Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 64 гостей на сайті

Виконавчий комітет Полонської міської ради інформує:

На протязі 2018 року до виконавчого комітету надійшло 71 звернення від учасників АТО і ООС по питанням відведення земельних ділянок за різними цільовими призначеннями, з метою подальшого надання їм у приватну власність. Всі звернення були опрацьовані і винесені на розгляд сесій Полонської міської ради ОТГ й прийняті відповідні рішення, а саме:

  • надано згоду для ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області на відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, з метою передачі у приватну власність – 32 чол.;
  • надано дозвола на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні земельні ділянки) по вул.Озерній в м.Полонному – 35 чол.;
  • передано у приватну власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території нашої громади – 21 чол.

В відділі земельних відносин постійно ведеться облік  (черга) учасників АТО і ООС (у відповідності до дати звернення), які мають намір отримати земельні ділянки за різним цільовим призначенням у власність:

  • на черзі на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні земельні ділянки) перебувають 31 чол.
  • на черзі на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства – 21 чол.

Детальну інформацію про звернення учасників АТО і ООС на виділення земельних ділянок  за різним цільовим призначенням  розміщено на офіційному веб-сайті Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ в розділі:  міська рада/інформаційний довідник.

 

Відділ земельних відносин виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

7 грудня 2018 року в міському Будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування ОТГ, депутатів місцевих рад, старост старостинських округів, керівників усіх рівнів. Зі словами вітання до колег та присутніх звернулися голова районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франц Скримський, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, заступник голови райдержадміністрації Олександр Вощатинський та помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик.

Кращих представників місцевого самоврядування з нагоди професійного свята нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками. По завершенні урочистих заходів відбувся святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності міського Будинку культури.

 

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ  звертаєтьсядо підприємців громади оформити фасади, торгові зали та вітрини магазинів і кафе, аптек та перукарень новорічними прикрасами, дюралайтом та гірляндами.

Це не тільки створюватиме святковий настрій відвідувачам, а й сприятиме покращенню іміджу та рівню торговельно-побутового обслуговування.

Сподіваємося на порозуміння. Упевнені, що 19 грудня, до Дня Святого Миколая, святково оформлені об’єкти торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг будуть гостинно зустрічати полончанта гостей нашого міста.

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!


Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування! Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.  Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої громади.


Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності за для добра і благополуччя нашого народу.

 

З повагою міський голова                                                           Ф. Ф. Скримський

 
 

ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

До прикладу, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 грн. Обов’язковий платіж домогосподарства 820 грн. Але у жовтні спожито лише 13 кубометрів газу, за що сплачено його фактичну вартість – 92,26 грн. У наступному місяці сім’я має право розрахуватися за спожитий понад норму газ зекономленою в попередньому місяці субсидією.

Або ж у листопаді обов’язковий платіж становить 1 000 гривень за соціальною нормою 400 кубів газу, а фактично використано лише 100 кубів. Залишок – 300 кубів – можна використати у більш холодні місяці, до прикладу у грудні-січні. При цьому, не потрібно нікому нічого повідомляти – ці суми мають зазначатися надавачем послуг у платіжці як переплата (з мінусом).

Якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги. Якщо, скажімо, розмір обов’язкового платежу за певну послугу становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство реально її спожило тільки на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.

Сума субсидії, яку держава надала громадянам для оплати комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана у минулому місяці родиною внаслідок економії електроенергії, газу чи води, має обов’язково зараховуватися постачальником послуги у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів.

Якщо виконавець житлово-комунальної послуги «ігнорує» зекономлену субсидію і нараховує інакше, він порушує чинне законодавство (Постанова КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»).

У випадку порушення таких прав, українці можуть звертатися із скаргами до керівників підприємств, що надають послуги, а у разі відсутності реагування – органів влади на місцях або органів місцевого самоврядування. Там допоможуть врегулювати ситуацію із неправомірним нарахуванням коштів у випадку, якщо на рахунку домогосподарства числиться зекономлена субсидія.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання