Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 25 гостей на сайті
 
20 жовтня 2017 року в Будинку культури відбувся дитячий конкурс талантів краси «Міні-міс Полонне 2017», який цього року був присвячений рідному місту. Десять дівчаток вирішили поборотися за титул міні-міс Полонне: В. Смірнова, С. Кучер, С. Заблодська, О. Солонець, М. Градомська, Д. Бенещук, А. Ржегак, С. Книш,  С. Козак, Я. Сідорська. Завдяки участі міського Будинку культури у третьому конкурсі мікрогрантів ГО «Інституту солідарності громад» Романа Мацоли «Програми розвитку громад» вдалося оновити сценічний одяг.
 
За умовами конкурсу його учасниці продемонстрували свої таланти. Хто заспівав, хто прочитав вірш, хто станцював, — журі намагалося достойно оцінити оригінальність номера, майстерність виконання. А потім зазвучала пісня «Заспівай, мій соловейко, заспівай» у виконанні Д. Баранської і дівчатка закружляли у танці, показали свої танцювальні навички.
 
Український віночок — це оберіг, «знахар душі», тому без конкурсу, якому передували слова «Заплету віночок, заплету шовковий»,  важко було б уявити цьогорічне змагання юних красунь. Дефіле дівчаток з віночками справді було вражаючим.
 
Титул «Міні-міс Україночка 2017» отримала Діана Бенещук.
 
Народний депутат ВР Р. Мацола привітав учасниць та їх батьків, а також організаторів конкурсу і всіх присутніх з цим гарним святом.
 
 
 
 
 
В неділю, 15 жовтня 2017 року, відбулося святкування Дня села Новолабунь. Біля сільського клубу звучали українські народні пісні, розташувався святковий ярмарок. Місцеві підприємці продавали продукцію власного виробництва, гостей свята пригощали традиційною юшкою, млинцями з медом і чаєм. Місцеві спортивні команди провели футбольний турнір на кубок села. Також пройшли змагання з перетягування линви. Для дітей встановили батути.
 
Після ярмарку розпочались урочистості, присвячені 512-й річниці від першої писемної згадки про Лабунь. Радість свята розділили з жителями округу почесні гості: міський голова Полонської ОТГ Ф. Скримський, голова Полонської РДА В. Солодкий, перший заступник міського голови О. Кулінський, головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк, заслужений економіст України Г. Цимбалюк та голова районної ради ветеранів В. Куценко. У своїх виступах вони побажали сільській громаді добра і достатку, здоров’я і Божої благодаті. Музичні вітання пролунали з уст Є. Гаєвської, І. Варнави, Л. Чернецької. Виступили також танцювальний колектив «Едельвейс» та циркова студія «Фантазія».
 
Зі словами вітання виступив депутат Хмельницької обласної ради, голова правління СВК «Лабунський» М. Олицький. Він подякував своїм землякам за плідну працю, за любов і відданість рідній Лабунській землі. Найкращим працівникам СВК «Лабунський» були вручені подарунки.
 
 
 
 
 
 
Шановні працівники целюлозно-паперової промисловості! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників целюлозно-паперової промисловості!
 
Завдяки високому професіоналізму та самовідданій праці трудівників галузі задовольняється попит промислових підприємств і населення в картонно-паперовій продукції, різноманітних товарах.
 
Використання новітніх технологій, високий рівень якості та постійне розширення асортименту продукції дозволяють успішно її реалізовувати як на вітчизняному ринку, так і в багатьох державах світу.
 
Велика вдячність вам, шановні трудівники галузі, за вашу майстерність та гідний внесок в економіку країни.
 
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях і достатку. Нехай ваша щоденна робота приносить вам задоволення і впевненість у завтрашньому дні.
 
 
 
Міський голова        Ф.Скримський
 
 
 
13 жовтня відзначав свій ювілей, 90 років від дня народження, Іван Павлович Янюк.
 
Народився і проживає Іван Павлович в селі Котелянка. Служив в Радянській армії, а потім брав участь у боях у Другій світовій війні. У 1952 р. одружився з дівчиною зі свого села, Ганною. Цього року Іван Павлович і Ганна Семенівна святкуватимуть «залізне» весілля — 65 років з дня реєстрації. «Залізний» ювілей — це приклад міцних, теплих відносин. Не дарма залізо стало символом цієї річниці: нехай цей матеріал не такий гарний, як коштовний діамант, але він настільки ж міцний. Більше шести десятків років подружжя кувало своє сімейне щастя, ростило трьох доньок, шестеро онуків, а зараз і двоє правнуків.
 
Привітати ювіляра завітали перший заступник міського голови О. Кулінський, секретар міської ради Л. Сосун, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Н. Гуменюк, староста села Котелянка В. Левчук, керуючий відділенням «Котелянка» групи компанії VITAGRO С. Прядко. Вони побажали Івану Павловичу бути здоровим, життєрадісним, активним. З музичним подарунком звернулися до ювіляра вокальний ансамбль «Берегиня» і гурт «Концерт».
 
 
 
З глибокою повагою і надією, просимо про допомогу для 14-річного жителя с. Новолабунь — Кузьми Сірика. Лікарі встановили діагноз: остеосаркома в/3 правої великогомілкової кістки, 1 кл. гр.
 
На даний момент хлопчик проходить курс хіміотерапії у Інституті травматології та ортопедії НАМН України. Проте, Кузьма потребує дорогого лікування. Тому звертаємося з великим проханням до усіх небайдужих людей допомогти родині у важкій боротьбі з хворобою. Пам’ятаймо, що кожна гривня і Ваша молитва може врятувати життя Кузьми! Ми віримо і надіємося, що з вашою допомогою ми зможемо повернути хлопчика до повноцінного життя! Реквізити для допомоги:
 
Карта ПриватБанку: 5168 7573 2260 1545 - Ольга Михайлівна Сірик (мама), моб. телефон: 0680135487.
 
 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ


08 листопада 2018 року о 10:00 годині в Малому залі Будинку культури міста Полонного відбудеться 58-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання