Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 42 гостей на сайті

Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році

Кабінет Міністрів забезпечив стабільний розвиток економіки, що дало змогу продовжити масштабні реформи і підвищувати якість життя громадян

24 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт роботи Уряду за 9 місяців. Звіт висвітлює поточну ситуацію в країні й окреслює напрями та інструменти подальшого розвитку. Офіційна статистка доводить – національна економіка увійшла у фазу стабільного розвитку. За результатами ІІ кварталу цього року ВВП зріс на 3,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.  За 9 місяців поточного року до державного бюджету надійшло майже 675 млрд гривень або «плюс» 89 млрд грн до показників січня-вересня 2017 року. Завдяки чому це стало можливим і як зростання економіки трансформується в реальне підвищення стандартів життя українців?

 

Подільська органічна конференція «Від землі до столу» відбудеться 12 грудня 2018 р. за адресою вул. Проскурівська, 65 в м. Хмельницький. Організатором заходу є Центр інформаційної підтримки бізнесу в м. Хмельницький за сприяння програми Е4Вшіпе88 Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Мета конференції:

залучити більше учасників приватного бізнесу до вирощування продукції методом органічного виробництва;

збільшити агрономічний досвід по вирощуванню продукції здорового харчування;

надати практичну інформацію по вирощуванню продукції з мінімальним ризиком пестицидного та нітратного забруднення;

ознайомити виробників з вимогами органічного стандарту та вимогами Закону України «Про органічне виробництво»;

широко висвітлити органічні технології вирощування продукції.

Конкретні цілі конференції:

ознайомити з успішними проектами національного рівня;

надати інформацію про нішеві культури та пріоритетні напрямки для органічного виробництва;

поділитися знаннями про технології та біопрепарати;

презентувати технології вирощування зернових культур "Древлянська система землеробства".

Теми доповідей:

Вирощування спаржі.

Вирощування лікарських трав.

Досвід кооперування у вирощуванні малини, суниці та ревеню.

Древлянська система землеробства: успіх органічного виробництва на ЗО тисяч га.

Вирощування технічної коноплі.

Вирощування та переробка амаранту.

Вирощування органічних ягід: малини, суниці.

Не ГМ соя: перспективи експорту в Європу.

Перспективи розвитку органічного руху в Україні.

Тестування на пестициди при експорті органічної продукції.

Агротуризм - додатковий прибуток фермерів.

Більш детальна інформація на сайті:

https://www.smartconf.pp.ua, https://www.facebook.com/events/327460674665199/

Реєстрація за посиланням: https://fom.jotfoimeu.coin/82461472423353

Захід безкоштовний.

Консультація за телефоном: 067 4085496 Микола Биков

 

 

 

Повідомляємо, що 1 листопада 2018 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться День відкритих двере

Мета заходу - допомогти старшокласникам визначитися з обранням майбутньої професії, ознайомити їх із спеціальностями, міжнародними обмінними програмами, а також низкою додаткових можливостей для студентів Національного університету «Острозька академія».

 

    Запрошуємо старшокласників зі шкіл міста/району взяти участь у Дні відкритих дверей!

    Під час заходу учасники зможуть ґрунтовно ознайомитися з університетом: відвідати заняття; поспілкуватися з адміністрацією закладу; отримати інформацію про умови прийому на навчання до НаУОА в 2019 році, а також консультації щодо новацій вступної кампанії; дізнатися про студентське дозвілля, відвідати захоплюючу екскурсію університетом та перевірити наскільки вибір майбутньої професії відповідає цінностям, інтересам та здібностям старшокласників за допомогою онлайн-тестування «Профорієнтатор-UА».

    Програму заходу та реєстраційну форму учасники можуть знайти на офіційному сайті університету www.oa.edu.ua.

    Щодо організації приїзду школи/класу/групи осіб звертайтеся до контактної особи: (068) 75 14 539, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Горбач Iванна Вікторівна.

 

 
24 жовтня 2018 року в приміщенні Полонської районної державної адміністрації о 10.00 год. буде здійснювати особистий прийом громадян Павлишина Світлана Андріївна, заступник голови обласної державної адміністрації.
 

7 ОСНОВНИХ ЗМІН У ПРОГРАМІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в Постанову №329.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

Право на допомогу від Уряду мають ті родини, опалювальна, а не загальна,  площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.

У разі якщо член домогосподарства немає доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію вправі призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій.

На понаднормову площу, але не більше ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Зміни також стосуються сплати обов’язкового платежу. З 1 жовтня 2018 року якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги.

Для прикладу, якщо розмір обов’язкового платежу за певну послуг становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство реально її спожило тільки на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.

Без обов’язкової сплати ЄСВ субсидію можуть отримати:

  • Безробітні в сільській місцевості, райцентрі, селищах міського типу. Комісія з питань призначення житлових субсидій вправі прийняти позитивне для заявника рішення.
  • Безробітні в місті за умови перебування на обліку в центрі зайнятості
  • Громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, що підтверджується документально. Тоді  субсидію в Україні домогоподарство, де зареєстрована така особа, має змогу отримати на загальних умовах. 

Якщо субсидію на новий рік 2018-2019рр уже призначено, то її розмір на опалювальний сезон управління соціального захисту населення у жовтні розрахує автоматично, без повторного звернення з документами. Розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання