Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 49 гостей на сайті

У відділі соціальної роботи з населенням перебуває на обліку переселенка з м. Луганська, яка була вимушена покинути свою домівку, своє місто, у зв’язку з воєнними діями на сході держави.

Жінка не втратила надії, хоча проживає не у власному житлі, проте, почала займатись вирощуванням городніх продуктів, завела козу, кури. Вона дуже просила про соціальну та гуманітарну допомогу. На прохання переселенки відреагували представники Євангеліївської церкви християн-баптистів, які надали продуктовий набір та щомісяця надаватимуть їй благодійні продуктові набори.

Відділ соціальної роботи з населенням 
Полонської міської ради ОТГ

 

У 2007 році було організовано Всесвітнім фондом дикої природи в Сіднеї захід з вимкнення світла на одну годину, тоді в ньому взяли участь понад 2 млн. осіб. Вже на наступний рік акція отримала світову підтримку і до Години Землі долучилися 35 країн світу, а всесвітньо відомі пам'ятки на годину стали темними. Відтоді акція проходить щорічно в останню суботу березня. У 2009 році Година Землі за оцінками WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи) була визнана наймасовішою акцією: у ній взяли участь 4088 міст та 88 країн по всьому світу. У цьому ж році до неї приєдналася й Україна.

У суботу, 24 березня, о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину – Годину Землі, на знак турботи про майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

Просимо усіх небайдужих мешканців Полонської міської об’єднаної територіальної громади долучитися до акції та підтримати ініціативу проведення Всесвітньої кампанії Година Землі шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими.

Начальник відділу благоустрою та екології
виконавчого комітету Полонської міської ради

В. Пасіщук

 

9 лютого 2018 року, під головуванням міського голови Франца Скримського, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання сорок п'ятої сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 16 питань: "Про результати діяльності Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури у 2017 р.", "Про розгляд депутатських запитів", "Звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік", "Про затвердження програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади  на 2018 -2019 роки", "Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО", "Про розгляд заяв громадян про надання допомоги на поховання", "Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги на лікування", "Про розгляд заяви  гр. Сливки В.А., щодо надання допомоги", "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік", "Про затвердження плану діяльності  міської  ради  та її виконавчого комітету у сфері підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік", "Про внесення змін в рішення №21 від 27.10.16 «Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної грошової допомоги громадянам за їх зверненнями до Полонської міської ради»", "Про надання згоди на безоплатну передачу майнакомунальної власності тазатвердження актів приймання-передачі", "Про затвердження правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення чистоти і порядку на території Полонської міської ОТГ", "Про внесення змін в рішення 31-ї сесії до структури скликання від 16.06.2017 року №15 «Про затвердження структури виконкому Полонської міської ради ОТГ»", "Про надання дозволу КП «Полоннетепловодопостачання» на отримання кредитного ліміту" та ряд інших.

З порядку денного було знято питання "Про затвердження структури та штатної чисельності  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади»" для більш детального опрацювання та розгляду на наступній черговій сесії.

 

Статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 р. № 2246-VIII  встановлено місячний розмір мінімальної заробітної плати  з 1 січня 2018 року у розмірі 3723 грн, у погодинному розмірі— 22,41 грн.

Повідомляємо, що відповідно до ст. 96 КЗпП України мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюють у розмірі, не меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Тому у штатному розписі на 2018 рік необхідно враховувати, що посадовий оклад (тарифна ставка) має бути не нижчою 1762грн.

Форми та системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород й інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат установлюються роботодавцями самостійно в колдоговорі, однак із дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством (ч. 2 ст. 97 КЗпП України).

Рекомендації щодо розроблення штатного розпису розглянуто в литі Мінсоцполітики України від 28.12.2016 р. за N 1812/0/101-16/284.

 

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – спеціаліста відділу соціальної роботи з населенням, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заповнену особову картку форми П 2-ДС;

- дві фотографії, розміром 4х6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію;

- копію сертифікату про проходження профілактичного наркологічного огляду;

- копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва: стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

- спеціаліста відділу соціальної роботи з населенням - без вимог до стажу роботи.

Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113, додаткова інформація за тел. 2-05-46.

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 березня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 47-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання