Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 26 гостей на сайті

Протидія торгівлі людьми – людина не товар та

Булінг: причини, наслідки, запобігання, відповідальність

Протягом 18 - 19 жовтня в  приміщенні Будинку творчості школярів та в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відділом соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ разом з сектором у справах сім’ї УСЗН Полонської РДА, за участі головного спеціаліста відділу освіти ВК Полонської міської ради ОТГ для учнів  9 – 11 класів було проведено заходи: лекції, відео лекторії на теми: «Протидія торгівлі людьми - людина не товар» та «Булінг: причини, наслідки, запобігання, відповідальність». Тобто, 71 учень загальноосвітніх закладів були присутніми на проведених заходах.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради обꞌєднаної  громади вкотре звертає увагу роботодавців на наступне:

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»  (далі – Розпорядження) передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Зазначеним Розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування не задекларованої праці.

Нагадуємо, що відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби.

Оформлюючи нового працівника на роботу, суб’єкту господарювання необхідно:

- укласти в письмовій формі трудовий договір;

- оформити наказ про прийняття на роботу;

- повідомити орган ДФС про прийняття працівника на роботу (форма повідомлення згідно постанови КМУ від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу»).

Повідомляємо, що консультації з питань застосування законодавства про працю можна отримати у головного спеціаліста з питань додержання законодавства про працю виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади Сергійко Тетяни Миколаївни: м.Полонне, вул.Л.Українки, буд.154 другий поверх (вхід з боку), каб №7. 

 

 

В звязку з виконанням проекту по ремонту водопровідних мереж по вулицях міста Полонного буде порушено благоустрій тротуару з однієї сторони вулиці Л.Українки.

В перелік робіт входить знімання бруківки, видалення дерев, перенесення опор електропостачання та звязку.

Роботи проводяться силами КП «Благоустрій» за погодженням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

Просимо вибачення за тимчасові незручності  та обмеження руху від вул.Н.Говорун до художньої школи.

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ

 

З  16  жовтня поточного  року Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької обласної адміністрації розпочинає приймати документи на отримання часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання» (Придбання власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння)

Перелік документів для виплати часткового відшкодування витрат на доїльну

установку :

1) заявку на отримання компенсації довільної форми;

2) копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до

таких паспортів;

3) витяг з Єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує

наявність корів в господарствах фізичних осіб;

4) копії платіжних документів та технічної документації на

установку;

5) копії паспорта власника тварин і довідки про присвоєння йому

ідентифікаційного номера (крім фізичних осіб, які через свої релігійні

переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової

картки платника податків та повідомили про це у відповідний орган

Державної фіскальної служби і мають відмітку в паспорті);

6) довідка про відкриття рахунку в банківській установі;

7) розписку про повну юридичну та фінансову відповідальність за

достовірність поданих документів.

 

 Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2018 року.

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою:

29000 м. Хмельницький, вул. Свободи, 70.

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів

Довідки за телефонами : 76-21-58, 79-49-00

 

За більш детальною інформацією звертатися в відділ агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Полонської райдержадміністрації.

М. Полонне, вул. Л Українки, 114. та за телефоном 0982782814, 0987164114

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання