Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 68 гостей на сайті

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є вшанування Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю, демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Ми завжди будемо пишатись і берегти в серці світлу пам’ять про наших відважних співвітчизників, які віддали свої життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави.

Переконаний, що разом, спільними зусиллями, ми змінимо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам'яті.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що протягом 2017 року в Україні зареєстровано 163 випадок виникнення африканської чуми свиней, а станом на сьогоднішній день –  33. Найбільше – 21 випадок зареєстровано в Полтавській, 17 в Харківській області,  13 в Закарпатській області, 12 в Рівненській  області та інших.

В 2017 році на Хмельниччині було виявлено 1 випадок виникнення африканської чуми свиней.  Найбільше занепокоєння викликають випадки на кордонах з Хмельниччиною.

Докладніше - Завантажити.

 

26.01.2018 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району щодо стану попередження та протидії злочинності.

Основна тематика координаційної наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж 2017 року, визначення основних напрямків запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів.

Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування.

 

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури у 2017 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

У 2017 році прокурорами Полонського відділу місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво у 995 кримінальних провадженнях. На кінець 2017 року прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво у 334 кримінальних провадженнях, у яких не прийнято кінцеве рішення.

 

13 лютого відзначила своє 95-річчя Яніна Адамівна Лободзінська.

Яніна Адамівна народилась у Новоселиці, тут проживала та працювала усе своє життя. Працювала в колгоспі, де познайомилась з Йосипом - зі своїм майбутнім чоловіком. Народився син Микола, побудували будинок. Але страшна війна забрала чоловіка, залишилась сама з сином на руках.

«Все життя пройшло в роботі, важко було, але всі так жили, і ми вижили…, - з сумом в очах розповіла ювілярка, - 42 роки маю трудового стажу».

Зараз Яніну Адамівну доглядають онуки. Їх у неї п’ятеро, а ще є 15 правнуків.

З подарунками та квітами до ювілярки завітали міський голова Ф. Скримський, секретар міськради Л. Сосун, староста Новоселицького старостинського округу С. Рибій.

Франц Францович побажав ювілярці прожити до ста літ при здоров’ї, сімейного затишку та благополуччя в родині.

Ювілярка побажала гостям, у свою чергу, мирного неба над головою, міцного здоров’я та добробуту їхнім родинам.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання