Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 46 гостей на сайті

Інформація про діяльність Будинку культури Полонської міської ради ОТГ - Завантажити.

Додатки - Завантажити.

 

Інформація про діяльність Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ - Завантажити.

Додатки - Завантажити.

 

31.01.2018 року у приміщенні Полонського бюро правової допомоги Шепетівського місцевого центру з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась спільна зустріч, на якій були присутні начальник відділу соціальної роботи з населенням Полонської міської ради ОТГ Кравчук-Багінська Л.П., начальник Полонського бюро правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Загоруйко М.В., начальник Полонського районного сектору з питань пробації Годзюрим М.П. та особовий склад дільничних офіцерів поліції Полонсього відділення поліції.

Під час вищезазначеного засідання було обговорено питання спільної співпраці та спільних перевірок по місцю проживання неповнолітніх та осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку у Полонському секторі з питань пробації.

В ході круглого столу було вирішено питання щодо проведення сумісних бесід з підлітками для складання оцінок ризику вчинення повторного кримінального правопорушення та спільно відвідувати підлітків за місцем навчання та проживання. Разом з тим, було обговорено питання щодо надання правової, психологічної допомоги суб’єктам пробації.

 

6 лютого 2018 року, під головуванням заступника голови Полонської міської ради Гогоц Н.М., відбулося засідання комісії з питань виділення матеріальної допомоги.

В ході засідання члени комісії розглянули 7 заяв учасників антитерористичної операції про виділення коштів на поліпшення матеріально-побутових умов, 10 звернень жителів об’єднаної громади про надання допомоги на лікування.

Розглянувши подані справи, комісія ухвалила позитивні рішення.

 

В Полонській ОТГ продовжується будівництво сучасного енергоефективного Центру надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

01.02.2018 року відбулась робоча зустріч керівництва громади та представників команди «U-LEAD з Європою». В ході зустрічі було обговорено та вирішено ряд робочих питань, які виникають під час будівництва та створення ЦНАПу.

 

2 лютого 2018 року в Черніївському сільському клубі Котюржинецького старостинського округу Полонської ОТГ, відбувся вечір пам'яті, присвячений легендарному українському музиканту, співаку та композитору, лідеру гурту "Скрябін" Андрію Вікторовичу Кузьменку.

Він зачаровував своєю життєлюбністю, простотою, щирістю та почуттям гумору. Його пісні не залишають байдужими, змушують задуматися, зворушують до сліз, викликають щирий сміх.

На вечорі пам'яті усі присутні мали змогу ознайомитися з презентацію про життя та творчість Андрія Кузьменка, переглянути останнє інтерв'ю, яке співак дав за життя. Під час заходу лунали пісні гурту «Скрябін», які співали не лише молоді виконавці, але й усі присутні під караоке. Кожен міг вшанувати пам'ять Андрія Кузьменка запаливши свічку.

Андрій загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі поблизу села Лозуватка, Криворізького району, Дніпропетровської області. Указом Президента України від 29 жовтня 2015 року Андрій Кузьменко нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно).

Запам'ятаємо Андрія таким - талановитим, чесним та надзвичайно дотепним!

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 березня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 47-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання