Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 12 гостей на сайті

12 липня 2017 року за активної участі представників міжнародної програми U-LEAD, яка фінансується за рахунок донорської підтримки Європейського Союзу, зокрема його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польші та Швеції, міським головою Скримським Францом Францовичем було підписано меморандум про співробітництво між Полонською об’єднаною територіальною громадою та Шепетівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, управлінням соціального захисту населення Полонської районної державної адміністрації, Полонським районним виборчим відділом Хмельницької регіональної філії Державного земельного кадастру.

Учасники меморандуму офіційно підтвердили наміри створювати ефективні та прозорі механізми доступу громадян до адміністративних послуг.

В результаті підписання меморандуму населеннягромади отримаєширший спектр адміністративних послуг в форматі «єдиного вікна» без черг та візитів до кабінетів чиновників.

Представники 2-го компоненту програми U-LEAD переконані – така співпраця – ще один крок на шляху України до країни сервісних послуг,де в центрі завжди людина.

 

12 липня 2017року вирушило 25 ювілейне францисканське паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів, щоб вклонитись Матері Божій Бердичівській, та жертвувати свою дорогу в намірах миру і спокою в Україні. Охочих випробувати себе нелегкою дорогою з кожним роком стає все більше. Цьогорічне паломництво налічувало 654  особи, наймолодшому паломнику   1,9 – місяців, а найстаршому учаснику — 75 років. Традиційно до Марії крокував архієпископ  Станіслав Широкорадюк та провінціал Провінції Св. Михаїла Архангела братів менших отець Даниїл Ботвіна.

З хлібом та сіллю в Полонному зустрічали паломників міський голова Полонської міської ради ОТГ Франц Скримський з дружиною та прихожани парафії св. Анни на чолі з отцем Святославом.

 

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у Шепетівському міськрайонному суді відносно місцевого жителя К., який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.135, ч.3 ст.286 КК України.

Детальніше - Завантажити

 

Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду визнано правомірність дій Управління Держпраці у Хмельницькій області та залишено без змін постанову про накладання штрафу у розмірі 336 тисяч гривень на фізичну особу-підприємця. Відповідно ФОПу відмовлено у задоволені позову щодо порушення його прав та протиправних дій посадовими особами Управління.

Детальніше - Завантажити

 

Інформація для людей з інвалідністю - про можливість проходження безкоштовної професійної реабілітації у Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів "Поділля".

Детальніше - Завантажити

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


07 вересня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 53-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання