Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 14 гостей на сайті

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує:

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.1997 №1050, зі змінами), 01.05.2017 р. набули чинності зміни до Положення, якими передбачено, що частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВтг електричної енергії (в разі використання природного газу/електроенергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв»язку ПАТ  «Укрпошта» на підставі списків таких осіб, які подаються до 01 червня поточного року підприємствами виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії.

Управління соціального захисту населення повідомляє про необхідність подання заяви на отримання частини невикористаної суми субсидії до 1 вересня 2017 р.

У випадку прострочення строку подачі відповідної заяви, право отримувача субсидії на отримання частини невикористаної суми субсидії припиняється.

Згідно із статтею 1219 Цивільного кодексу України до складу спадщини не входять права на аліменти, пенсію, допомогу або інші виплати, встановлені законом. Враховуючи, що субсидія є адресною безготівковою державною допомогою, у разі смерті отримувача субсидії право на отримання частини невикористаної суми субсидії припиняється з його смертю.

 

Пам'ятка власникам особистих підсобних господарств населення по ідентифікації тварин - Завантажити

 

18 серпня 2017 року в приміщенні малого залу Будинку культури  відбулося засідання тридцять п'ятої сесії першого скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.  На сесії розглядалися 16 питань - це: "Про затвердження схеми розподілу житлового масиву учасникам АТО", "Про припинення права користування земельними ділянками", "Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкина місцевості (в натурі) та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,та затвердження проектів щодо зміни цільового призначення,внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про затвердження проектів відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду юридичним особам, суб’єктам підприємницької діяльності,громадянам  та внесення змін в рішення сесії міської ради", "Про надання у користування,передачу у власність земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень сесій міської ради", "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення", "Про  надання дозволу на встановлення меж  земельної ділянки на якій планується встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності", "Про укладання договору особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності", "Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних питань", "Про розгляд заяви Мацюк  Надії Михайлівни", "Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Полонського підприємства теплових мереж", "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради  на 2017 рік", "Про визначення замовника робіт(одержувача бюджетних коштів)", "Про надання дозволу на отримання відновлювальної кредитної лінії, та на заставу нежилого приміщення під оформлення банківської відновлювальної кредитної лінії", "Про затвердження проектів" та ряд інших.

 

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – спеціаліста відділу комунальної власності та інфраструктури ( на період відпустки для догляду за дитиною по досягненню нею віку 3-х років), головного спеціаліста відділу комунальної власності та інфраструктури , спеціаліста І категорії юридичного відділу.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на службуоргани місцевого самоврядування та проходження державної служби;

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П 2-ДС;

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України, кода;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу комунальної власності та інфраструктури: стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

- спеціаліста І категорії юридичного відділу та спеціаліста відділу комунальної власності та інфраструктури (на період відпустки для догляду за дитиною по досягненню нею віку 3-х років) - без вимог до стажу роботи.

Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м.Полонне, вул. Л.Українки,113, додаткова інформація за тел. 2-04-29.

 

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю Вас із професійним. Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров’я людей. Самовіддана праця та високий професіоналізм ветеринарних спеціалістів по попередженню надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, недопущенню на внутрішній ринок неякісної та сумнівного походження тваринницької продукції, високо цінується.

Впевнений, що ви з честю справитесь з завданнями, що ставляться перед ветеринарною медициною, і надалі робитимете усе для підтримання здоров’я тварин та гарантування продовольчої безпеки людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя та успіхів у роботі.

З повагою,
міський голова
Франц Скримський

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 64-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання