Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 47 гостей на сайті

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади  “Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Полонне тепловодопостачання»

Відповідно до ст.9 Закону України ″Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", ч. 2 ст. 28, ч. 1 п. 7. ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7. Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. №869 із змінами та доповненнями, з метою отримання пропозицій та зауважень на офіційному веб-сайті Полонської міської ради ОТГ 07 червня 2018 року оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення Виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Полонне тепловодопостачання»на території м.Полонного» та аналіз його регуляторного впливу.

Метою даного проекту є забезпечення споживачів якісними послугами з водопостачання та водовідведення. Розробник проекту рішення – Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу на адресу розробника проекту регуляторного акта: 30500, вул. Л.Українки, 113, м. Полонне. тел. (03843) 3-10-03, 3-03-40.

 

Детальніше - Завантажити

 

За інформацією Полонського РЕМ в неділю (10 червня) з 10:00 до 16:00 буде відключено електропостачання на лінії від Залізничного вокзалу до Фарфорового заводу.

 

Під такою назвою пройшло свято у Полонському будинку творчості школярів.

Учні закладу, учителі, батьки та гості зібралися 1 червня на подвір’ї БТШ, щоб разом відзначити Міжнародний День захисту дітей. Вихованці представили гостям свята концертні номери, разом із батьками прийняли участь у конкурсі «Малюнок на асфальті», а між учнями гуртка «Шахи» відбулися змагання під керівництвом Л. Ліпінського.

Свої роботи і майстер класи з плетіння бісером, гачком, соломи показували вихованки гуртка «Умілі ручки».

З вітальним словом виступили О. Коблай, керуючий справами міськради, В. Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської ОТГ. Віталій Володимирович нагородив талановитих учнів грамотами за здобутки, які вони вибороли у міських, міжрайонних, обласних змаганнях і конкурсах, і запевнив присутніх, що з такими талановитими дітьми майбутнє України в надійних руках.

За матеріалами «Сьогодення громади»

 

 

У Міжнародний день захисту дітей для вихованців будинку-інтернату «Щасливе дитинство» влаштували справжнє свято з концертом від колективів міського Будинку культури та солодким столом.

До дітлахів у цей день завітали з подарунками поліцейські Хмельницького та Полонного, які постійно опікуються закладом та надають йому посильну допомогу. Цього разу офіцери привезли дітлахам у подарунок спортивний одяг та спорядження, поспілкувались з ними у невимушеній атмосфері, розпитали про турботи, мрії та бажання, пообіцяли виконувати їх по мірі можливості.

Також, цього дня, малеча отримала подарунки від виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, Миропільської військової частини, Полонського Центру зайнятості.

– Ці дітки потребують простої уваги, посмішок, обіймів, – зауважила Н. Гуменюк, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи міськради. – Життєва істинна – чужих дітей не буває, і ми маємо робити усе можливе, щоб дитячі мрії збувалися не тільки в свято, а й у звичайні дні.

За матеріалами «Сьогодення громади»

 

 

Протягом квітня - травня 2018 року жителі с.Прислуч, с.Любомирка і с.Колосівка укладали з комунальним підприємством Полонської міської ради “Благоустрій” Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів населення.

В п'ятницю, 1 червня, згідно укладених Договорів, комунальне підприємство “Благоустрій” розпочало збір та вивезення побутового сміття в с.Любомирка, с.Колосівка, с.Прислуч. Вже о 9.00 спеціальний автомобіль проходив по вулицях с.Любомирка. Попереду ще с.Колосівка і с.Прислуч. Водій та два працівники вправно проводили збір пакетів та мішків з побутовими відходами, завчасно виставлених господарями дворів. Зі значною частиною мешканців сіл вже укладено угоди, з рештою – робота триває. Кожен господар двору має змогу будь-коли укласти Договір. Вивіз сміття відбуватиметься один раз на два тижні по п'ятницях.

Дуже стає болісно, коли бачиш утворені стихійні сміттєзвалища, сміття та побутові відходи в лісопосадках, полезахисних смугах, на берегах річок і ставків, вздовж узбіччя доріг. Зробимо всі разом, щоб наші села стали чистими та привабливими, адже чистота в селі – справа спільна всіх і кожного. Не перетворюймо наші села на смітник.

Староста Прислуцького старостинського окуругу 
Левчук В.І.

   

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання