Пошук по сайту
Меню користувача
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 25 гостей на сайті

На виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо обов'язкового щорічного звіту, а також з метою забезпечення відкритого діалогу між владою та громадою, виносимо на обговорення громадськості звіт міського голови про роботу Полонської міської ради та її виконавчих органів за 2017 рік.

Завантажити / відкрити (PDF)

 

 

14 травня 2018 року газета «Є» повідомила в своїйстатті «Купатися заборонено! В м.Полонному знайдено кишкову паличку» про те, що купатися в р.Хомора в межах м.Полонного небезпечно, так як індекс ЛКП (лактопозитивна кишкова паличка) на центральному пляжі у Полонному становить 70 тисяч (при нормативному 10 тисяч). Однак, газета не повідомила полончан та гостей міста про те, що результати інших мікробіологічних досліджень в нормі (патогенна мікрофлора, в тому числі шигели і сальмонели в 1 дм3 відсутні. Яйця гельмінтів в 1 дм3 не знайдено). Крім того, відповідно до протоколу №76 дослідження води поверхневих водоймищ, прибережних зон і стічних вод від 07.05.2018 року (санітарнохімічні показники), проба річкової води яка була відібрана на міському пляжі м.Полонне 02.05.2018 року, відповідає вимогам ДСП від 19.06.96р. № 173.

Так як один з результатів санітарно-мікробіологічного дослідження перевищував норму, 14.05.2018 року працівниками  Полонського районного лабораторного відділення Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» було повторно відібрано пробу річкової води на території міського пляжу м.Полонне для проведення санітарно-мікробіологічного дослідження. В результаті дослідження встановлено, що індекс ЛКП становить 5 тисяч КУО (колонієутворююча одиниця)/дм3 (при нормативному 10 тисяч КУО\дм3). Патогенна мікрофлора, в тому числі шигели та сальмонели в 1 дм3 відсутні. Яйця гельмінтів в 1 дм3 не знайдено.

Це значить, що вода в р.Хомора на міському пляжі безпечна та придатна для купання. Безпеку купання буде забезпечено Полонською міською рятувально-водолазною службою на воді, яка має відповідне свідоцтво, яке діє до грудня 2021 року. Тому, запрошуємо мешканців та гостей м.Полонного відвідати міський пляж та насолодитись там відпочинком.

Начальник відділу екології та благоустрою
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

В. Пасіщук

 

Вже стало гарною традицією, напередодні закінчення навчального року, підводити підсумки роботи учнівських та педагогічних колективів, вітати кращих із найкращих, які гідно представляли нашу громаду та здобули перемоги на обласних предметних олімпіадах, на обласному та Всекраїнському рівнях конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, виставках, спортивно-туристичних змаганнях.

17 травня 2018 року в Будинку культури відбулося урочисте свято вшанування учнівської молоді та їхніх вчителів-наставників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полонської громади «Зоряний Олімп-2018», яке проходило за номінаціями «Інтелектуальна надія», «Талант і творчість». Даний захід проводиться в рамках реалізації Програми «Обдарованість», яка була затверджена сесією Полонської міської ради в 2016 році. Під даний програму виділені кошти для преміювання обдарованих учнів, а в цьому році – це 57 призерів, з них – 3 учнівські колективи, які вибороли 25 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, з них: 6 дипломів ІІ ступеня та 19 дипломів ІІІ ступеня. Як результат, Полонська громада посіла І загальнокомандне місце в обласному рейтингу Хмельницької області за результатами Всеукраїнських предметних олімпіадах.     

Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України. І можемо впевнено стверджувати, що здобувачам освіти закладів загальної середньої освіти Полонської громади це вдається. Захоплення та уподобання в наших науковців різні, але саме завдяки цій багатогранності та високим результатам маємо ІІ загальнокомандне місце серед громад Хмельниччини в напрямку Малої академії наук.

Цьогорічний здобуток це 6 призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук: одне ІІІ місце, три – ІІ-х, та два – І-х місця. Саме Дацькова Діана, учениця 11 класу Полонської гімназії, та Лисюк Сніжана, учениця 11 класу Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ», представляли Полонську громаду та область на Всеукраїнському рівні, успішно виборовши дипломи ІІІ ступеня. За це окрема подяка їхнім наставникам – Салюк Людмилі Василівні та Коваль Божені Романівні.

На святі слова найщирішої вдячності юним олімпійцям висловили Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, та Олег Кулінський, перший заступник голови Полонської міської ради, які побажала юнакам та юнкам з користю використовувати здобуті знання, вміння для майбутніх звершень та перемог, подякували батькам, які допомогли педагогам зробити перемогу дітей можливою.

Слова шани й вдячності цього дня звучали й на адресу вчителів, наставників талановитої молоді. Цьогоріч грошові премії отримали понад 50 вчителів-наставників, учні яких стали переможцями обласних олімпіад, Малої академії наук, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів.

Гарним подарунком переможцям, вчителям, батькам та гостям свята стали вокальні, хореографічні номери від вихованців закладів загальної середньої освіти та Будинку творчості школярів. 

Щасливі миті «Зоряного Олімпу-2018» запам’яталися всім учасникам дійства надовго і вселили віру в те, що на наступний рік велика освітянська Галактика Полонщини поповниться і засяє не лише новими яскравими зірочками, а й цілими сузір’ями юних обдарувань.

Відділ освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

 

В неділю, 20 травня, в м.Полонне на центральному стадіоні "Полонь" (Пл.Слави) відбувся футбольний матч другого туру чемпіонату Хмельницької області (1 ліга) між командами "Полонь" м. Полонне та "Цукровик" м. Старокостянтинів.

Матч сильнішого не виявив, хоча на перемогу більше претендували полончани, гра завершилась за рахунку 2:2, таким чином "Полонь" набирають перше очко у 2018 році.

В Полонному відчувається, що футбол люблять, в цьому можна переконатися, прийшовши на домашню гру. Сьогодні активні, здорові та красиві обирають СПОРТ.

У наступному турі наші футболісти поїдуть до Нетішину, де зіграють матч з місцевим "Енергетиком".

ПМЦФЗН"Спорт для всіх"
О. Дзюбчик

Фото М. Козак

 

«Дерево не може жити без коріння, а людина без сім’ї» – твердить народне українське прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Сім’я - це святиня людського духу, благородних почуттів, кохання, любові, вірності та піклування. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього? Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала – завжди вона знаходить прихисток і розраду в сім’ї, де її підтримують, розуміють, жаліють.

Як і кожного року, цьогоріч у нашому Роговичівському старостинському окрузі відбулося свято - вшановували матір, родину. Відбувся невеликий концерт за участю художньої самодіяльності Червонівського клубу та гурту «Ярема», які подарували жителям нашої громади гарний настрій. Також своїх батьків радували наші найменші вихованці своїм співом та танцями.

В сільському клубі, куди зійшлося майже пів села, були чутні лише слова захоплення та вдячності за гарне свято, адже родина - це маленька частинка великої країни, такої рідної, такої неповторної України.

Староста Роговичівського старостинського округу
Голота Т.О.

       

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


28 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться 68 чергова сесія в малому залі будинку культури

15 березня 2019 року о 10.00 відбудеться 69 чергова сесія по розгляду земельних питань в малому залі будинку культури

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання