Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 56 гостей на сайті

Жодна людина, яка робить свій внесок – матеріальний, інтелектуальний, моральний – у добробут того суспільства, у якому він живе, ніколи не залишається довгий час без винагородження. Йдеться не стільки про матеріальну його вагу, як моральну. Бо така людина оточена увагою, любов’ю близьких, до неї ставляться з повагою колеги, знайомі, учні.

Насиченим і активним є життя Костянтина Юхимовича Паламарчука. Його пам’ятають випускники Полонського професійно-технічного училища, яке він очолював 12 років і для яких побудував сучасний гуртожиток, здолавши численні труднощі. З повагою ставились і члени керованого ним районного товариства мисливців і рибалок. Тривалий час К.Ю. Паламарчук очолював районне Товариство з охорони пам’яток архітектури і культури. До справи підходив з відповідальністю і відданістю. До цього привчило життя, умови, у яких зростав. Найважче було на війні, адже 18-річним вже служив у розвідроті, узяв не одного «язика». Завжди Костянтин Юхимович згадує з вдячністю тих, з ким працював, хто допомагав, коли було складно…

Розміняти п‘ятий, сьомий, восьмий десяток років. Звучить урочисто. А от розміняти десятий десяток – то це вже вагомо. Днями К. Ю. Паламарчук відзначив свій 91 рік народження.

 

 

12 квітня 2017 року відбувся черговий  виїзний  прийом громадян, який провів міський голова Франц Францович Скримський. На зустріч  прийшло близько 25 громадян сіл В.Каленичі, М.Каленичі, Коханівка, Роговичі, Сягрів та Червоне.

Цього дня громадяни зверталися переважно із питаннями, що стосуються виділення адресної грошової допомоги на перевезення автомобільним транспортом, питання роботи перевізників, питання забезпечення дровами одиноких та престарілих, яких обслуговує територіальний центр надання соціальних послуг населенню, проведення інтернет зв’язку до даних населених пунктів, благоустрій кладовищ та надання якісної медичної допомоги на даній території.

Мешканців ознайомили з порядком прийняття рішень по даних питаннях.

Усім заявникам роз'яснено, які є шляхи вирішення ситуацій, які у них склалися, надана допомога в написанні заяв та оформленні документів, а також дані доручення відповідним підрозділам.

 

А проростали у труді.
І в 90 літ,Ви наша рідна, молоді!


Староста села Василь Левчук, радник міського голови Неля Гуменюк, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Любов Борозенна та аматори сільського закладу культури виконали почесну місію - привітали із 90-літтям мешканку мальовничого села Любомирка Галину Василівну Верещак. Пісня, виконана аматорами, викликала у іменинниці сльози, а згодом і вона завзято підхопила мелодію.

Галина Василівна зізналася щиро, що все життя закохана у пісню і нині часто співає. Ювілярка поділилася секретом довголіття - разом із чоловіком у любові і злагоді виховали п'ятеро дітей, дванадцять онуків, чотирнадцять правнуків, а трьох праправнуків - дочекалась уже без коханого.

 

6 квітня в Хмельницькому відбувся прес-сніданок, який був присвячений створенню нових Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області. В даному заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, голова обласної ради Михайло Загородний, представники команди проекту U-LEAD в Україні, представники окремих об’єднаних територіальних громад Хмельниччини та представники засобів масової інформації.Нещодавно в рамках проекту U-LEAD «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», що фінансується Європейським Союзом та його державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією відбувся відкритий конкурс. За результатами цього конкурсу було відібрано 26 об’єднаних територіальних громад з усієї України. Найбільше переможців серед ОТГ Хмельницької області, ними стали одразу 6 об’єднаних громад: Славутська, Старосинявська, Чемеровецька, Полонська, Меджибіжзька та  Новоушицька.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Ulti Clocks content
ОГОЛОШЕННЯ


30 червня 2017 року о 10:00 год. в малому залі будинку культури відбудеться 32 чергова сесія Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання