Пошук по сайту
Калькулятор субсидій

Інформація щодо СУБСИДІЙ

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На даний момент 24 гостей на сайті

16 березня в малому залі міського Будинку культури відбулись громадські слухання щодо "Історико-архітектурного опорного плану м. Полонне Хмельницької області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»

    

 

У відділі соціальної роботи з населенням перебувають на обліку сім’ї, особи, які з тих чи інших причин опинилися в вкладних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги для вирішення відповідних питань.

На звернення Відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ від імені вищезазначених сімей відреагували приватне підприємство ФОП «Євро Секонд Хенд».

Відділ соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ

    

 

 

12 та 14 березня 2018 року начальником Відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ – Кравчук-Багінською Л.П. було проведено лекцію та організовано перегляд відео лекторію на тему: «Туберкульоз – соціальна проблема людства», «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся» для учнів Центру соціально-психологічної реабілітації «Щасливе дитинство», та учнів Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, яке характеризується розвитком специфічних змін у різних органах і тканинах, насамперед у легенях. Туберкульоз - повітряно-крапельна, а точніше - повітряно-пилова інфекція. До неї сприйнятливі не тільки люди, а й більше 55 видів свійських та диких тварин та птахів.

Найголовнішою профілактикою є зміцнення свого імунітету. Попередженню хвороби сприяє здоровий спосіб життя, дотримання гігієнічних правил. Важливими умовами, які сприяють застереженню захворювання на туберкульоз є збалансоване харчування (особливо багатою на білки їжею - м'ясні, рибні, молочні продукти), активний і здоровий спосіб життя (заняття спортом, загартування організму, відмова від вживання тютюну, алкоголю, наркотиків), позитивна суспільна поведінка.

Намагайтеся жити у гармонії із собою, із природою та оточуючими людьми! Вчиться піднімати собі настрій, частіше посміхатися, виявляти турботу і повагу до навколишніх!

Все це разом буде чудовим профілактичним засобом не лише від туберкульозу, а й від інших небезпечних хвороб, адже, здорова людина – найдорогоцінніший здобуток природи (Т. Карлейль).

Відділ соціальної роботи з населенням
ВК Полонської міської ради ОТГ

   

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Завдяки Вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, відданості своїй роботі до осель полончан потрапляє тепло, вода і світло, радують чистотою вулиці міста, квітнуть квіти на клумбах.

Велика вдячність і низький доземний уклін за це усім Вам!
Бажаю Вам професійної майстерності, наснаги та здоров’я, благополуччя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашої громади.

З повагою, міський голова Ф. Скримський

 

Відповідно до п. 15 ст. 21 5 Закону України «Про культуру»  відділ культури та туризму публікує істотні умови контрактів з директорами Будинку культури та Центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ, укладені 15 березня 2018 року. А саме:

Директор здійснює керівництво Будинком культури (Центральною бібліотекою), організовує його господарську, виробничу, соціально-побутову та інші види діяльності, забезпечує виконання завдань Будинку культури (Центральної бібліотеки), передбачених законодавством, статутом Будинку культури (Центральної бібліотеки), та цим контрактом.

Директор зобов'язується:

дотримуватись положень чинного законодавства України

дотримуватись виконання програм розвитку Будинку культури (Центральної бібліотеки), на один і п’ять років, що розглядалися на засіданні конкурсної комісії;

забезпечувати цільове та ефективне використання коштів державного або місцевого бюджету;

забезпечувати складання в установленому порядку кошторису доходів і видатків, планів використання бюджетних коштів та подавати його на затвердження відділу культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади;

вживати заходів щодо створення належних умов праці працівникам Будинку культури (Центральної бібліотеки), відповідно до вимог законодавства, а також забезпечити дотримання прав працівників відповідно до законодавства про працю та гарантованих законодавством про охорону праці;

дотримуватись визначених нормативно-правовими актами фінансових та бюджетних правових норм, здійснювати контроль за збереженням майна, ощадливим і раціональним використанням  матеріальних цінностей;

забезпечувати нормування праці в Будинку культури (Центральної бібліотеки), відповідно до вимог чинного законодавства;

дотримуватись норм чинного законодавства, здійснювати удосконалення форм і методів управління, умов колективного договору, зміцнення трудової та виконавської дисципліни;

виконувати вимоги, надані відділом культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, в межах своєї компетенції;

у разі припинення трудових відносин з відділом культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади передати справи новопризначеному директору або особі, яка виконує обов’язки директора на підставі акта приймання-передачі.

Директор наділений повноваженнями і правами, які передбачені законодавчими та іншими нормативними актами, а також статутом Будинку культури (Центральної бібліотеки) та цим контрактом.

За виконання обов'язків, передбачених цим контрактом, Директорові встановлюється посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці. 

Директорові додатково встановлюється у межах наявних коштів на оплату праці премії та надбавки, передбачені в колективному договорі, а також матеріальна допомога на оздоровлення та матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань.

У випадку невиконання чи неналежного виконання обов'язків, передбачених цим контрактом, Сторони несуть відповідальність згідно з законодавством та цим контрактом.

Директор несе матеріальну відповідальність, у тому числі повну, та зобов’язаний відшкодувати заподіяну своїми діями (бездіяльністю) шкоду Будинку культури (Центральній бібліотеці),  та (або) державі в порядку та розмірах, визначених Цивільним кодексом України, Кодексом законів про працю України, Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

Спори між сторонами вирішуються у порядку, встановленому законодавством.

 


(збільшити)
 

Скримський 

Франц Францович

міський голова

 

Шановні полончани та гості міста!

   Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади. Ви маєте можливість ознайомитись із нашим чудовим, по-справжньому привабливим містом, його енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити місто ще кращим.

   Полонне – місто відкритих, щирих і гостинних людей. Ми раді кожній можливості поділитися власним досвідом, перейняти краще у друзів і колег. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

   Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвиткові місцевої демократії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання