Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

27 квітня 2017 року в приміщенні Будинку культури відбулися громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території ТОВ «Полонський фарфоровий завод». У слуханнях взяли участь депутат Верховної Ради України Мацола Р. М., заступник голови облдержадміністрації Калініченко В. І., власник, директор ТОВ «Керамічна група «GoldenTile», голова спостережної ради ПАТ «Харківський плитковий завод» Шеветовський В. В., голова районної ради Янчук О. М., заступник голови РДА Вощатинський О. О., т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Шамрай Т. І., голова Полонської міської ОТГ Скримський Ф. Ф. та секретар Полонської міської ради ОТГ Сосун Л. А.

В ході слухань Шеветовський В. В. та спеціалісти подібного підприємства у Харківській області презентували проект будівництва, продемонстрували слайди технологічних ліній для виробництва плитки, експонували зразки готової продукції та обговорили джерела постачання матеріалів для виробництва глазурованого керамограніту.

 

28 квітня 2017 року, під головуванням міського голови Скримського Франца Францовича, відбулося засідання двадцятої восьмої чергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 20 питань: «Про припинення права користування земельними ділянками», «Про скасування рішення Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади», «Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкина місцевості (в натурі) та внесення змін до рішень сесій міської ради», «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,та затвердження проектів щодо зміни цільового призначення,внесення змін до рішень сесій міської ради», «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», «Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», «Про затвердження проектів відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду юридичним особам, суб’єктам підприємницької діяльності,громадянам та внесення змін в рішення сесії міської ради», «Про надання у користування, передачу у власність земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень сесій міської ради», «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення», «Про надання дозволу на встановлення меж земельної ділянки на якій планується встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності», «Про укладання договору особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності», «Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних питань», «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території  Полонської міської об’єднаної територіальної громади», «Про звернення жителів сіл Полонської міської об’єднаної територіальної громади», «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою», «Про внесення змін в програму соціально-економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік», «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», «Про делегування членів госпітальної ради», «Про звернення депутатів до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопустимості тиску на малий та середній бізнес», «Про розгляд депутатських запитів» та ряд інших.

 

26 квітня 2017 року в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 23 питання: "Про перелік розпоряджень прийнятих міським головою з 30 березня 2017 року по 26 квітня 2017 року", "Звіт про роботу КП ПМР «Благоустрій» за І квартал 2017 року", "Звіт про роботу КП «Полонне тепловодопостачання» за І квартал 2017 року", "Звіт про роботу ПГП «Співчуття» за І квартал 2017 року", "Звіт про роботу Полонської ЖЕК за І квартал 2017 року", "Звіт про роботу Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за І квартал 2017 року", "Звіт про роботу КП «Полонська міська лазня»за І квартал 2017 року", "Про затвердження тарифів на послуги КП «Полонська міська лазня»", "Про затвердження проектно-кошторисної документації", "Про стан боротьби із самогоноварінням, незаконною реалізацією алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів", "Про внесення змін до рішення виконкому «Про заходи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»", "Про виконання виконкомом Полонської міської ради ОТГ розпоряджень голови райдержадміністрації, які надійшли у І кварталі 2017 року", "Про підготовку відзначення Дня примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні", "Про рекомендацію щодо надання містобудівних умов та обмежень", "Про надання дозволу на проведення благоустрою комунальної території", "Про надання дозволу на встановлення рекламного щита (білборда)", "Про навчання населення правилам пожежної безпеки та заходи по попередженню пожеж на території об’єднаної громади, відповідальна особа з питань цивільного захисту населення Полонської міської ОТГ" та ряд інших.

 

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Міський голова                                                                                Ф. Скримський

 

З метою достойного проведення заходів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні здійснюється поточний ремонт Меморіального комплексу на Площі Слави м. Полонне. Силами працівників апарату виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ 21 квітня 2017 року проведено роботу по очистці пам’ятника танкістам-визволителям міста Полонного від німецько-фашистських окупантів – радянського тяжкого танка часів Другої світової війни від ржавчини, бруду та застарілої фарби та для подальшого його фарбування.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


08 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 58-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання