Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 60 гостей на сайті

Розвиток інноваційних технологій є передумовою для активного впровадження електронного урядування. Електронні послуги надають змогу економити час і гроші, а також створюють умови для прозорої діяльності уряду й спонукають до активної його взаємодії з громадянами. Це зміцнює довіру громадян  до уряду та дає можливість впливати на законотворчий процес. І це ще не всі плюси електронних послуг.

Відтепер, щоб отримати довідку, витяг, оплатити комунальні послуги тощо, не потрібно стояти в чергах, витрачати зайві гроші, час, псувати собі нерви, бігаючи по різних держустановах та кабінетах. Все просто! Ви маєте можливість скористатися альтернативним видом онлайн-послуг, лише маючи «ключ» - комп’ютер, смартфон чи планшет з доступом до мережі Інтернет.

Електронних послуг є безліч. Ознайомитися з їх переліком ви можете на офіційному сайті центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ у розділі «E-урядування» чи скористатися пошуковою системою вашого браузера. А краще завітайте до найближчої бібліотеки, що надає безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

На території Полонського району функціонує 7 інтернет-центрів: на базі Полонської центральної бібліотеки, Полонської бібліотеки для дітей, Понінківської бібліотеки для дорослих, Прислуцької, Новоселицької, Великокаленицької, Новолабунської сільських бібліотек-філій. Бібліотекар безоплатно ознайомить із основними поняттями електронного урядування, різноманітними електронними послугами та принципами їх роботи, а також надасть кваліфіковану допомогу у їх використанні. При потребі навчить користуватися комп’ютером, щоб ви мали змогу активно використовувати електронні послуги.

Бажаєте навчитися використовувати інноваційні технології, щоб економити свої час та гроші? Бібліотека чекає на вас!

Бібліограф з електронних ресурсів центральної бібліотеки
Полонської міської ради ОТГ

Тетяна Кукушкіна

 

28 липня 2017 року в приміщенні Полонської міської ради ОТГ відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні обговорювалось 21 питання: «Про перелік розпоряджень прийнятих міським головою з 27 червня 2017 року по 28 липня 2017 року. Про стан боротьби із наркоманією, самогоноварінням, незаконною реалізацією алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів», «Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року», «Про виконання виконавчим комітетом ради розпоряджень голови Полонської РДА, які надійшли у ІІ кварталі 2017 року», «Звіт про фінансово-господарську діяльність КП ПМР «Благоустрій» за І півріччя 2017 року», «Звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Полонне тепловодопостачання» за І півріччя 2017 року», «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води», «Звіт про фінансово-господарську діяльність ПГП «Співчуття» за І півріччя 2017 року», «Звіт про фінансово-господарську діяльність Полонської міської рятувально-водолазної служби на воді за І півріччя 2017 року», «Про внесення змін в рішення виконкому «Про погодження переліку проектів, які розглядаються для реалізації у 2017 році» від 30.11.2016 року №224», «Про затвердження проектно-кошторисної документації», «Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації», «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, що надійшли у І півріччі 2017 року», «Про утворення оргкомітету по підготовці і проведенню святкування Дня міста», «Про реєстрацію помічника дієздатної фізичної особи», «Про надання дозволу на знесення аварійних будівель», «Про присвоєння порядкових номерів будівлям та земельній ділянці», «Про надання дозволу на проведення земляних робіт», «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень», «Про реєстрацію колективних договорів», «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Полонської міської ради «Про надання дозволу на приватизацію житла комунальної власності» від 26 лютого 2015 року №1034» та ряд інших.

 

28 липня в приміщення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ відбулось  засідання комісії по розгляду заяв громадян для надання їм грошової допомоги на різні потреби. На попередній розгляд було винесено 11 звернень учасників АТО, 10 звернень жителів про надання допомоги на поховання та 40 звернень про надання матеріальної допомоги на лікування. Всі їх вирішено передати на розгляд чергової сесії об’єднаної територіальної громади.

 

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому. Оздоровлення школярів під час літніх канікул - це важливий комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей. Успіх у роботі залежить від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.

З 24 по 30 липня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу №2 Полонська ЗОШ №7, за ініціативи вчителів–полоністів України, запрацювала літня школа навчання польської мови. В ній навчаються більше 20 учнів 2-го та 3-го класів культурно-освітнього центру польської національної меншини Відділу освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. Щоб перебування в школі було максимально насичене та корисне – застосовуються інтерактивні методи навчання, діти мають змогу вивчати польську мову в ігровій формі та ходити на екскурсії.

 

Вже 5 рік на території Прислуцького старостинського округу Полонської міської ради ОТГ, за сприянням старости сіл Прислуч, Колосівка та Любомирка Левчука Василя Івановича, розташовується табір відпочинку ЄХБ "Навігатор", який розміщений на березі річки Случ в селі Колосівка біля колишньої панської садиби XVIIIст. пана Домарацького Адама Осиповича.

Там відпочиває 120 дітей різної вікової категорії із Хмельницької, Житомирської та Донецької областей. Для учасників створені всі необхідні умови для повноцінного відпочинку.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

6 жовтня 2017 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури м. Полонного відбудеться 37-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання