Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 22 гостей на сайті

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Бути енергетиком – означає нести величезну відповідальність за спокійне і благополучне життя кожної людини.Висловлюю вдячність та повагу усім, хто присвятив сфері енергетики власне життя, кому жителі нашого міста завдячують теплом і світлом у своїх домівках, та йдучи по освітлених вулицях міста. 

Ціную великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика.

Шановні енергетики, спасибі вам за сумлінну і наполегливу працю!

Міцного здоров’я, достатку, миру і злагоди вам і вашим родинам!

Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги та любові! Зі святом!

 

     З повагою, міський голова       Ф.Скримський

 

(інтерв’ю начальника Управління Панькова О.М.)

 

  • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту громадянина України у вигляді ID-картки. Розкажіть, будь ласка,  про цей документ?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є   документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України. На сьогоднішній день ID-картка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Завдяки вбудованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні  дані власника її неможливо підробити або скопіювати.

  • Хто може стати власником цього документа?

Насамперед,  такий документ оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку (вперше).  Така адміністративна послуга для цієї категорії громадян є безкоштовною. Окрім цього, громадяни України можуть оформити ID-картку в разі:

  • втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
  • оформлення паспорта (за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
  • оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
  • наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища);
  • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
  •  закінчення терміну дії.
  •  
  • Які умови його отримання?

Під час отримання ID-картки власнику необхідно самостійно ввести цифрові комбінації- персональні ідентифікаційні номери (ПІН1 та ПІН2) та персональні авторизаційні коди (ПАК1 та ПАК2), а надалі- забезпечити конфіденційне зберігання цієї інформації. Варто зазначити, що вказані цифрові комбінації не зберігаються жодними системами ДМС, а містяться лише на чіпі ID-картки.

ПІН1 призначений для ідентифікації та авторизації доступу до безконтактного електронного носія, а ПІН2- для накладення електронного цифрового підпису.

У разі неправильного введення кожного з ПІН-кодів тричі поспіль, можливість виправлення буде автоматично заблоковано. Для розблокування цієї можливості власнику ID-картки потрібно буде ввести відповідний ПАК-код: у разі блокування ПІН1 ввести ПАК1, а в разі блокування ПІН2-ПАК2. Якщо ж ПАК-коди буде введено неправильно 10 разів поспіль, така можливість також автоматично заблокується.

Важливо, що якщо власник паспорта не пам’ятає своїх ПІН- та ПАК-кодів і доступ до безконтактного електронного носія заблоковано, його ID-картка не втрачає чинності і нею можна користуватись протягом термін її дії. Однак, у даному випадку використання ID-картки буде частково обмеженим.

Якщо ж власник ID-картки бажає користуватись своїм паспортом у повному обсязі, йому потрібно буде звернутися до будь-якого підрозділу ДМС для оформлення нового паспорту.

 

В п’ятницю 20 грудня на площі біля пам’ятника Лесі Українки відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста.

Казкові персонажі розважали учасників свята веселими піснями та запальними танцями, а творчі колективи своїми виступами.

Міський голова Франц Скримський привітав малечу та дорослих  із святами, що наближаються. Подякував усім хто доклав зусилля для організації цього свята  за створення святкової  атмосфери для полончан.

Франц Францович побажав усім учасникам святкового дійства любові, щастя, здоров’я, наснаги, злагоди в родинах та успіхів у новому році.

Після цього головна ялинка Полонного засяяла святковими вогнями, діти спілкувалися з казковими персонажами та Святим Миколаєм, а площа наповнювалася гостями свята.

 

У Полонській об'єднаній територіальній громаді підприємством КП «Благоустрій»  за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури було закуплено та встановлено на вул.Привоклальна, 44 шість контейнерів для  для окремого збирання паперу, скла, пластику та органічних відходів. 

Це вже створена друга локація  для сортування сміття на території громади.  

Даний проект передбачає упорядкування та благоустрій існуючого місця збору побутових відходів  та забезпечить в достатній кількості та фізичній доступності сміттєвих баків для мешканців мікрорайону.

Проект створить комфортні умови для сортування та утилізації ТПВ, перебування у дворі, прибере локальну антисанітарію та унеможливить стихійне звалище.

 

За інформацією шепетівської дистанції колії з 21 по 24 грудня 2019 року на переїзді 115 км (район молокозаводу) напрямку Козятин-Шепетівка, станція Полонне будуть виконуватись роботи по ремонту переїзного настилу.  

Рух автотранспорту буде припинений з 08 год. 21 грудня до 17 год. 24 грудня 2019 року.

Проїзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзд 118 км місто Полонне.

Попереджувальні знаки будуть виставлені працівниками ПЧ-18.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


До уваги депутатів:
позачергова 99-а сесія відбудеться 16.10.2020 о 10.00 в малому залі Будинку культури.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання