Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 16 гостей на сайті

З метою утримання у належному стані проїжджої частини доріг з ґрунтовим покриттям з квітня в місті розпочались роботи з грейдерування вулиць приватного сектору.

На протязі місяця прогрейдеровано 11 вулиць: вул. Зарічна, вул. Разіна, вул. І. Мазепи, вул. Молодіжна, вул. І. Франка, вул. Спортивна, вул. Горошківська (бувша Чернишевського), вул. Козацька, вул. Костюшка, вул. Привокзальна, вул. Косачів (до ст. Понінка), Кам’яна.

Згідно з планом в травні працівники КП ПМР «Благоустрій» здійснять грейдерування ще близько 10 вулиць міста.

Шановні мешканці міста, звертаємося до вас з проханням очистити від будівельних матеріалів та обрізати дерева, що зашкоджують проведенню даних робіт на прилеглих територіях, закріплених за вашими ділянками.

 

11 травня 2018 року на базі Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полонської об’єднаної територіальної громади з проблеми «Розвиток опорного закладу як ресурсного центру професійного вдосконалення вчителя».

Розпочала семінар головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Анжела Коріньовська. З освітнім простором опорного закладу присутніх ознайомили директорка школи Оксана Вельгас та її заступники Надія Терець та Людмила Ізерська. Питання професійного вдосконалення вчителя розкрила Оксана Вельгас спільно із учасниками семінару шляхом проведення воркшопу «Вчитель нового покоління». Під час практикуму були представлені фрагменти майстер-класів, як однієї із ефективних форм професійного вдосконалення педагога. Своїми знаннями та вміннями охоче поділились Ірина Ніколішина, вчитель математики та інформатики, з теми «Робота з онлайн сервісами», Марія Дзеба, вчитель початкових класів, - «Storytelling як технологія розвитку критичного мислення». А Людмила Ізерська, керівник проекту «Демократична школа», заохотила учасників семінару практично скористатись Інструментом демократичного розвитку школи.

Захоплюючим та пізнавальним був управлінський квест «Траєкторія професійного вдосконалення вчителя», в результаті якого учасники семінару ознайомились із матеріально-технічною базою школи, повправлялись у виконанні завдань, в тому числі і танцювальних, та вибудували шлях професійного росту учителя.

Захід відбувся в атмосфері професійної дискусії, результатом якої стало напрацювання стратегії розвитку закладу освіти в умовах реформування галузі.

Відділ освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

                   

 

8 травня відбулося урочисте свято до Дня пам’яті та примирення та Перемоги над нацизмом в с. Котюржинці, за участі дітей, молоді, громади та священників, які провели молебень за загиблими воїнами.

До привітального слова була запрошена староста Котюржинецького старостинського округу Полонської міської ради ОТГ Салацька Алла Павлівна, яка привітала дітей Другої Світової війни, учасників визвольних рухів, учасників антитерористичної операції та запрошених гостей.

По закінченню свята всіх присутніх пригостили козацькою кашею, а на дітей чекала розважальна програма: батути, попкорн та солодка вата.

Староста Котюржинецького старостинського округу
Салацька А.П.

   

 

9 травня 2018 року відбулися мітинги-реквієми в селах Новоселиця та Дубовий Гай з нагоди святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заходи відбулися силами вчителів та учнів Новоселицької ЗОШ, народного колективу «Джерело», вихованців ДНЗ «Журавлик». На заходах в с. Дубовий Гай був присутній ветеран Великої Вітчизняної війни Лобанов Федір Іванович.

Присутніх привітала староста Новоселицького старостинського округу Рибій С.С.

Панахиду за загиблими воїнами відслужив отець Володимир.

староста Новоселицького старостинського округу
Рибій С.С.

       

 

 

  

 

 

9 травня 2018 року мешканці громади та гості міста вшанували пам'ять про загиблих у Другій світовій війні святковою ходою центральною вулицею м. Полонне до Площі Слави.

На мітингу-реквієму, що відбувся на площі Слави, з величним святом – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні усіх присутніх привітали перший заступник міського голови О. Кулінський, голова райдержадміністрації В. Солодкий, голова райради О. Янчук та голова районної ради ветеранської організації В. Куценко.

Творчими колективами міського Будинку культури були виконані пісні та музичні тематичні постановки.

До меморіального комплексу загиблим воїнам у Другій світовій війні здійснено покладання вінків, гірлянд та квітів.

По закінченню мітингу-реквієму усі бажаючі мали можливість почастувати військову кашу, приготовлену на армійській польовій кухні військовослужбовцями Миропільської військової частини.

           

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання