Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 13 гостей на сайті

14 грудня 2017 року, під головуванням секретаря ради Лариси Сосун, в приміщенні Малого залу Будинку культури, відбулося пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного пленарного засідання було включено 14 питань: "Про внесення змін в програму соціально - економічного та культурного розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади та міста Полонного на 2017 рік", "Про розгляд заяв громадян щодо виділення коштів учасникам АТО", "Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги на лікування", "Про розгляд заяв громадян про надання допомоги за наслідками надзвичайних ситуацій (пожежі, стихійне лихо, що викликало псування майна)", "Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Полонська міська лазня» на 2017-2018 роки", "Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Полоннетепловодопостачання» на 2016-2017 роки", "Про внесення змін до Цільової програми забезпечення пожежної безпеки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки", "Про внесення змін до Програми здійснення землеустрою на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2018 роки»", "Про внесення змін до Програми організаційної та фінансової підтримки Телеорганізації "Полонський ТВ-канал” на 2016-2020 роки", "Про затвердження проектів", "Про внесення змін до бюджету Полонської міської ради на 2017 рік", "Про внесення змін в рішення №22 від 31.03.2017 року 26-ї сесії І скликання Полонської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, які підлягають відчуженню»" (питання перенесено на розгляд 42-ї сесії від 22 грудня 2017 року), "Про внесення змін в рішення 7-ї сесії від 20.05.2016 року №2, зі змінами в рішенні 14-ї чергової сесії І скликання від 23.09.2016 року №22 "Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Полонської міської ради ОТГ у системі електронних державних закупівель ProZorro" із змінами згідно рішення №6 від 12.01.2017 року", "Про звернення депутатів Полонської міської ради ОТГ до Укрзалізниці та Міністерства транспорту України щодо відновлення руху потяга у напрямку Львову" та ряд інших.

 

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

№п/п

Назва обєкта оцінки

Місцезнаходження обєктаоцінки

Площа обєкта оцінки

Мета проведення незалежної оцінки

1.

Земельна ділянка

Ринкова площа

м. Полонне

Полонського р-ну,

Хмельницької обл.

19 м2

продаж земельної ділянки

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ по кожному об’єкту окремо.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

-  Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);

-  Нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;

-  Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;

-  Копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;

-  Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником;

-  Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

-  Документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі, звірений заявником.

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 28 грудня 2017 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №10), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 3-10-03, 2-05-46

 

Секретар ради                                                                                 Л.Сосун         

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Полонщини!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ми обрані людьми, які довірили нам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому ми зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця Полонщини. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування на Полонщині.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад Полонського краю, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Збройних сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів. Звертаючись до солдат і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народу, наголошую, що сьогодні ваше свято, бо українське військо сильне вами. Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

30 листопада 2017 року в читальній залі центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбувся діалог : «Децентралізація: зміни заради майбутнього». Захід проведено працівниками центральної бібліотеки у співпраці з ГО «Фонд сталого розвитку «Стара Волинь»». В роботі заходу прийняли участь консультанти офісу реформ Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Дмитро Василенко та Олена Бохонська. В режимі Skype - зв’язку вони розповіли про цілі і завдання реформи децентралізації, важливість реформи та її законодавчу базу. Про впровадження реформи місцевого самоврядування в Полонській громаді, її позитивні сторони та плани на майбутнє розповіла секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, а також відповіла на всі запитання присутніх. Про реформу освіти, функцію опорних шкіл в громадах, особливості впровадження Закону України «Про освіту» виважено та досить компетентно розповів усім присутнім учасникам діалогу начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталій Сітарський. Питань було надзвичайно багато, що засвідчує актуальність теми. В атмосфері толерантного спілкування на всі задані питання було надано фахові відповіді. Найжвавіше проходило обговорення медичної реформи за участі головного лікаря Полонського центру ПМСД Тамари Вичікової. Було багато запитань, звучали фахові відповіді та поради. Усі присутні залишилися задоволеними від такого формату зустрічі. В роботі заходу прийняли участь мешканці громади, представники освіти, культури, медицини тощо.

Даний захід пройшов у рамках реалізації проекту «ПУЛЬС», який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

За матеріалами Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


30 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 62-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ (по земельним питаннях)

14 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні малого залу Будинку культури відбудеться 63-а сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання