Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 61 гостей на сайті

Виконавчий   комітет  Полонської  міської  ради  об’єднаної  територіальної  громади оголошує  громадські  обговорення  матеріалів  місто-будівної  документації  «План зонування  території  м.Полонне  Хмельницької  області»,  яка  розробляється Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» ім.Білоконя О.М.

З матеріалами місто-будівної документації можна ознайомитися на сайті Полонської міської ради ОТГ за адресою www.polonne.km.ua. Пропозиції та зауваження приймаються з 16.12.2016р. по 16.01.2017р. за тел. 2-05-46.

 

Міський голова       ОТГ                                                Ф.Скримський

 

07 грудня 2016 року Виконавчим комітетом Полонської міської ради за участі міського голови Ф.Скримського  проведена нарада щодо попереднього розгляду матеріалів «Плану зонування території м.Полонне Хмельницької області» розробленої Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» ім.БілоконяО.М.

У нараді взяли участь представники інституту, а саме головний архітектор проекту, представники служб, організацій, установ м.Полонне та інші представники громадськості.

Проведене обговорення «Плану зонування м.Полонне», за результатами обговорення розробникам надані пропозиції щодо робочих матеріалів плану зонування.

 

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування. Цей день є святом нашої громади, громади кожного села, кожного мешканця, який представляє цю громаду. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях, а особливо ж - залучення громадян до процесу прийняття рішень.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями у мирі та злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень. Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем нашої громади, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою. Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути вищого життєвого рівня. Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та щедрість душі, саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю і України додають сили і наснаги.

Міський голова                                                                                 Ф. Скримський

 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 46-а сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельних питаннях)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання