Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 36 гостей на сайті

Друга світова війнапринесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, щодо цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.  Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Ц ене можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекіроки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

 Напередодні свята, аби вкотре віддати шанувоїнам, що в час воєнного лихоліття боролися за визволення нашої землі від фашистських загарбників,перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шамрай, голова районної ради Олег Янчук, голова районної  організації ветеранів України Валентин Жухевич, ветерани Другої світової війни поклали квіти до пам’ятників,братських могил, пам’ятних знаків,аби в котре вшанувати пам'ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю.Зауважимо, що цей день був встановлений як національне свято з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у  Другій світовій війні.

 

24-26 жовтня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено навчання керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій міських рад та об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного семінару “Актуальні питання надання адміністративних послуг”.Метою семінару є оновлення знань із теоретичних та практичних засад реалізації державної політики з надання адміністративних послуг та розвитку мережі ЦНАПів, визначення механізмів зі спрощення процедур отримання послуг громадянами, безпека та захист персональної інформації громадян під час надання послуг. До висвітлення, обговорення тематики заходу залучено науковців Хмельницького університету управління та права , представників департаментів економічного, промисловості та інфраструктури, Головного територіального управління юстиції, Головного управління Держгеокадастру,спеціалістів Хмельницької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області, Хмельницької філії державного підприємства Національні інформаційні системи”,соціального захисту населення облдержадміністрації.

Також розкладом занять було передбачено виїзні практичні заняття на базі Славутського та Полонського ЦНАПів.По закінченню навчання учасники семінару мали можливість подати організаторам свої зауваження та пропозиції щодо програм майбутніх семінарівза допомою анкетування. За результатами семінару учасники семінаруотримали відповідні сертифікати про проходження навчання за програмою “Актуальні питання надання адміністративних послуг”.Від Полонської об’єднаної територіальної громади  участь у семінарі взяли керівник ЦНАП Тетяна Карнафель та начальник відділу Тетяна Мартинюк.

 

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво обласної державної адміністрації. Такі виїзні прийоми дають змогу не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми громади. Черговий виїзний прийом здійснено, 24жовтня, заступником голови обласної державної адміністрації Світланою Павлишиною в місті Полонному. Прийом громадян здійснювався за присутності голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Франца Скримського, першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шамрай, депутата Хмельницької обласної ради Олександра Дехтярука та заступника голови районної державної адміністрації Олександра Вощатинського. Під час особистого прийому до Світлани Андріївни зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності району. Загалом до Світлани Андріївни звернулось 17 громадян району. Переважна більшість питань стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, освітлення вулиць тощо. Усі порушені під час прийому питання перебуватимуть на особистому контролі заступника голови облдержадміністрації. Для їх детального опрацювання та вивчення надано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації, а також голові Полонської об’єднаної територіальної громади.

За матеріалами Полонської РДА

 

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Складно уявити наше повсякденне життя без злагодженої роботи автотранспортного комплексу. Щодня у місті виходять на маршрути десятки автобусів, працює вантажний та спеціальний транспорт.

Перебуваючи за кермом, водій одночасно несе відповідальність і за тих, кого він везе, і за тих, хто зустрічається йому на шляху. Хочу подякувати всім водіям нашого міста за високий професіоналізм, фізичну та емоційну самовіддачу, увагу та обережність.

І якщо від майстерності водія залежить безпека пасажирів, то від якісної роботи дорожників – стан доріг та злагоджена робота перевізників.

Шановні автомобілісти і дорожники! Ми високо цінуємо вашу нелегку, але таку потрібну суспільству працю. Сердечно бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, трудових успіхів, безаварійного руху і завжди легкої дороги!

 

З повагою міський голова                                                                 Ф.Скримський

 

Без бюджету-2019 10 мільйонів пенсіонерів залишаться без підвищення пенсій

Якщо Верховна Рада вчасно не ухвалить бюджет на наступний рік, соціальні стандарти і подальше проведення найважливіших реформ буде заморожене

Уряд виконав своє зобов’язання і вчасно подав до парламенту законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Тепер доля документу в руках Верховної Ради. Якщо парламент не ухвалить його, в наступному році фінансування видаткових статей не припиниться, але відбуватиметься в обсягах цього року. Що це означає?

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання