Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 47 гостей на сайті

26.01.2018 у Полонському відділі Шепетівської місцевої прокуратури під головуванням керівника місцевої прокуратури Комара І.В. проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Полонського району щодо стану попередження та протидії злочинності.

Основна тематика координаційної наради стосувалася стану законності та правопорядку на території району упродовж 2017 року, визначення основних напрямків запобігання та протидії злочинності, розробки та узгодження спільних заходів спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів.

Захід відбувся за участі керівників правоохоронних органів району, представників органів влади та місцевого самоврядування.

 

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури у 2017 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

У 2017 році прокурорами Полонського відділу місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво у 995 кримінальних провадженнях. На кінець 2017 року прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво у 334 кримінальних провадженнях, у яких не прийнято кінцеве рішення.

 

13 лютого відзначила своє 95-річчя Яніна Адамівна Лободзінська.

Яніна Адамівна народилась у Новоселиці, тут проживала та працювала усе своє життя. Працювала в колгоспі, де познайомилась з Йосипом - зі своїм майбутнім чоловіком. Народився син Микола, побудували будинок. Але страшна війна забрала чоловіка, залишилась сама з сином на руках.

«Все життя пройшло в роботі, важко було, але всі так жили, і ми вижили…, - з сумом в очах розповіла ювілярка, - 42 роки маю трудового стажу».

Зараз Яніну Адамівну доглядають онуки. Їх у неї п’ятеро, а ще є 15 правнуків.

З подарунками та квітами до ювілярки завітали міський голова Ф. Скримський, секретар міськради Л. Сосун, староста Новоселицького старостинського округу С. Рибій.

Франц Францович побажав ювілярці прожити до ста літ при здоров’ї, сімейного затишку та благополуччя в родині.

Ювілярка побажала гостям, у свою чергу, мирного неба над головою, міцного здоров’я та добробуту їхнім родинам.

 
 
14 лютого 2018 року в с.Новоселиця проведено захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
 
Під час заходу пролунали пісні у виконанні народного колективу “Джерело”, юної виконавиці Дарини Сабуняк та композиція на гітарі у виконанні Олександра Мельника.
 
 
 
 

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-«афганців»!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, що відзначається щороку 15 лютого, присвячений воїнам, які виконували інтернаціональний обов’язок за межами кордонів Батьківщини. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах. У цей день ми згадуємо не лише ветеранів Афганської війни, але і співвітчизників, які брали участь в інших збройних конфліктах за межами країни, шануємо їхній героїзм і звитягу. Ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь всі «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності.

На жаль, часто їх добра воля закінчувалася трагічно для рідних та близьких і захисники демократичних цінностей поверталися на Батьківщину в цинковій труні. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок, вклоняємося їхній мужності.

Напередодні вшанування Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, висловлюю шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

Зичу всім міцного здоров'я, миру, щастя й добра.

З повагою, міський голова Ф.Скримський

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 березня 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 47-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання