Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 34 гостей на сайті

Протягом 20-ти останніх років ми спостерігали швидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поступово еволюціонують державні сервіси, що змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Саме про електронні сервіси, які запровадженні Державною міграційною службою України маємо змогу поговорити із начальником Управління ДМС України в Хмельницькій області Олегом Паньковим.

  • Олег Михайлович, що таке електронні сервіси і яка їх кількість налічується на сьогодні?

Електронні сервіси-це всі види послуг і сервісу, які надаються за допомогою електронних засобів(як наприклад за допомогою інтернету). Вони створені з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС України. Міграційною службою України запроваджено 15 електронних сервісів, за допомогою яких особа може здійснити наступні дії, зокрема:
 -перевірити стан оформлення паспорта;
-записатися в чергу на оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;
- отримати платіжні реквізити для оплати вартості закордонного паспорту та ID-картки;

-отримання консультації щодо оформлення біометричних документів у інтерактивному режимі через Viberта Telegram;
- заздалегідь перевірити транслітерацію(ПІБ) у закордонному паспорті;
- перевірити дійсність паспорта за базою даних «Недійсні документи»;
- обрахувати термін перебування в Україні (для іноземців) за допомогою «Міграційного калькулятора»;
- отримати інформацію щодо територіального підрозділу за відповідним кодом;
-подати звернення через електронну приймальну;
-подати відгук про якість отримання адміністративних послуг в територіальному підрозділі ДМС України та ін..

 

В зв'язку з авзрійною ситуацією яка виникла на ГРС Гриців раптово було припинено газопостачання до таких сіл Полонського району, як с. Микулин, с. Троєщина, с. Новолабунь, с. Юровщина, с. Титьків. Після завершення ремонтних робіт представниками АТ “Шепетівкагаз” газопостачання буде відновлено поступово, пуск природнього газу планується 29.07.2019р о 9.00 год. Просимо Вас віднестись з розумінням до даної ситуації та -попередити старост (сільських голів) відповідних сіл Полонського району.

 

Прийміть щирі вітання  з Вашим професійним святом!

Важко визначити коли між людьми склались товарно-грошові відносини, але однозначно, що вони сягають у глибоку давнину. І сьогодні жодного дня людини не минає без відвідування торгівельних закладів, адже без товарів, які край необхідні, ми існувати не можемо. Торгівля - це рушійна сила в здійсненні купівлі-продажу, в зростанні економічного потенціалу нашої держави, а також в спілкуванні людей.

Бажаю всім Вам найміцнішого здоров'я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і витримки, миру і злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці і зростання добробуту!

Нехай Ваша робота приносить людям радість, а у відповідь Ви завжди отримуйте тільки подяки і радісні посмішки! Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть Вашими супутниками назавжди.

 

З повагою,
Міський голова                                                                                        Ф.Скримський

 

Працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Новшляхбуд» з м. Полонного продовжується проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів по вул. Лесі Українки від перехрестя вулиць Юзькова-Лесі Українки до ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Для безперебійної роботи ТОВ «Новшляхбуд», облаштування тротуарів та заїздів по вул. Лесі Українки, виконавчим комітетом Полонської міської ради ОТГ 29.03.2019 року було прийнято рішення №45 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень, згідно якого, в зв’язку зпроведенням поточного середнього ремонту автомобільної дороги по вул. Лесі Українки, надано дозвіл комунальному підприємству Полонської міської ради «Благоустрій» на видалення тридцяти одного дерева (26 лип, 1 горобина звичайна, 4 каштани), розташованих на тротуарі вздовж вул. Лесі Українки м. Полонне від будинку №116 (Полонська гімназія) до будинку №142 (старий будинок побуту).

 

Інформація щодо засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів


Протокол №1 засідання комісії

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання