Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 11 гостей на сайті

В неділю, 3 червня у рамках свята «Велодень» у с. Черніївка Котюржинецького старостинського округу Полонської міської ради ОТГ відбувся Дитячий велопробіг за мир в Україні. Участь у велопробігу взяли діти на своєму велосипеді, машинці чи будь-якому дитячому транспорті.

Маленькі велосипедисти із радістю провели час, долаючи відстань вулицями рідного села, також на них чекали цікаві конкурси, вікторини, подарунки та солодощі. Підтримати учасників прийшли батьки, друзі та знайомі.

Котюржинецький старостинський округ

         

   

 

01 червня 2018 року в місті Києві відбувся Міжнародний форум муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді. Міжнародний форум відбувся за участі Прем’єр-міністра України, представників ЮНІСЕФ та міжнародних організацій, та мерів іноземних міст, що мають статус Міста, дружнього до дітей.

Під час Форуму обговорювались питання щодо переваг міст та громад, які приєднались до ініціативи «громада дружня до дітей та молоді». Разом з тим, акцентувалась увага на досвід іноземних держав, який орієнтований на інвестування в майбутнє дітей та молоді.

Відділ соціальної роботи з населенням
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

   

 

1 червня в Полонській дитячій художній школі відбулося відкриття виставки малюнків вихованців ДНЗ Полонської ОТГ "Країна мрій", на якій було представлено більше 70 робіт дошкільнят.

Привітали дітей зі святом від міської ради Гуменюк Н.І, директор ДХШ Смілик О.А., завідуюча бібліотекою для дітей Солодка Н.П. та викладач ДХШ Слуцька О.Є.
Також, за фінансової підтримки Полонської міської ради, дітям було організовано солодкий стіл.

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

      

 

До уваги жителів громади та району. Згідно із рішенням Полонської міської ради ОТГ І скликання 49-ї сесії №20 "Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ", змінює свій розпорядок роботи ЦНАП. 

Детальніше - Завантажити

 

31 травня 2018 року в читальній залі Полонської ЦБ відбувся методдень на тему «Проблеми і досвід обслуговування людей з інвалідністю» для працівників бібліотек-філій Полонського району.

Учасники прослухали загальні рекомендації щодо етикету спілкування з людьми з інвалідністю. Запрошені на методдень завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Кондратюк Л.І. та лікар соціальної служби управління соціального захисту населення Іванус В.Й. порадили бібліотекарям як налагоджувати контакти та уникати незручностей та непорозумінь у спілкуванні з людьми з інвалідністю.

З поняттям універсального дизайну та його принципами ознайомила присутніх директор Полонської центральної бібліотеки Гордійчук І.М. Особливості роботи та проблеми бібліотек по обслуговуванню людей з інвалідністю презентувала завідуюча методичним відділом Полонської центральної бібліотеки Вальчук Н.С.

Завідуюча Полонською бібліотекою для дітей Солодка Н.П. підготувала виступ: "Творити добро сьогодні і зараз: в зоні уваги діти з інвалідністю".

З досвідом роботи бібліотек з обслуговування людей з інвалідністю учасників ознайомила бібліограф з е-ресурсів Кукушкіна Т.В.

На закінчення методдня учасники отримали завдання адаптувати роботу бібліотек та приміщень відповідно до потреб людей з інвалідністю.

#universaldesign #універсальнийдизайн

Відділ культури та туризму
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

     

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання