Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 56 гостей на сайті

Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка втілив мрію поціновувачів високого мистецтва, завітавши в Полонне з постановкою балету «Тисяча та одна ніч».

З неймовірним почуттям прекрасного від побаченого на сцені Будинку культури Полонської МР ОТГ виходили полончани, переглянувши балет на 2 дії. Вишукане вбрання, східні мелодії, заворожуюча пластика, тонкий гумор та шалені почуття перенесли глядачів до світу Шахеризади і Шахріяра, полонили величчю та багатством казкового світу.

Ще у ХVІІІ столітті балет, цей елегантний, витончений та граційний вид мистецтва, йшов  до людей під опікою мецената – італійської аристократки Катерини Медичі. Полончани ж мали можливість переглянути балет завдяки Валентину Шеветовському – директору ТОВ «КЕРАМІЧНА ГРУПА «ГОЛДЕН ТАЙЛ», за підтримки міського голови м.Полонне Франца Скримського.

Висловлюємо подяку за надану містянам можливість торкнутися аристократичного та королівського світу класичного балету! 

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади опубліковує інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації та умови продажу об’єкта малої приватизації:

Інформаційне повідомлення

про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об'єкту малої приватизації - двоповерхова нежитлова будівля, за адресою: Хмельницька обл., Полонський р-н, м. Полонне, вул. Привокзальна, 97

1.      Інформація про об’єкт приватизації:

Назва об'єкту:двоповерхова нежитлова будівля, загальною площею 337,2 кв.м., до складової частини об’єкта належить погріб, Б загальною площею 30,7 кв.м.(далі об’єкт)

Адреса: Хмельницька область, м. Полонне,  вул. Привокзальна,97

Балансоутримувач: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади , код ЄДРПОУ 40220859, контактні дані тел..(03843)3-10-03.

Адреса балансоутримувача:30500, Хмельницька обл., м. Полонне, вул.Л.Українки,113

Відомості про об'єкт:

двоповерхова цегляна нежитлова будівля літ. А, загальною площею 337,2 кв. м., погріб,  літ. Б загальною площею 30,7 кв.м. Право власності на об’єкт приватизації зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за Полонською міською радою реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1613803968236 від 31.07.2018року.

Відомості про земельну ділянку:

 земельна ділянка, кадастровий номер 6823610100:01:002:1278, площею 0,3455 га, за адресою: Хмельницька область, м. Полонне,  вул. Привокзальна,97, цільове призначення земель – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Право власності на земельну ділянку зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за Полонською міською радою  реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1800384468236 від 27.03.2019 року.

Інформація про договори оренди обєкта або його частини :

договори оренди відсутні.

2. Інформація про аукціон:

 

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Відзнакою  переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна  статуетка ангела.

Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбувається  на підсумковій прес-конференції.Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом  і партнерами конкурсу.

Цього року в номінації«Регіональна благодійність » 1 місце   зайняв  волонтерський рух «Твори добро – даруй надію»  м.Полонне.

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ та міський голова Франц Скримський  вітають Вас з цією перемогою.

Бажаємо Вам багато здоров’я і оптимізму, наснаги і невичерпної енергії щодня і щогодини. Нехай Господь оберігає всіх вас від негараздів, а Матінка Божа буде помічницею в усіх починаннях.

Дякуємо  Вам  за ту величезну роботу, яку Ви робите, незважаючи ні на що.

 

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», рішення сорок дев’ятої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 25.05.2018р. №22 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти» зі змінами, затвердженими рішенням шістдесятої сесії І скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 08.11.2018р. №13 «Про внесення змін до рішення 49-ї сесії Полонської міської ради ОТГ від 25.05.2018р. №22», розпорядження голови Полонської міської ради від 05.06.2019р. №169/2019-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади», 06 червня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів на якому розглянуто п'ять питань порядку денного, а саме: обрано заступника голови конкурсної комісії, затверджено перелік питань та форму перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освітита зразка ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей,  затверджено критерії та форма оцінювання етапів конкурсного відбору; обрано лічильну комісію для підрахунку голосів членів конкурсної комісії  з визначення переможця конкурсу на посаду директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ.
Протокол засідання комісії

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

Останнє оновлення (Четвер, 11 липня 2019, 10:08)

 

Відповідно до ЗаконівУкраїни «Про освіту», «Про загальну середню освіту», рішення сорок дев’ятої сесії Полонської міської ради від 25.05.2018р. №22 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти» зі змінами, затвердженими рішенням шістдесятої сесії І скликання Полонської міської ради від 08.11.2018р. №13 «Про внесення змін до рішення 49-ї сесії Полонської міської ради ОТГ від 25.05.2018р. №22», розпорядження голови Полонської міської ради від 04.06.2019р. №168/2019-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полонської гімназії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» 06 червня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсу на посаду директора Полонської гімназії,  на якому розглянуто п'ять питань порядку денного, а саме: обрано заступника голови конкурсної комісії, затверджено перелік питань та форму перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освітита зразка ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей,  затверджено критерії та форма оцінювання етапів конкурсного відбору; обрано лічильну комісію для підрахунку голосів членів конкурсної комісії  з визначення переможця конкурсу на посаду директора Полонської гімназії.

Протокол засідання комісії

Протокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Полонської гімназії від 10.07.2019 року

 

Останнє оновлення (Четвер, 11 липня 2019, 09:32)

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання