Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 50 гостей на сайті

 

Весняно – польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні – квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже, така ж частка транспортних робіт.

У цей час пожвавлюються також інші роботи в агропромисловому виробництві. Зростає, в порівнянні із зимовими місяцями, кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машино – тракторних агрегатів.

Все це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці і внаслідок неналежної організації робіт.

 

З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом “Дитяче серденько, живи!”

Мета –  придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Збір коштів відбудеться по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 875 369, 23 грн., на ці кошти Фондом придбано та передано у дитячі лікарні України 229 слухових апаратів. Також, в деякі обласні центри було закуплено 12 одиниць  медичного обладнання для ранньої діагностики слуху, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

 

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Минають роки, відлітають у вічність, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував свого життя за незалежність нашої Батьківщини, за визволення наших сіл Малі Каленичі, Великі Каленичі, Коханівка. Бої за визволення сіл нашого Старостинського округу точилися біля 2-х місяців. 13 січня Коханівку було звільнено. Але це звільнення було недовгим. В ніч з 19 на 20 січня був самий важкий бій. Половина села Коханівка, по кілька разів на день переходила з рук в руки. Розлючені німці через неможливість прорватися на Полонне жорстоко бомбили наші села.4 березня з ранку почувся дивний шум. Солдати сказали що це «заграли катюші». І цього ж таки дня 4 березня було звільнено наші села. В боях  загинуло 376 воїнів. Тож тим, хто поліг у пеклі боїв, тим, хто кров"ю своєю скропив землю, тим, хто пройшов крізь бої, голод і холод, і тим, хто все ж таки вижив у тій смертельній війні, з нагоди 75-ї річниці визволення сіл від фашиських загарбників працівники Великокаленицького старостинського округу вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятників.

 

Сьогодні, в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради  міський голова Франц Скримський провів розширену  нараду. У роботі наради прийняли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, старости старостинських округів, керівники комунальних підприємств міста.

Світлина від Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

В ході засідання було  розглянуто ряд питань:

- шляхи та джерела наповнення бюджету;

- про проведення звіту старост перед своїми виборцями;

- проведення роз’яснювальної роботи  з сільгоспвиробниками;

Та ряд інших питань, які стосуються роботи громади.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання