Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 28 гостей на сайті

Шановні Полончани!
Шановні учасники-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників.

Щороку ми згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам’ять. Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаю Вам, Вашим рідним і близьким здоров'я, щастя, сімейного затишку, добробуту і миру над головою.

З повагою міський голова                                                                    Ф.Скримський

 

На виконання рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ «Про проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» від 25 квітня 2019 року №63, відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017 року №1094, виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ, як орган управління оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсів на зайняття посад директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади» та директора комунального некомерційного підприємства Полонської міської ради «Консультативно-діагностичний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади» (далі конкурсна комісія) у кількості 8осіб.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління (виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  • представники органу управління (виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ);
  • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління, - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості та вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Для розгляду пропозиції до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ необхідно подати:

- заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської ради/організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;

- рішення повноважного органу щодо делегування представника;

- документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

- копію чинного Статуту (Положення), завіреного в установленому порядку.

25 квітня 2019 року

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Офіційно оприлюднене 25 квітня 2019 року

 

Працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Новшляхбуд» з м.Полонного продовжуються підготовчі роботи по проведенню поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів км 28+900 – км 32+390 в м. Полонне по вул. Л. Українки, в районі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

Станом на 25.04.2019 року проводяться роботи по укладенню вирівнюючого шару асфальтобетону з перехрестя вул. Виноградна –Л. Українки по вул. Л. Українки в сторону Площі Слави.

 

Дорогі земляки!

     Щиро вітаю Вас із величним святом - Воскресінням Христовим! У ці світлі пасхальні дні особливо відчувається торжество життя, перемога добра над злом та віра у кращий завтрашній день.

    Хай Великдень принесе у Ваші родини добробут і благополуччя, щастя й здоров’я, благодатні початки нових перемог і звершень у житті кожного, налаштує на добрі справи на благо нашого рідного міста. 
    Зичу усім гарного настрою, сімейного затишку, чистих помислів та щирих почуттів. 
    Нехай світло пасхальної свічки зігріє Ваші серця, а Боже благословення буде запорукою миру на рідній землі й духовного відродження нашої України.
Христос Воскрес!

 

20 квітня у лісовому масиві поблизу  села Сушки Красилівського району Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Організацію проведення змагань здійснено Хмельницьким обласним центром туризмом і краєзнавства учнівської молоді за керівництвом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання