Оберіть свій варіат символіки ОТГ
 
Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 44 гостей на сайті

Відповідно до листа Хмельницького центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді від 15.07.2018 року № 421 щодо виконання плану роботи на ІІІ квартал 2019 року, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької ОДА № 545/2018-р від 26.06.2018 року щодо проведення щорічної акції «Готуємо дітей до школи» - відділ соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ,  приймає участь у благодійній акції «Готуємо дітей до школи», яка триває з 01.08.2019 року по 31.08.2019 року.

Метою даної акції є забезпечення дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах шкільною формою, спортивним взуттям, шкільним приладдям, канцтоварами.

Тому, усіх хто виявив бажання приєднатися до благодійної акції (добродіїв, спонсорів, меценатів) «Готуємо дітей до школи», прошу, звертатися до відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ.

Відділ соціальної роботи з населенням
 ВК Полонської міської ради ОТГ 

 

 Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ повідомляє вам про обов’язковість сплати земельного податку !

Так, відповідно до Податкового кодексу України  земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:

– інваліди першої і другої групи;

– фізичні  особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

– пенсіонери (за віком);

– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Слід зауважити, що відповідно п. 281.2. ПКУ звільнення  від  сплати податку  за земельні ділянки поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання.

 

Для отримання інформації щодо суми сплати земельного податку,  звертатись в Полонське відділення Шепетівської ОДПІ за адресою м. Полонне, вул. Л.Українки, 114а. З собою мати ідентифікаційний код. Термін сплати податку до 15.08.2018 року. За несвоєчасність сплати нараховується пеня.

Вдячні Вам, шановні мешканці громади, за розуміння та вчасно сплачені податки!

 

 

Яскравим дійством стало святкування Дня сіл Онацківці та Храбузна в Онацківецькому старостинському окрузі .  Цього року на урочистості й веселощі завітали жителі з двох сіл. Також з’їхались люди з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у  загальному відділі:

  - Спеціаліста по комп’ютерному забезпеченню та інформаційним технологіям загального відділу – 1 посада.

 До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

 - наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

 - вільне володіння українською мовою;

 - знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та державної служби;

 - вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Кваліфікаційні вимоги посад:

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

с. Велика Березна,  вул. Дмитрівська, 36А,  Полонського р-ну  Хмельницької обл.

3300м2

продаж земельної ділянки

2.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Карповщинська,138   Полонського р-ну, Хмельницької обл.

4705м2

продаж земельної ділянки

3.

Земельна ділянка

м.Полонне вул.Карповщинська,138   Полонського р-ну, Хмельницької обл.

295м2

продаж земельної ділянки

4.

Земельна ділянка

с. Блидні, вул.Лесі Українки,21   Полонського р-ну, Хмельницької обл.

355м2

продаж земельної ділянки

 Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


13 вересня 2019 о 12.00 в малому залі Будинку культури продовження 77 позачергової сесії І-го скликання

4 жовтня 2019 о 10.00 в малому залі Будинку культури відбудеться 78 чергова сесія І-го скликання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання