Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 53 гостей на сайті
11 квітня 2018 року працівники відділу культури ВК Полонської МР ОТГ, Будинку культури та Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ, відповідно до розпорядження міського голови Скримського Ф.Ф. від 03.04.2018 року, прийняли участь у щорічній акції «За чисте Довкілля» та дня благоустрою.
 
Територією, на якій проведено прибирання, став історично цінний об’єкт - пам’ятка археології «Залишки валу літописного м. Полонного».
 
З метою належного утримання санітарного стану цієї пам’ятки та інших територій міста, звертаємось до усіх полончан: ЯКЩО ВИ ПРАГНЕТЕ ЖИТИ У СПРАВДІ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТЕЧКУ, ЗВЕРНІТЬ, НАСАМПЕРЕД, УВАГУ НА ЙОГО ОХАЙНІСТЬ І ЗАЛИШАЙТЕ ПІСЛЯ СЕБЕ МІСЦЕ ВІДПОЧИНКУ ЧИ ПРОГУЛЯНКИ В ЧИСТОТІ!!!
Відділ культури та туризму 
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ
      
 
 

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту! Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
 
1. Планована діяльність
Виробництво глазурованої керамогранітної плитки обсягом 6,4 млн. м2/рік., Габарити цеху 300х138 м; річна програма - 6,4 млн. м2 / рік; добове вироблення – 18,028 тис. м2; режим роботи — цілодобовий (2/12 змін/год); кількість робочих днів у році-355 днів; основні сировинні матеріали: глина Веролюбівського родовища: 80,3 тис. тон/рік; шихта польовошпатова Майдан-Вільського родовища: 80,3 тис. тон/рік. Адреса: індекс 30500, Хмельницька область, м. Полонне, вул. Привокзальна, 50.
 
2. Суб’єкт господарювання
Товариство з обмеженою відповідальністю «Полонський фарфоровий завод» Код ЄДРПОУ40078842, місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи — підприємця, індекс 30500, Хмельницька область, м. Полонне, вул. Привокзальна, 50, тел. 067-786-49-49.
 
3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, поштова адреса: 29000, м. Хмельницький вул. Свободи,70.Телефон, 0382( 79-46-33), Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , контактна особа – Шибецька Валентина Олександрівна.
 
4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля
Дозвіл на виконання будівельних робіт, що надається Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 року №466.
 
5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
 
Громадські слухання (перші) відбудуться 03 травня 2018 року, об 11:00 годині, в малому залі Полонського міського будинку культури, Хмельницька область, місто Полонне, вулиця
Лесі Українки, будинок № 95.
 
Громадські слухання (другі) відбудуться, не заплановані.
 
6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності
Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, поштова
адреса: 29000, м. Хмельницький вул. Свободи,70.Телефон, 0382( 79-46-33), Email: dagro@admkm.
gov.ua, контактна особа – Шибецька Валентина Олександрівна.
 
7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, поштова адреса: 29000, м. Хмельницький вул. Свободи,70, телефон, 0382(79-46-33), Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , контактна особа – Шибецька Валентина Олександрівна.
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
 
8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на сто три тридцять трьох аркушах, з додатками.
 
9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також
час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
Товариство з обмеженою відповідальністю «Полонський фарфоровий завод» місцезнаходження: 30500, Хмельницька область, місто Полонне, вулиця Привокзальна, 50, з 05 квітня 2018 року, контактна особа - директор ТОВ "Полонський фарфоровий завод" Свінціцький Віталій Йосипович, тел. 0677864949, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Полонська міська рада об’єднаної територіальної громади, місцезнаходження: 30500, Хмельницька область, місто Полонне, вулиця Лесі Українки, 113, з 05 квітня 2018 року контактна особа – Герасимчук Олена Олександрівна, тел. 03843-3-03-40, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
 

 
Звіт з оцінки впливу на довкілля (*.pdf) - Завантажити
 

04 квітня 2018 року, з ініціативи мешканців громади, відбувся схід села Любомирка Прислуцького старостинського округу Полонської міської ОТГ, в якому прийняли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Коблай О.М., т.в.о. головного лікаря – директор некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Полонської міської ради ОТГ Сімчера І.В., завідувач Котелянської амбулаторії, лікар загальної практики сімейної медицини Стекезіна Н.Ф. та староста Прислуцького старостинського округу Левчук В.І.

В порядок денний сходу села було внесено два питання: 
1. Актуальні питання медичної реформи. 
2. Дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської ОТГ.

Під час обговорення питань порядку денного сходу села, представниками сфери медицини та виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ були надані вичерпні відповіді, а також націлено селян на доцільність укладання договорів з лікарями сімейної медицини, які надають послуги на території об’єднаної громади, та чітке дотримання Правил благоустрою, з метою забезпечення нормального санітарного стану та чистоти на території громади.

     

 

Засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих податків, зборів та єдиного соціального внеску.

29 березня  2018 року відбулось засідання комісії з питань дотримання законодавства України про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, забезпечення повноти і своєчасності сплати місцевих  податків, зборів та єдиного соціального внеску.

На засіданні були присутні члени  робочої групи,а також запрошені  керівники (представники) сільськогосподарських товаровиробників.

Згідно порядку денного були розглянуті  питання:

- повноти і своєчасності  сплати місцевих  податків, зборів  та платежів,

- підвищення плати за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв), недопущення виплат за оренду  без сплати податків,

- підвищення рівня заробітної плати, недопущення виплати заробітної плати в конвертах,

- дотримання вимог трудового законодавства, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин,

- взяття на облік членів фермерських господарств.

На засіданні комісії доведено до відому присутніх про діяльність робочої групи,  яку створено з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, недопущення ухилення від сплати податків.

Роз’яснено значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг, виплат, а і мізерна пенсія на старість.

На прохання керівників сільськогосподарських товаровиробників вирішено провести семінар з бухгалтерами щодо роз’яснення норм трудового законодавства.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання