Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 46 гостей на сайті

Шановні медичні працівники, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Дорогі медики! Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших полончан, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я людей. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

 

Міський голова                                                                               Ф.Скримський

 

Шановні земляки! Цього року в Україні вперше відзначається День батька. Надзвичайно приємно, що у календарі офіційних свят з’явився цей день, адже роль батька у сім’ї неможливо переоцінити. Впевнений, що нове родинне свято стане одним з найулюбленіших у суспільстві

З великим задоволенням вітаю чоловіків зі святом! Бути батьком – це велика відповідальність. Чоловік – опора всієї сім’ї, годувальник і гарант сімейної безпеки. На його широких плечах тримається добробут рідних і близьких. А ще бути батьком – велике щастя. Цю істину підтвердять усі чоловіки, які пізнали у своєму житті радість батьківства.

Я бажаю всім чоловікам, щоб їм все вдавалося у житті, завжди була можливість забезпечувати гідний рівень життя для своєї родини, знаходити час для спілкування зі своїми дітьми, бути для них добрим прикладом і надійною підтримкою. Благополуччя, міцного здоров’я, миру і добра всім  полонським родинам!

 

Міський голова                                                                                    Ф.Скримський

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають Почесного громадянина міста Полонного

Степову Валентину Анатоліївну   з Днем народження.

Бажаємо постійно залишатися на висоті, справляти незабутні враження від спілкування, фонтанувати ідеями і розбурхувати оточуючих втіленням свого позитиву у життя! Нехай виконуються заповітні бажання, і прийде вдале завершення розпочатих справ! Щиро бажаємо: домашнього тепла, затишку, достатку і здоров’я, бадьорості і свіжості, вічної молодості і грандіозного, фантастичного щастя!

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня № 910 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893” скасовано вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни.

Щоб змінити місце голосування виборцю необхідно до 15 липня звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати виборець у день виборів.

У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, виборець отримує тільки один бюлетень для голосування у загальнодержавному виборчому окрузі (тобто бюлетень за партійними списками).

Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua), та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця», або звернувшись безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, пред’явивши документ, який підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України).

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації працює щоденно з 8:00 до 17:00 години за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, 4-й поверх, каб. № 43, тел. 2-03-97.

 

Ще кілька днів тому тут боло пусте місце. Але маленьке диво сталося. І сучасний ігровий дитячий майданчик в селі Любомирка встановили.

Потрібно було кілька днів бездощової погоди, техніка і люди. Небайдужі люди. Все небхідне для встановлення майданчика надав керівник ФГ «Агромакс-М” Мельничук Сергій Васильович. 11 червня у визначеному місці, біля сільського клубу, працювала техніка та працівники господарства. Підвезли елементи конструкції, які отримали від Полонської міської ради ОТГ ще у 2018 році,  вигрузили. Робота йшла злагоджено, тому і швидко. Вже о 16 годині робота по монтажу була завершена. Залишилося підвезти до майданчика лише пісок. Приємно створити для дітей зону відпочинку, подарувати їм радість, усмішки.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


14 серпня 2019 року о 10.00 в малому залі будинку культури відбудеться 75-а чергова сесія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання