Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 35 гостей на сайті

Щорічно, за традицією, 30 липня, мешканці села Котюржинці відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Урочиста частина свята відбулась на території колишньої сільської ради.

 

Шановні чоловіки!

Оголошується набір чоловіків на навчальні збори у період з 29 серпня по 27 вересня 2017 року.

Оплата до 5000 грн.

Харчування та військова форма одягу безкоштовно.

Для офіційно працюючих громадян зберігається середня заробітна плата та місце роботи.

Тел. для довідок:2-03-77, (067) 383-14-37

Військовий комісар Полонського РВК

 

Міністерство соціальної політики стурбоване ситуацією щодо забезпечення потреб дітей соціально-вразливих категорій, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у підготовці їх до подальшого самостійного життя, визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів щодо професійного самовизначення, формування в дитини практичних навичок, спрямованих, зокрема, на розв’язання побутових питань, розпорядження власним майном і коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних послуг. Діти потребують допомоги з питань суспільного спілкування, подолання складних життєвих ситуацій, формування навичок здорового способу життя, становлення як відповідальної та успішної особистості.

Щоб допомагати таким дітям, необхідні сучасні методи підготовки їх до самостійного життя з урахуванням їхніх вікових особливостей, потреб та інтересів кожної дитини із широким залученням до цієї роботи представників громадського суспільства.

Група підприємств ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (далі – ПАТ «МХП»), лідер на ринку м’ясопереробки, один з найбільших виробників зерна в Україні та провідний виробник м’яса птиці в Європі, що об’єднує понад 50 підприємств агропромислового напрямку та нараховує майже 32 тисячі працівників, започаткував проект, який спрямований на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Одним із стратегічних пріоритетів свого розвитку, ПАТ «МХП» вбачає у вихованні молодого покоління, як запоруки майбутнього росту підприємства та соціальної інвестиції у розвиток держави. В рамках проекту передбачено:

- ознайомлення вихованців інтернатів 9-11 класів з сучасними та затребуваними на ринку праці професіями, методами та засобами виробництва;

- організація проведення екскурсії на виробничі потужності;

- допомога в обранні майбутньої професії;

- забезпечення матеріальної підтримки та можливості професійного розвитку дітям, які оберуть спеціальності по заданих напрямках (в залежності від необхідної спеціалізації підприємствам ПАТ «МХП»;

- надання першого робочого місця та організація супроводу, який забезпечить професійний розвиток, ефективну соціалізацію вихованців інтернатних закладів.

Інформацію про бажання взяти участь у проекті потрібно надсилати на адресу ПАТ «Миронівський Хлібопродукт»(контактна особа – Бондарь Олена Миколаївна, а також звертатись в органи опіки і піклування).

Відтак, за підтримки Міністерства, дана ініціатива може стати прикладом та позитивним сигналом для інших корпорацій, яким небайдужа доля нашої країни.

 

Співробітники СБУ у Хмельницькій області припинили діяльність інтернет-мережі, через сайти якої поширювали інформацію, спрямовану на дестабілізацію ситуації в країні. Замасковані під патріотичні ресурси, такі сайти були створені чи не для кожного регіону України.

Гібридна війна в Україні розгорнута на всіх фронтах. У час, коли відносно мовчить зброя, боротьба йде за свідомість українців. Ворог активно використовує технологію інформаційного протистояння, аби розхитати ситуацію в країні зсередини. Нещодавно співробітники Служби безпеки у Хмельницькій області призупинили діяльність цілого ряду сайтів мережі Інтернет, котрі були замасковані під інформаційні ресурси патріотичного спрямування. Здавалося б, нічого нового, та офіційно вони  належали громадянину України, котрий і гадки про це не мав.

Мешканець Красилівського району, перебуваючи на заробітках у Росії, загубив паспорт, про що повідомив українське посольство і з отриманим тимчасовим документом повернувся на Батьківщину. У цей час на нього вже вміло перереєстрували сайти, у яких чітко прослідковувався російський слід. Раніше адміністрування цих інформаційних платформ проводилося з території Північного сусіда.

Хмельницькі спецслужбовці припинили діяльність цілої інформаційної мережі. Окремі сайти були створені чи не для кожного регіону України. Фахівці кажуть: «…подібні ресурси – класичний приклад фабрики тролей, котрі активно використовують кремлівські пропагандисти…платформи, де викладаються новини із відповідно розставленими акцентами, котрі грають на руку ворогу…».

Часто люди вірять у відверту інформаційну брехню через ряд причин: не мають часу перевіряти джерела отриманої інформації, шукають сенсації, котрі викликають бурхливі емоції і т.д.

У СБУ кажуть, що ворог припинив вкидати інформацію, котра рясніє штампами російської пропаганди. Тепер діють більш витонченими методами. Тому закликають українців бути пильними, та аналізувати повідомлення.

У Службі безпеки прохають українців, котрі все ж їдуть до Росії, бути обачними. А невдаха-заробітчанин, своєю чергою, туди більше ні ногою.

 

27.07.17 на базі інтернет-центру центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулася безоплатна юридична скайп-консультація від членів ХОГО «Подільська правова ліга» та представників ГУ НП Хмельницької області. У скайп-консультуванні прийняли участь працівники центральної бібліотеки та сільських бібліотек-філій, а також відвідувачі бібліотеки. Усі бажаючі мали змогу поставити питання юридичного характеру та отримати змістовну юридичну консультацію щодо варіантів їх вирішення. На закінчення переглянуто цикл з 3-х фільмів «Нові герої»  з онлайн-кінотеатру документальних фільмів про права людини в Україні Docuspace, у яких піднято актуальні питання соціальної незахищеності селян та способи вирішення даного питання.

За матеріалами
центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання