Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 77 гостей на сайті

До уваги депутатів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  I скликання.

Відповідно до п. 4 ст. 42, п. 5 ст. 46, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження  міського голови об’єднаної територіальної громади від 16 травня 2017року № 116/2017-р скликається  тридцять перша чергова сесія Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади I скликання,  яка відбудеться 16 червня 2017 р. о 10.00 в малому залі Будинку культури та розпорядження  міського голови об’єднаної територіальної громади від 16 травня  2017року № 117/2017-р тридцять друга чергова (по земельних питаннях)  сесія Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади I скликання, яка відбудеться 30 червня  2017 р. о 10.00 в малому залі Будинку культури. Порядок денний та розпорядження про скликання сесії  будуть розміщені на офіційному сайті Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади за адресою www.polonne.km.ua.

На сесію запрошуються депутати обласної та районної рад, голова районної державної адміністрації, голова районної ради, старости сіл.

 

18 травня 2017 року о 14 годині відбудеться святкова хода, присвячена Дню вишиванки.

Збір на площі, облаштованій до тисячолітнього ювілею міста (біля пам’ятника Т. Г. Шевченку).

Гостинно запрошуємо всіх Полончан та гостей міста взяти участь у святковій ході.

 

Дорогі полончани!

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  щиро вітає вас з Днем вишиванки та пропонує цього дня вдягти неперевершену окрасу гардеробу кожного українця.

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, університет, школу чи садочок.

Споконвіку для українців власна вишиванка була наче оберегом, тому й стала справді дорогоцінною. Кожен птах, кожна квітка, що прикрашає вишиванку, має своє символічне значення, спрямоване на добре та щасливе життя. Важливими є також правильно підібрані кольори: червоний, зелений, чорний. Створена руками, така вишиванка всотує не тільки частинку душі того, хто її зробив, а ще є ланкою між минулим, його традиціями і цінностями та сучасністю.

 

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення ПАТ "Хмельницькгаз" повідомляє, що в зв'язку з ремонтно-профілактичними роботами на розподільчому газопроводі низького тиску буде припинено газопостачання до села Колосівка Полонського району на три (3) доби з 10.00 години 22.05.2017 р. до 17.00 години 24.05.2017 р. Пуск газу буде проводитися поступово після закінчення запланованих робіт, при наявності споживачів вдома.

 

І сняться часто зорі голубі.

І мати на порозі біля хати.

За все,що маю, мамо, дякую тобі!

За все, що маю і що буду мати!

Найщиріші слова подяки адресували Неля Гуменюк радник міського голови, Любов Борозенна помічник-консультант народного депутата      України Романа Мацоли багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей, які залишилися без батьківської опіки.

З нагоди свята вручено подарунки,квіти,солодощі родинам, де виховується дев»ять,десять та навіть тринадцять дітей.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Ulti Clocks content
ОГОЛОШЕННЯ


04 серпня 2017 року о 10:00 год. в малому залі будинку культури відбудеться 34 сесія Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання