Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 45 гостей на сайті

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Полонщини! Щиро вітаю вас із професійним святом! У цей день ми поздоровляємо всіх тих, хто відроджує, зберігає та збагачує духовні скарби нашого краю, дбає про його культурний розвиток.

Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару, невичерпною енергією, збагачує мистецьку скарбницю творчими здобутками, які знані не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Тож від усієї душі вдячний всім працівникам галузі культури і мистецтв Полонщини за невтомну працю, сумлінне служіння благородній справі, мистецьку майстерність та високий професіоналізм.

Міцного вам здоров’я, сили та енергії для нових творчих звершень, любові, поваги та вдячності від людей!

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 
 
10 листопада 2017 року у м.Київі відбудеться XV позачерговий З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців та підприємців».
Розгляду запропоновано питання щодо шляхів і заходів відновлення промислового потенціалу країни, залучення інвестиційного капіталу, захисту прав і інтересів підприємців, зниження податкового навантаження на бізнес, тощо. (інформація додається).
 
Захід відбудеться об 11 годині за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський», зал «Хол Чемпіонів».
 
Контактна інформація у м. Київі по тел./факс (+38044)536-96-41, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 

23 листопада 2017 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження у черговий раз буде проводитися спеціалізований професійний публічний захід – ІХ Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з енергоефективності та відновлюваної енергетики «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Захід відбудеться у м. Київі у Конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 16А).

Контактна особа у м. Київ: Палагусинець Р.В., тел. (+38044)590-59-64, (+38044)590-59-60, тел./факс (+38044)590-59-61.

 

Демократичні перетворення, що нині відбуваються в Українській державі, супроводжуються складними процесами реформування політичних, економічних і правових відносин. Однією з найважливіших складових цього вкрай непростого процесу є запобігання корупції.

14 жовтня 2014 року Верховною радою України був прийнятий Закон України «Про запобігання корупції» (№ 1700-VІІ) (далі - Закон), який 26 жовтня 2014 року набрав чинності.

Стаття 45 Закону України визначає порядок подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, особи, на яких поширюється дія цього Закону, зобов’язані подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. Статтею 3 Закону Визначено широке коло суб’єктів, на яких поширюється його дія, серед яких можна виділити осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб.

Частина 2 пункту 4 статті 45 Закону говорить, що притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей не звільняє суб’єкта декларування від обов’язку подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

Водночас, мають місце випадки порушення вимог вищевказаного закону на території Полонського району. Зокрема, правоохоронними органами встановлено, що у поточному році дві особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону, допустили порушення його вимог, яке виявилось в несвоєчасному, без поважних причин, поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У ході розгляду Полонським районним судом протоколів про вчинення, адміністративного правопорушення за принципової позиції прокурорів Полонського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, доведено вину вказаних осіб у вчиненні корупційного правопорушення - порушення вимог фінансового контролю. Судом визнано порушників винними у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначено передбачене законом покарання. На сьогодні судові рішення набрали законної сили.

Прокурор Полонського відділу
Шепетівської місцевої прокуратури
О. Мацюк

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ


9 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 45-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання