Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 37 гостей на сайті

Вебсайт  Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» (www.dcz.gov.ua ) –це сучасний онлайн-сервіс, щонадає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні. 

Для оперативної роботи роботодавців зі службою зайнятості є можливість зареєструватися в «Електронному кабінеті роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet), який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Кабінет роботодавця дозволяє:

 • брати участь у опитуваннях;
 • подати звітність до центру зайнятості в режимі онлайн;
 • переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та резюме пошукачів роботи, зареєструвати нові вакансії;
 •  переглянути кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу;
 •  перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості;
 • здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання тощо.

Для тих, хто у пошуку роботи – «Персональний кабінет безробітного» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet)

та «Електронна черга» (https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about).

Безробітний має змогу:

 • дистанційно записатись на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту;
 •  створити власне резюме;
 •  підібрати роботу;
 •  ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання;
 • переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування ЦЗ;
 • дізнатися про заплановані заходи в центрі зайнятості та записатись на них;
 • отримати інформацію щодо нарахувань та виплати допомоги по безробіттю;
 • пройти шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua/)профорієнтаційне тестування та отримати результати проходження тестів.

Реєструйтесь у електронному кабінеті роботодавця чи безробітного та отримуйте доступ до послуг на сайті служби зайнятості!

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382) 65-74-18

+38(0382)76-46-42

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Адміністрація Університету економіки і підприємництва повідомляє, що продовжено набір на заочну форму навчання на основі диплому «Молодшого спеціаліста» для отримання освітнього ступеня «Бакалавр» за скороченою формою навчання. За два роки Ви гарантовано отримаєте спеціальність висококваліфікованого фахівця з сучасною вищою освітою.

Запрошуємо до нас на навчання за такими спеціальностями:

Спеціальність

Плата за навчання

Туризм

8000 грн./рік

Економіка

8000 грн./рік

Облік і оподаткування

8000 грн./рік

Фінанси, банківська справа та страхування

8000 грн./рік

Менеджмент

8000 грн./рік

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

8000 грн./рік

Документи приймаються до 01.11.2019 р.

Випускники отримують диплом державного та європейського зразка

Довідки за телефонами: (0382) 66-06-55096-581-54-54

Адреса університету: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 51/2

 

 З повагою та надією на співпрацю       Ректор             Желавський О. Б.

 

10 жовтня 2019 року святкує свій День народження почесний громадянин міста Полонне Шеветовський Валентин Валентинович- директор ТОВ Керамічна група "Голден Тайл".

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади щиро вітає Вас з днем народження!

Від усього серця зичимдоброго здоров’я, щастя і благополуччя в домі, наснаги в праці. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Нехай Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність принесуть Вам заслужену шану і повагу.

 

 

   За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  впродовж  дев’яти місяців  поточного року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 34,1 млн гривень.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втратна сумупонад 17,7млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

   Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 2,2 млн гривень.

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 30,5   млн грн, також виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат на суму 0,2 млн гривень. За їх результатами надано 57 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 79 пропозицій за наслідками  аудитів проведених в поточному  та минулих роках.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано  26 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

 Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 9 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 10,9 млн гривень.

  За порушення законодавства 22 посадових осіби притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Матеріали 29 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 4  досудових розслідування а також  вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

   Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління, (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

 

            Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 

Сьогодні під головуванням заступника голови ОДА Світлани Павлишиної відбулося засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Участь в засіданні взяла також перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук.

Загалом для Хмельниччини виділено майже 6 млн. грн для реалізації таких проектів спортивної інфраструктури. Проект має передбачати можливість будівництва чи модернізації майданчиків, що дозволять займатися щонайменше 4 видами спорту. Кошти виділяються на умовах 50-відсоткового співфінансування з місцевого бюджету.

На розгляд комісії було подано проектно-кошторисну документацію на 5 майданчиків: від Вовковинецької, Волочиської, Красиліської, Полонської ОТГ та Хмельницької міської ради. Після розгляду та обговорення поданих документів комісія шляхом голосування затвердила розподіл коштів у сумі 4,1 млн. грн для будівництва мультифункціональних майданчиків у Вовковинцях (795 тис. – волейбол, мініфутбол, гандбол, бадмінтон), Волочиську (795 тис. – волейбол, мініфутбол, гандбол, бадмінтон), Красилові (1,475 млн. грн. – мініфутбол, стріт-бол, бадмінтон, баскетбол, гандбол, волейбол, настільний теніс) та Полонному (1,667 млн.грн. – волейбол, мініфутбол, гандбол, баскетбол).

У зв’язку з виникненням окремих питань до проектно-кошторисної документації, поданої Хмельницькою міською радою, вирішено перенести остаточний розгляд питання про виділення коштів на наступне засідання, до якого мають бути внесені відповідні корективи.

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


29.11.2019 о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться чергова 80-а сесія міської ради Полонської ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання