Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 47 гостей на сайті

У нашому старотинському окрузі, за сприяння спонсорської допомоги ТОВ «Агро-Сервіс К» та ТОВ «Лотівка-Еліт», 3 червня 2018 року пройшло добре і радісне свято - день захисту дітей. Усміхнені личка, палаючі захватом очі дітей, коли до них з привітанням завітали веселі клоуни, які порадували їх жартами, театралізованою виставою та спортивними іграми. Також для дітей великою радістю були безкоштовний батут, попкорн та солодка вата. На згадку дітям були подаровані кольорові кульки з сюрпризом. Веселий дитячий сміх і радісні обличчя дорослих говорили про те, що свято вдалося.

Тож, вітаючи ще раз зі святом, зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул та веселого дитинства.

Роговичівський старостинський округ

         

 

(Збільшити)

 

За сприяння народного депутата України Романа Мацоли направлено звернення до управління Західного Офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області щодо включення до планових контрольних заходів аудиту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. Після опрацювання звернення Державною аудиторської службою повідомлено народного депутата Р.Мацолу та депутатів міської ради, що, відповідно до пункту 8.5.1 Плану проведення заходів державного фінансового контролю Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, на ІІІ квартал 2018 року передбачено проведення державного фінансового аудиту виконання бюджету Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

 

“Проблемні питання при проведенні державної реєстрації громадських формувань” - тема навчання, проведеного 6 червня 2018 року заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Лемішевським В.А. для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Основну увагу було зосереджено на змінах в чинному законодавстві при організації роботи з питань державної реєстрації громадських формувань та типових помилках, які допускають адміністратори ЦНАПів при прийомі документів для державної реєстрації громадських формувань.

Керівник ЦНАП
Карнафель Т.В.

 

01 червня в Будинку культури відбувся Другий фестиваль творчості дошкільнят освітніх закладів Полонської громади «Світ дитячих мрій». Захід проходив за підтримки міського голови Франца Скримського та під патронатом народного депутата України Романа Мацоли.

З вітальним словом до учасників звернулися Кулінський Олег Юрійович перший заступник міського голови, Неля Гуменюк головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Полонської міської ради ОТГ, Ксьонзик Наталія помічник народного депутата України, Віталій Сітарський начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Дитячі колективи були нагороджені дипломами, а дошкільні навчальні заклади подяками. Цінні подарунки отримали від ГО «Інститут солідарності громад Р. Мацоли» та Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Творчість наймолодших зворушила усіх присутніх та за свої виступи дошкільнята отримали бурні аплодисменти від глядачів. По завершенню концертної програми, на виході, усіх учасників зустрічали герої мультфільмів, і дарували наймолодшим солодощі (які надали приватні підприємці).

Фестивальний концерт майстерно провела Ольга Філенко, вихователь Полонського ДНЗ №2 «Веселка».

Відділ освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

      

 

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання