Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 54 гостей на сайті

Статтею 67 Конституції встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом і щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Декларування у 2018 році доходів фізичних осіб пов’язано з виконанням платниками податку вимог розділу IV Податкового кодексу України (ПКУ), згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).

Відповідно  п.п. 47.1.2. п.47.1 статті 47 ПКУ відповідальність за складання податкової  звітності несуть фізичні особи-платники податків та їх законні чи уповноваженні представники у випадках, передбачених законом. Згідно п.179.1. статті 179 ПКУ фізичні особи зобов’язані подавати до контролюючого органу податкову  декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами  календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду.

Відповідно до норм Податкового кодексу (п.п. 165.1.24 ст. 165) не оподатковуються доходи громадян від продажу власної сільськогосподарської продукції, що отримана безпосередньо цим громадянином при обробітку земельних ділянок, що відповідно до Земельного кодексу надані для садівництва, земель для ведення особистого господарства в межах 2 га, або з присадібної ділянки.

Якщо розмір земельної ділянки перевищує 2 гектари або громадянин отримав земельний пай, що обробляє особисто, обробляє (залучає) паї родичів та знайомих, то дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

За підсумками року такі особи мають надати декларацію про отримані протягом року доходи до податкового органу за місцем свого проживання.

Звертаємо увагу, що для фізичних осіб встановлено граничні строки подання податкових декларацій про майновий стан і доходи, а саме відповідно  п.п.49.18.4. п.49.18 статті 49 ПКУ,  громадяни зобов’язані подати Декларації – до 1 травня року, що настає за звітним.

Порушення податкової дисципліни тягне за собою накладення штрафів! Платники податків несуть відповідальність, передбачену нормами Податкового Кодексу.

З питань декларування доходів звертайтеся до Полонського відділення Славутської ОДПІ за адресою: м. Полонне, вул. Л. Українки, буд. 114а, каб. №3 або каб. №9

 

Як і минулого року, суха, сонячна погода сприяла учасникам суботника. Полончани впорядковували місто на різних локаціях. Зокрема, працівники виконкому міської ради, відділу освіти, культури разом з колективом КП «Благоустрій» працювали в центрі міста на площі Шевченка, пл. Слави і парку Слави поруч стадіону.

Працівники КП «Благоустрій» впорядковували територію управління та прибудинкові території. Колективи КП «Тепловодопостачання», ЦРЛ ім. Н.С. Говорун, райдержадміністрації, районної ради, інших місцевих організацій і установ, шкіл також прибирали та прикрашали подвір’я своїх підприємств та прилеглих до них територій.

                 

 

У четвер, 12 квітня, в міському Будинку культури проводилася  виставка «Великоднє розмаїття», яку вже 22 роки поспіль організовує колектив Будинку творчості школярів. Свої великодні композиції демонстрували вчителі та учні освітніх закладів громади. Начальник відділу освіти молоді та спорту В. Сітарський зазначив, що щороку учнівські і педагогічні колективи дивують своїми витворами, бережуть та примножують звичаї та традиції українського народу. Кілька років тому запровадили нову виставку книг релігійного характеру, які знаходяться у сімейних бібліотеках. Цього року представлено друковані видання кінців 18-19 століть.

Учасників, гостей та організаторів виставки привітали та побажали їм подальших творчих успіхів начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ В. Сітарський, секретар міськради Л. Сосун, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту РДА Л. Муравська, помічник-консультант народного депутата України Р. Мацоли Л. Борозенна. Також до слова були запрошені – протоієрей Володимир Ткачук, протоієрей, благочинний церков УПЦ Андрій Моравський, протоієрей Володимир, настоятель церкви Успіння пресвятої Богородиці. Гуртківці Будинку творчості школярів підготували для гостей заходу святковий тематичний концерт.

    

 

На огляд відвідувачів представлені роботи декоративно-прикладного мистецтва: традиційне писанкарство, витинанка, нетканні гобелени, паперова аплікація, ляльки-мотанки. Як розповіла директор дитячої художньої школи О. Смілик: «На виставці зібрані фондові роботи найкращих учнівських робіт різних поколінь. Роботи були виконанні під керівництвом і попередніх викладачів А. Ткачука, З. Кіт, В. Олійник, і викладачів сьогодення, а саме: Н. Новак, Т. Берегової, І. Коман, О. Слуцької».

На відкриття виставки завітали начальник відділу культури та туризму Т. Ярославська, помічник-консультант народного депутата Р. Мацоли Л. Борозенна, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи міськради Н. Гуменюк. Гості виставки оцінили роботи і висловили своє захоплення творчістю учнів школи.

    

 

Діти - це квіти нашого життя. Проте, іноді, в клумбах, де ростуть ці «квіти», проростає бур’ян – лихослів’я, конфлікти між однолітками та непорозуміння… Тому завдання дорослих - прополювати в наших клумбах бур’ян і слідкувати за розвитком культури.

16 квітня 2018 року начальником відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ, за участі соціального педагога ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, був проведений семінар та тренінги на тему: «Вчимося жити в мирі та злагоді. Лихослів’я. Конфлікт та його наслідки». Учні загальноосвітньої школи брали активну участь в тренінгах – обговорювали теми завдань, вирішували завдання та активно висловлювали свою думку.

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ

 

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


25 травня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 49-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання