Бернацька, завідуюча клубом с.Онацьківці. Гарними, щирими, теплими віршованими словами привітали прадідуся правнуки Івана Макаровича. Дівчатка одягнені в українські вишиті блузки, а онук – у надзвичайно красиву українську вишиту сорочку. Бажали прадідусеві жити до ста літ, радувати своєю присутністю у цьому житті своїх рідних та близьких.

Н.Гуменюк

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання